Про товариство
 

Новини

 

Історія

 

Співзасновники

 

Соціальний розвиток

 

Благодійність і спонсорство

Виробництва
  Етилену і поліетилену
 

Хлорвінілу і каустичної соди

 

Продукція

Інвестиційні проекти
  Модернізація ВХМ

Комерційні пропозиції

Інформація ПрАТ "ЛУКОР"

Тендери

  Умови проведення
  Документація
  Оголошені тендери
  Інформація про переможців
Прес-релізи
Контакти
Регіон
  Місцеві новини
  Спортивні новини
"Нафтохімік"
  Спортивний клуб
  Футбольний клуб
Фотогалерея
"Калуський нафтохімік"
  Архів новин

 

 

Намітили заходи, що забезпечать прибуткову роботу цеху

   7 лютого під головуванням генерального директора ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" Володимира Шулиндіна і за участю його заступників та керівників виробництва полівінілхлориду суспензійного відбулася оперативна нарада, на якій була розглянута робота цеху з виробництва виробів з поліхлорвінілової смоли суспензійної (ПВХ-СС).
   Як відзначалося з цього приводу у виступах генерального директора підприємства та начальника планово-економічного відділу Тетяни Трощенкової, аналіз роботи колективу цеху засвідчив, що прогнозовані результати його діяльності виявилися збитковими, що змушує шукати шляхи виправлення такої ситуації.
   Такими на думку учасників наради мають насамперед стати впровадження заходів з мінімізації затрат (на 10 відсотків) на поставку сировини та матеріалів, задля чого слід буде провести відповідні тендерні процедури. Також перед комерційною службою підприємства та керівництвом виробництва було поставлено завдання разом з ТОВ "Маяк-Кап", яке бере участь у спільному виробництві та реалізації продукції, розробити заходи зі збільшення на 150 тис. тонн у місяць обсягу продажу профілю на теренах Західної України.
   А ще з вуст генерального директора товариства "КАРПАТНАФТОХІМ" та інших керівників підприємства прозвучала вимога до керівництва виробництва ПВХ-С та цеху з виробництва ПВХ-СС щодо зменшення лабораторних витрат на виробництво, не порушуючи при цьому якісних показників продукції, та мінімізувати господарсько-побутові витрати, які виконують сторонні організації. Окрім цього перед службою заступника генерального директора з виробництва та колективом цеху поставлено завдання до кінця лютого розробити конкретні заходи зі скорочення на 20 відсотків використання теплової енергії.
   Коментуючи підсумки наради, заступник генерального директора з виробництва Іван Підсадюк наголосив, що виконання поставлених завдань необхідне з метою забезпечення прибуткової діяльності цього підрозділу. Це особливо важливо у час вимушеного простою основних виробництв, а також для налагодження стабільної роботи цеху після його пуску.

   Анатолій Гайовий.

   Довідка КН. Установка з виробництва виробів з поліхлорвінілової смоли суспензійної потужністю 20 тис. тонн була введена в дію у ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" у липні 2012 року, а в серпні тут випустили перші 100 тонн профілю.
   Генпідрядник – ТОВ "Рембудпостач", м. Калуш.
   Генпроектувальник – проектний відділ ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ".
   Кошторисна вартість – 285 млн. грн.
   Кількість робочих місць – до 100 чол.

          


2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.

2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".

2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення..

2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".

травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.


червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”

квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

липень 2005. Сергія Чмихалова нагороджено відзнакою „Лідер хімічної та нафтохімічної промисловості України”

 


 наше підприємство в 2004 році успішно виконало завдання, що були визначені йому "Програмою сертифікації корпоративної системи управління групи „ЛУКОЙЛ-Нафтохім” на 2004-2007 роки" і першим серед підприємств групи отримало сертифікати відповідності за всіма трьома системами. 


„Euro Market” – нагорода за інтеграцію у світову економіку. (2004р.)


відзнака ЗАТ "ЛУКОР" в рамках міжнародного проекту „Мости дружби. Україна – Росія 2003-2004” 

20.11.2003 ЗАТ „ЛУКОР” відзначено Почесним дипломом та міжнародною премією „Бізнес-Олімп” з присвоєнням підприємству звання „Золота торгова марка”, а генерального директора товариства Сергія Чмихалова – іменною відзнакою „Суспільне визнання”.  

Західна регіональна митниця нагородила ЗАТ „ЛУКОР” почесною грамотою за високий рівень митної культури та сумлінне виконання впродовж 2002-2003рр. зобов’язань перед Державним бюджетом України.

Міжнародна Платинова Зірка за якість у сфері задоволення потреб клієнтів, майстерність, інновації у технології м. Париж. Франція. 2003 рік


Designed by Mak&ShV studio 
© Lukor