Про товариство
 

Новини

 

Історія

 

Співзасновники

 

Соціальний розвиток

 

Благодійність і спонсорство

Виробництва
  Етилену і поліетилену
 

Хлорвінілу і каустичної соди

 

Продукція

Інвестиційні проекти
  Модернізація ВХМ

Комерційні пропозиції

Інформація ПрАТ "ЛУКОР"

Тендери

  Умови проведення
  Документація
  Оголошені тендери
  Інформація про переможців
Прес-релізи
Контакти
Регіон
  Місцеві новини
  Спортивні новини
"Нафтохімік"
  Спортивний клуб
  Футбольний клуб
Фотогалерея
"Калуський нафтохімік"
  Архів новин

 

 

1 листопада стартує програма "Вакцинація"

    Відповідно до додаткових угод, укладених ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" і ЗАТ "ЛУКОР" із страховою компанією "ПРОВІДНА" до діючих з нею договорів добровільного медичного страхування №6 і №3 від 25.03.2011 року, розширено програму страхування «Стандарт» програмою «Вакцинація». У зв’язку з цим та з наближенням небезпечного періоду, коли традиційно можуть прогресувати серед населення захворювання на ГРВІ та грип, на нашому нафтохімічному комплексі передбачено розпочати з 1 листопада щеплення працівників.
   За словами начальника відділу з контролю та внутрішнього аудиту ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" Миколи Скородинського, для вакцинування нафтохіміків будуть створені виїзні спеціальні бригади медичних працівників, які проводитимуть щеплення проти грипу в медпунктах підприємства. Керівників усіх виробництв та інших структурних підрозділів "КАРПАТНАФТОХІМу" та "ЛУКОРу" вже повідомлено, що вони до 20 жовтня повинні надати у відділ з контролю та внутрішнього аудиту списки застрахованих працівників, які бажають вакцинуватися.
   – Приблизна їх кількість нам відома, – констатував Микола Васильович, – адже списки працівників ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" і ЗАТ "ЛУКОР" складалися в підрозділах підприємств раніше, коли вивчалися їхні побажання щодо забезпечення мультивітамінами для підвищення імунітету організму та з метою запобігти виникненню й поширенню захворювання на грип, а також щодо проходження вакцинації. В результаті ще весною цього року 1612 працівників "КАРПАТНАФТОХІМу" і 540 працівників "ЛУКОРу" безкоштовно отримали профілактичні вітамінозно-мінералізовані таблетки мульти-табс. Їх приймати можна як навесні, так і в осінньо-зимовий період, коли не захворіти на ГРВІ та грип вдається далеко не кожному з нас. А термін дії придбаних таблеток для застрахованих нафтохіміків дійсний до 2013 року.
   Однак, як відомо, найефективнішим методом боротьби з захворюванням людей на грип, яке може мати дуже важкі ускладнення, є вакцинація. І керівництво ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" та ЗАТ "ЛУКОР", яке, дбаючи про охорону здоров’я працівників, укладає з року в рік із страховою компанією "ПРОВІДНА" договори щодо їхнього добровільного медичного страхування, зацікавлене в тому, щоб якомога більше нафтохіміків провакцинувалося. Тому ми запропонували керівникам виробництв та інших структурних підрозділів "КАРПАТНАФТОХІМу" і ЗАТ "ЛУКОР" надати нові списки працівників, котрі бажають пройти вакцинацію, оскільки не виключено, що серед тих, що раніше давав згоду на щеплення проти грипу, сьогодні може вже перейшов на роботу в інший підрозділ, не є працівником підприємства з причини, що вийшов на заслужений відпочинок, тощо. Крім того, до цих списків можуть бути внесені й працівники, котрі раніше отримали вітамінозно-мінералізовані таблетки мульти-табс і не бажали вакцинуватися. Тобто в щеплені проти грипу нікому не буде відмовлено.
   Щодо конкретної вакцини, яка використовуватиметься для щеплення нафтохіміків, то вона, за словами Миколи Скородинського, буде вибрана з того переліку вакцин, що пройшли відповідні дослідження й були погоджені до застосування в Україні Міністерством охорони здоров’я. Цілком можливо, що це буде вже знайома працівникам "КАРПАТНАФТОХІМу" та "ЛУКОРу" французька вакцина "Ваксігрип".

    Василь Голинський.

          


2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.

2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".

2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення..

2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".

травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.


червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”

квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

липень 2005. Сергія Чмихалова нагороджено відзнакою „Лідер хімічної та нафтохімічної промисловості України”

 


 наше підприємство в 2004 році успішно виконало завдання, що були визначені йому "Програмою сертифікації корпоративної системи управління групи „ЛУКОЙЛ-Нафтохім” на 2004-2007 роки" і першим серед підприємств групи отримало сертифікати відповідності за всіма трьома системами. 


„Euro Market” – нагорода за інтеграцію у світову економіку. (2004р.)


відзнака ЗАТ "ЛУКОР" в рамках міжнародного проекту „Мости дружби. Україна – Росія 2003-2004” 

20.11.2003 ЗАТ „ЛУКОР” відзначено Почесним дипломом та міжнародною премією „Бізнес-Олімп” з присвоєнням підприємству звання „Золота торгова марка”, а генерального директора товариства Сергія Чмихалова – іменною відзнакою „Суспільне визнання”.  

Західна регіональна митниця нагородила ЗАТ „ЛУКОР” почесною грамотою за високий рівень митної культури та сумлінне виконання впродовж 2002-2003рр. зобов’язань перед Державним бюджетом України.

Міжнародна Платинова Зірка за якість у сфері задоволення потреб клієнтів, майстерність, інновації у технології м. Париж. Франція. 2003 рік


Designed by Mak&ShV studio 
© Lukor