Про товариство
 

Новини

 

Історія

 

Співзасновники

 

Соціальний розвиток

 

Благодійність і спонсорство

Виробництва
  Етилену і поліетилену
 

Хлорвінілу і каустичної соди

 

Продукція

Інвестиційні проекти
  Модернізація ВХМ

Комерційні пропозиції

Інформація ПрАТ "ЛУКОР"

Тендери

  Умови проведення
  Документація
  Оголошені тендери
  Інформація про переможців
Прес-релізи
Контакти
Регіон
  Місцеві новини
  Спортивні новини
"Нафтохімік"
  Спортивний клуб
  Футбольний клуб
Фотогалерея
"Калуський нафтохімік"
  Архів новин

 

 

На полівінілхлорид з Калуша зростає попит у Європі

    Як вже повідомляв "КН", у зв’язку із покращенням ситуації на ринку будівельних матеріалів управляючою компанією "ЛУКОЙЛ" для "КАРПАТНАФТОХІМу" на березень було доведено план випуску полівінілхлориду суспензійного трьох марок в обсязі 23,5 тис. тонн. При цьому план реалізації цього продукту передбачається ще більшим: нафтохіміки мають відвантажити споживачам залишки того ПВХ, який виробили за період від листопада 2011 року по лютий 2012-го. Про те, як виконується план реалізації полівінілхлориду, нашому кореспондентові розповів заступник начальника відділу збуту "КАРПАТНАФТОХІМу" Роман Псюк.
   – Зараз якраз розпочався сезонний попит на нашу продукцію, – повідомив Роман Михайлович. – До нас телефонують представники фірм Росії, Європи і заявляють про зацікавленість її купувати. Тому робиться все для того, аби якнайбільше відвантажити ПВХ і виконати доведений компанією план та завдання генерального директора ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" Сергія Чмихалова.
   Як відомо, установка з виробництва ПВХ-С працювала цілу зиму, тож тепер багато цього продукту зберігається на складі. Паралельно з виробництвом нових партій ми працюємо над тим, аби виконати доведені на кожний день завдання з відвантаження раніше виробленого полівінілхлориду. Хочу наголосити, що робиться це в тісному контакті нашої служби з виробничниками.
   Наскільки тенденція реалізації ПВХ-С переважає темпи виробництва цього продукту?
   – Все залежить від того, яких об’ємів подаються вагони під завантаження. Буває, що до складу подаються вагони об’ємом 120 м3, у кожний з яких можна завантажити майже 50 тонн полівінілхлориду, а буває, що до нас надходять вагони по 158 м3, куди можна завантажити більше 66 тонн продукту. Це у тому випадку, коли вагон завантажити палетами з полівінілхлоридом. А якщо ПВХ-С насипають в біґ-беґи, то у вагон може вміститись понад 61 тонни товару. Це й дозволяє нам щодня відвантажувати споживачам понаднормову частку полівінілхлориду порівняно з добовим виробничим завданням.
   – Наскільки успішно з цими завданнями справляється персонал виробництва?
   – Це більше залежить від злагодженості роботи всіх підрозділів "КАРПАТНАФТОХІМу". Скажімо, від того, як працівники залізничного цеху транспортують завантажені і подають до складу порожні вагони, а вже потім, наскільки оперативно виконують свою роботу працівники складу. Залежить виконання завдань навіть від наявності потрібної марки ПВХ-С на складі. Ми стараємося відвантажувати свою продукцію так, аби жодна марка там не залежувалася.
   – Важливе місце в плані реалізації продукції відводиться відвантаженню її автомобільним транспортом. Як виглядає ця ситуація?
   – Поставлені перед нами й завдання стосовно реалізації ПВХ-С автомобільним транспортом. Під час однієї робочої зміни заплановано відвантажувати 10 машин з полівінілхлоридом або 20 за добу. А загалом автомобільним транспортом протягом цього місяця маємо відвантажити споживачам понад 3 тис. тонн ПВХ-С. Сьогодні найбільше нашої продукції цим видом транспорту постачається фірмам України і Туреччини.
   – На початку нашої розмови ви згадали, що нашим ПВХ-С зацікавились в Європі. Чи можна це вважати успіхом "КАРПАТНАФТОХІМу" на європейському ринку?
   – Так, це успіх. Ми вже сьогодні відправляємо наш товар у держави Прибалтики, Болгарію. Що стосується останньої, то тенденція збуту ПВХ-С у цій країні стрімко зростає. Спочатку туди ми відправили всього 20 тонн, потім – 100, а вже в березні маємо відвантажити понад 400 тонн нашого продукту. Починають купувати наш полівінілхлорид у Польщі, зацікавились ним у Чехії.
   – Якщо говорити про зацікавленість, то в чому вона більше проявляється: в ціні чи якості?
   – Щодо ціни, то вартість продукції компанії "ЛУКОЙЛ" відповідає рівню світових цін, які коливаються відповідно до попиту. Скажімо, якщо минулого місяця ціна на ПВХ-С була одна, то цього місяця вона вже стала вищою. Полівінілхлорид – це сезонний продукт. Взимку він дешевший, а влітку – дорожчий. Тому можна спрогнозувати, що ціна на нього кожного наступного місяця буде зростати. Одночасно збільшуватимуться обсяги реалізації полівінілхлориду. Тоді можна буде довести його виробництво до проектної потужності – 25 тис. тонн в місяць.
   Що стосується якості, то зауваження від споживачів до нас не надходять.
   Користуючись нагодою, хотілося б додати, що успішна робота виробництва ПВХ-С і належна реалізація продукту дуже залежить від стабільної роботи всіх виробництв і структурних підрозділів "КАРПАТНАФТОХІМу". Тому їхнім колективам потрібно належно працювати, аби мати за це і відповідну матеріальну винагороду.

    Розмовляв Дмитро Іванців.

          


2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.

2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".

2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення..

2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".

травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.


червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”

квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

липень 2005. Сергія Чмихалова нагороджено відзнакою „Лідер хімічної та нафтохімічної промисловості України”

 


 наше підприємство в 2004 році успішно виконало завдання, що були визначені йому "Програмою сертифікації корпоративної системи управління групи „ЛУКОЙЛ-Нафтохім” на 2004-2007 роки" і першим серед підприємств групи отримало сертифікати відповідності за всіма трьома системами. 


„Euro Market” – нагорода за інтеграцію у світову економіку. (2004р.)


відзнака ЗАТ "ЛУКОР" в рамках міжнародного проекту „Мости дружби. Україна – Росія 2003-2004” 

20.11.2003 ЗАТ „ЛУКОР” відзначено Почесним дипломом та міжнародною премією „Бізнес-Олімп” з присвоєнням підприємству звання „Золота торгова марка”, а генерального директора товариства Сергія Чмихалова – іменною відзнакою „Суспільне визнання”.  

Західна регіональна митниця нагородила ЗАТ „ЛУКОР” почесною грамотою за високий рівень митної культури та сумлінне виконання впродовж 2002-2003рр. зобов’язань перед Державним бюджетом України.

Міжнародна Платинова Зірка за якість у сфері задоволення потреб клієнтів, майстерність, інновації у технології м. Париж. Франція. 2003 рік


Designed by Mak&ShV studio 
© Lukor