Про товариство
 

Новини

 

Історія

 

Співзасновники

 

Соціальний розвиток

 

Благодійність і спонсорство

Виробництва
  Етилену і поліетилену
 

Хлорвінілу і каустичної соди

 

Продукція

Інвестиційні проекти
  Модернізація ВХМ

Комерційні пропозиції

Інформація ПрАТ "ЛУКОР"

Тендери

  Умови проведення
  Документація
  Оголошені тендери
  Інформація про переможців
Прес-релізи
Контакти
Регіон
  Місцеві новини
  Спортивні новини
"Нафтохімік"
  Спортивний клуб
  Футбольний клуб
Фотогалерея
"Калуський нафтохімік"
  Архів новин

 

 

"Хай буде мир!.." – звучало на Пагорбі Слави

   Цьогорічне святкування Дня Перемоги відбувалося трохи за іншим, ніж у попередні роки, сценарієм. Зранку поодинці і групами люди підходили до Площі Героїв, спілкувалися, вітали один одного зі святом, яке, зривалося з їх уст, ніколи не померкне у своїй величі…
   Але після того, як представники міської влади поклали квіти до пам'ятника Розстріляним німецькими фашистами учням торговельної школи, люди не рушили колоною до рушили колоною до Пагорба Слави, а поїхали туди автобусом і легковими автівками. А вже на Пагорбі, багато хто встиг підмітити, вдячних своїм потомкам калушан зібралося таки чимало.
   Після того, як священики відправили панахиду за полеглими у жорстоких боях із фашистами солдатами і офіцерами, розпочалося віче з нагоди Дня Перемоги "Хай буде мир, хай більше не горить у пеклі війни твоє життя, людино". Після внесення державного прапора України і виконання Гімну слово було надано секретареві міської ради Олександру Челядину. Він зі смутком назвав кількість загиблих у німецькій війні – 60 мільйонів осіб… Нині, зазначив виступаючий, слово "війна" і слово "мир" через останні події в Україні набули реального значення. На жаль, діти уже знають,що таке війна, не тільки з підручників… Плачуть матері…
   Олександр Челядин побажав усім присутнім, особливо сивочолим ветеранам війни, чистого неба над головою і міцного здоров'я. А керуюча справами міськвиконкому Наталія Бабій зачитала розпорядження міського голови Ігоря Насалика про нагородження групи ветеранів війни грамотою.
   Розчулені виконанням пісень аматорськими колективами міста, ветерани ловили на собі вдячні погляди присутніх. Так, з кожним роком їх стає все менше і менше. Отут, на священному місці Калуша, вони сьогодні відчувають до себе повагу з боку представників молодших поколінь.
   Про важкі дороги війни говорив, виступаючи на віче, учасник бойових дій Володимир Діденко. Немислимі втрати понесло людство за весь час жорстоких боїв: щохвилини у тій війні гинуло по 13 осіб, назвав цифру Володимир Іванович.
   – Ваш подвиг ніколи не буде забутий! – твердо мовив, вітаючи ветеранів зі святом, військовий комісар Калусько-Рожнятівського ОРВК підполковник Володимир Шагунець.
   Злетіли в голубінь неба випущені зі долонь учасників віча голуби… Пролунав традиційний святковий салют… До меморіальних плит з іменами героїв лягла гірлянда слави і букети від вдячних калушан.
   … А після завершення віча ветеранам війни запропонували традиційні солдатку кашу і "сто грамів".

   Петро Воловинець.

          


2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.

2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".

2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення..

2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".

травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.


червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”

квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

липень 2005. Сергія Чмихалова нагороджено відзнакою „Лідер хімічної та нафтохімічної промисловості України”

 


 наше підприємство в 2004 році успішно виконало завдання, що були визначені йому "Програмою сертифікації корпоративної системи управління групи „ЛУКОЙЛ-Нафтохім” на 2004-2007 роки" і першим серед підприємств групи отримало сертифікати відповідності за всіма трьома системами. 


„Euro Market” – нагорода за інтеграцію у світову економіку. (2004р.)


відзнака ЗАТ "ЛУКОР" в рамках міжнародного проекту „Мости дружби. Україна – Росія 2003-2004” 

20.11.2003 ЗАТ „ЛУКОР” відзначено Почесним дипломом та міжнародною премією „Бізнес-Олімп” з присвоєнням підприємству звання „Золота торгова марка”, а генерального директора товариства Сергія Чмихалова – іменною відзнакою „Суспільне визнання”.  

Західна регіональна митниця нагородила ЗАТ „ЛУКОР” почесною грамотою за високий рівень митної культури та сумлінне виконання впродовж 2002-2003рр. зобов’язань перед Державним бюджетом України.

Міжнародна Платинова Зірка за якість у сфері задоволення потреб клієнтів, майстерність, інновації у технології м. Париж. Франція. 2003 рік


Designed by Mak&ShV studio 
© Lukor