Про товариство
 

Новини

 

Історія

 

Співзасновники

 

Соціальний розвиток

 

Благодійність і спонсорство

Виробництва
  Етилену і поліетилену
 

Хлорвінілу і каустичної соди

 

Продукція

Інвестиційні проекти
  Модернізація ВХМ

Комерційні пропозиції

Інформація ПрАТ "ЛУКОР"

Тендери

  Умови проведення
  Документація
  Оголошені тендери
  Інформація про переможців
Прес-релізи
Контакти
Регіон
  Місцеві новини
  Спортивні новини
"Нафтохімік"
  Спортивний клуб
  Футбольний клуб
Фотогалерея
"Калуський нафтохімік"
  Архів новин

 

 

"Золота Зірка" вдруге в руках у "Фламінго"

    Про це стало відомо 7 жовтня, коли в столиці України транслювався фінал Всеукраїнського дитячого телевізійного вокально-хореографічного конкурсу "Крок до зірок", в якому змагались чотири найсильніші українські танцювальні колективи з Херсона (два ансамблі), Києва і зразковий дитячий ансамбль танцювальної мініатюри "Фламінго" з Калуша (керівники Тетяна Сабодаш та Наталія Маланчук).
   Вдруге калуські фламінгівці переконали професійне журі з числа найяскравіших представників українського шоу-бізнесу, естради та хореографічного мистецтва, що наше місто торує нескінченним шляхом відкриття обдарованих дітей (першу найвищу нагороду цього конкурсу "Фламінго" отримало у 2010 році. – Авт.). Неймовірні постановки та фантастичні образи танцюристів "Фламінго" змусили мистецьку комісію бути в захваті протягом усіх їхніх виступів на київській сцені. Не стримавши потік приємних емоцій, відомий хореограф України Григорій Чапкіс вигукнув "Я ще такого проекту за своє життя не бачив".
   У фіналі фламінгівці зацікавили журі та всіх присутніх іскрометною танцювальною постановкою "Група "ВАУ" і фанатки". Сюжет цієї композиції полягає в тому, що три чарівні козаки, які створили гурт, встигли завоювати у глядачів неабиякий успіх. Всюди, де б вони не виступали їх переслідують фанатки-шанувальниці, та ще з такою наполегливістю, що група змушена була наймати охоронців, щоб відбиватися від "шалених атак" своїх прихильниць. А у півфіналі, який проходив цього ж таки дня, калуські танцівниці успішно виступили з хореографічним жартом "Чарівний сон чи батл на галявині".
   За обидві танцювальні композиції "Фламінго" отримало найвищі бали від журі і як результат – Гран-прі і "Золота Зірка" телеконкурсу "Крок до зірок". До речі, у ньому виступили 53 фламінгівці, учасники молодшої вікової групи (діти від шести до десяти років).
   З масою найкращих вражень поверталися до рідного Калуша не тільки діти й керівники, а й їхні батьки, які щоразу є основними спонсорами колективу під час поїздок на титуловані фестивалі та конкурси.
   Леся Кондратенко, мама юного танцюриста, Володі:
   – Ми на якийсь момент забули про свої сірі повсякденні будні й побачили справжнє свято. Дуже приємно споглядати, як зустрічають наших дітей. Бо як тільки оголосили про виступ "Фламінго", відразу почулось скандування "Калуш!", "Калуш!". Таке враження, що наше місто знає вся Україна, адже глядачами були не тільки мешканці Києва.
   Спасибі керівникам, бо в цьому їхня найбільша заслуга.
   Світлана Гаврилів, мама юної танцівниці, доньки Яни:
   – Просто супер. Ми пережили ейфорію емоцій. Наші діти дуже талановиті і ми вдячні їхнім керівникам, що вміють ці таланти розкривати.
   Приємні зустрічі і вітання очікували юних фламінгівців та їхніх наставників і в Калуші. А на останній сесії міськради було прийняте рішення про виділення з міського бюджету "Фламінго" 10 тис. грн., як компенсацію за витрачені колективом гроші в поїздці на телеконкурс.
   Цим коштам вже знайшлося і використання. Їх керівники танцювального ансамблю хочуть витратити на поїздку своїх вихованців у місто Рівне, де 5 листопада відбудеться всеукраїнський фестиваль "Прем’єр –Ліга", в якому будуть задіяні молодша і середня групи танцюристів. А це 90 юних калушан.

    Ліда Мичко.

          


2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.

2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".

2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення..

2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".

травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.


червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”

квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

липень 2005. Сергія Чмихалова нагороджено відзнакою „Лідер хімічної та нафтохімічної промисловості України”

 


 наше підприємство в 2004 році успішно виконало завдання, що були визначені йому "Програмою сертифікації корпоративної системи управління групи „ЛУКОЙЛ-Нафтохім” на 2004-2007 роки" і першим серед підприємств групи отримало сертифікати відповідності за всіма трьома системами. 


„Euro Market” – нагорода за інтеграцію у світову економіку. (2004р.)


відзнака ЗАТ "ЛУКОР" в рамках міжнародного проекту „Мости дружби. Україна – Росія 2003-2004” 

20.11.2003 ЗАТ „ЛУКОР” відзначено Почесним дипломом та міжнародною премією „Бізнес-Олімп” з присвоєнням підприємству звання „Золота торгова марка”, а генерального директора товариства Сергія Чмихалова – іменною відзнакою „Суспільне визнання”.  

Західна регіональна митниця нагородила ЗАТ „ЛУКОР” почесною грамотою за високий рівень митної культури та сумлінне виконання впродовж 2002-2003рр. зобов’язань перед Державним бюджетом України.

Міжнародна Платинова Зірка за якість у сфері задоволення потреб клієнтів, майстерність, інновації у технології м. Париж. Франція. 2003 рік


Designed by Mak&ShV studio 
© Lukor