Про товариство
 

Новини

 

Історія

 

Співзасновники

 

Соціальний розвиток

 

Благодійність і спонсорство

Виробництва
  Етилену і поліетилену
 

Хлорвінілу і каустичної соди

 

Продукція

Інвестиційні проекти
  Модернізація ВХМ

Комерційні пропозиції

Інформація ПрАТ "ЛУКОР"

Тендери

  Умови проведення
  Документація
  Оголошені тендери
  Інформація про переможців
Прес-релізи
Контакти
Регіон
  Місцеві новини
  Спортивні новини
"Нафтохімік"
  Спортивний клуб
  Футбольний клуб
Фотогалерея
"Калуський нафтохімік"
  Архів новин

 

 

Переконували споживачів, що ПВХ з Калуша – суперпродукція

   З 30 травня по 1 червня у місті Алушта Автономної Республіки Крим відбулася Х міжнародна конференція "Ринок полімерів 2012". Її організаторами виступили компанія "Бізнес-Форум" та інформаційне агентство "Хім-кур'єр".
   Безпосередню участь у цьому представницькому форумі, на якиц з'їхалися керівники, головні спеціалісти підприємств-виробників полімерної продукції, її споживачів та представників торгових фірм із 11 країн близького та далекого зарубіжжя, взяли начальники відділу збуту й технічного відділу ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" Євген Шахов та Едуард Маслов. Але вони були не тільки учасниками цього щорічного міжнародного форуму з вивчення ринку полімерів у країнах СНД та Європи. Є.Шахов виступив на ньому з доповіддю, що стосувалася введення у дію в складі ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" виробництва полівінілхлориду суспензійного потужністю 300 тис. тонн у рік.
   – Насправді ж на конференції виступили я і Едуард Юрійович, – уточнює Євген Шахов, – адже інтерес її учасників до нашого виробництва був настільки великим, що довелося брати його на допомогу, зважаючи, що чимало запитань стосувалися суто технології виробництва ПВХ-С. І хоча ми виступали уже на завершальному етапі роботи конференції, проте в усіх попередніх виступах, дебатах, в яких взяли участь провідні спеціалісти компаній "Сибур", "ЛУКОЙЛ", "Європластик", "Біаксплен", "ХімТрейдинГрупп" й інших, звучала інформація про наше виробництво, яке, на думку більшості, є найсучаснішим не лише на теренах колишніх республік СРСР, а й у Європі.
   – Який же з усього цього напрошується висновок?
   – Він один: саме нові виробництва ПВХ-С, збудовані у Європі за технологією фірми Vinollit, можуть виробляти найбільш високоякісну продукцію, що відповідає усім необхідним для її переробки пареметрам.
   – Чи прозвучали, Євгене Вікторовичу, на конференції рекомендації стосовно того, що, за переконанням споживачів, саме поліхлорвінілова продукція з Калуша є нині більш якіснішою, ніж, скажімо, з Китаю, Туреччини і навіть із США?
   – За результатами роботи конференції, в тому числі й індивідуальних зустрічей з представниками фірм-партнерів, було досягнуто домовленостей, що вже найближчим часом група наших спеціалістів на чолі із заступником генерального директора з виробництва Іваном Підсадюком побуває на найбільших підприємствах Російської Федерації, яка сьогодні є нашим найпотужнішим споживачем ПВХ, щоб, так би мовити, на власні очі вивчити ситуацію і побажання партнерів.
   На завершення роботи групи планується провести у Москві засідання за "круглим столом" за участю усіх зацікавлених сторін, на якому і буде вироблений спільний план дій з випуску та реалізації нашої поліхлорвінілової продукції, щоб вона, так би мовити, не на словах, а на ділі була конкурентоздатною на ринку і привабливою для споживачів.
   До усього вищесказаного Є. Шаховим Едуард Маслов додав, що його вразило й те, наскільки ще недостатньою є інформація серед зарубіжних партнерів щодо технології виробництва ПВХ-С у Калуші, його марок, розфасовки та транспортування. Тож на усі ці запитання представникам "КАРПАТНАФТОХІМу" доводилося давати вичерпні відповіді, які вони підкріплювали підготовленими заздалегідь слайдами та іншими матеріалами.

   Наш кор.

          


2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.

2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".

2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення..

2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".

травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.


червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”

квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

липень 2005. Сергія Чмихалова нагороджено відзнакою „Лідер хімічної та нафтохімічної промисловості України”

 


 наше підприємство в 2004 році успішно виконало завдання, що були визначені йому "Програмою сертифікації корпоративної системи управління групи „ЛУКОЙЛ-Нафтохім” на 2004-2007 роки" і першим серед підприємств групи отримало сертифікати відповідності за всіма трьома системами. 


„Euro Market” – нагорода за інтеграцію у світову економіку. (2004р.)


відзнака ЗАТ "ЛУКОР" в рамках міжнародного проекту „Мости дружби. Україна – Росія 2003-2004” 

20.11.2003 ЗАТ „ЛУКОР” відзначено Почесним дипломом та міжнародною премією „Бізнес-Олімп” з присвоєнням підприємству звання „Золота торгова марка”, а генерального директора товариства Сергія Чмихалова – іменною відзнакою „Суспільне визнання”.  

Західна регіональна митниця нагородила ЗАТ „ЛУКОР” почесною грамотою за високий рівень митної культури та сумлінне виконання впродовж 2002-2003рр. зобов’язань перед Державним бюджетом України.

Міжнародна Платинова Зірка за якість у сфері задоволення потреб клієнтів, майстерність, інновації у технології м. Париж. Франція. 2003 рік


Designed by Mak&ShV studio 
© Lukor