Про товариство
 

Новини

 

Історія

 

Співзасновники

 

Соціальний розвиток

 

Благодійність і спонсорство

Виробництва
  Етилену і поліетилену
 

Хлорвінілу і каустичної соди

 

Продукція

Інвестиційні проекти
  Модернізація ВХМ

Комерційні пропозиції

Інформація ПрАТ "ЛУКОР"

Тендери

  Умови проведення
  Документація
  Оголошені тендери
  Інформація про переможців
Прес-релізи
Контакти
Регіон
  Місцеві новини
  Спортивні новини
"Нафтохімік"
  Спортивний клуб
  Футбольний клуб
Фотогалерея
"Калуський нафтохімік"
  Архів новин

 

 

Учасники зустрічі погодились, що лозунг "Геть"! – не актуальний

    Як уже повідомлялося у попередніх номерах "КН", 30 вересня Івано-Франківська обласна рада дала дозвіл ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" на геологічне вивчення, в тому числі й дослідно-промислову розробку Верхньострутинського родовища кам’яної солі. Це стало можливим після проведення цілої низки заходів з боку керівництва підприємства як безпосередньо із громадами сіл Верхнього і Нижнього Струтина, так і органами влади цих населених пунктів, а також Рожнятівського району і обласної ради.
   Передували цій події і сходи громади села Верхній Струтин, за участю нафтохіміків, а також відвідини представників сіл Рожнятівщини виробництв "КАРПАТНАФТОХІМу".
   А 11 жовтня у приміщенні Рожнятівської районної ради відбулася робоча нарада групи представників нафтохімічного комплексу, яку очолював заступник виконавчого директора ЗАТ "ЛУКОР" Роман Руско, з керівництвом району та головами окремих сільських рад Рожнятівщини.
   Відкриваючи нараду, голова райради Анатолій Дирів відзначив, що у її роботі беруть участь голови сільрад тих населених пунктів, та території, де планується реалізація проекту з розробки родовища кам’яної солі у разі успішного завершення усіх підготовчих робіт. Анатолій Борисович також повідомив про те, що хоча немає остаточного рішення як до розробки родовища, так і його місця розташування, але "КАРПАТНАФТОХІМ" уже виділив 360 тис. грн. громадам сіл Верхнього і Нижнього Струтина та Ясиновця, які необхідно буде використати на їхні соціальні потреби до кінця поточного року.
   У свою чергу голова районної держадміністрації Микола Філіпович, звертався до усіх присутніх, щоб у ході проведення робіт враховувалися інтереси та права кожного мешканця сіл, де передбачається розробка розсолопромислу і проходження продуктопроводу. Він також поінформував представників громад, що згідно з попередніми домовленостями, керівництво "КАРПАТНАФТОХІМу" готове інвестувати у соціальний розвиток сіл та району протягом 2012-2014 років (термін, що необхідний для реалізації інвестпроекту. – Авт.) близько 14 мільйонів гривень.
   На запитання, які цікавили представників громад сільських рад і які стосувалися маршруту майбутнього продуктопроводу, механізму відшкодування збитків фізичним особам, відповіді дали головний технолог технічного  відділу підприємства Ярослав Тиховецький та кандидат геолого-мінералогічних наук Степан Корін.
   На завершення наради А.Дирів звернувся до усіх учасників наради з проханням, аби кожна проблема, яка виникне у ході проведення дослідження, усі спірні питання врегульовувалися мирно та в інтересах сільських громад та інвестора, а слово "Геть!" уже має відійти на задній план, поступившись більш привабливим і такий необхідним сьогодні, як "взаєморозуміння" і "взаємовигідність".

    Анатолій Гайовий.

          


2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.

2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".

2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення..

2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".

травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.


червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”

квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

липень 2005. Сергія Чмихалова нагороджено відзнакою „Лідер хімічної та нафтохімічної промисловості України”

 


 наше підприємство в 2004 році успішно виконало завдання, що були визначені йому "Програмою сертифікації корпоративної системи управління групи „ЛУКОЙЛ-Нафтохім” на 2004-2007 роки" і першим серед підприємств групи отримало сертифікати відповідності за всіма трьома системами. 


„Euro Market” – нагорода за інтеграцію у світову економіку. (2004р.)


відзнака ЗАТ "ЛУКОР" в рамках міжнародного проекту „Мости дружби. Україна – Росія 2003-2004” 

20.11.2003 ЗАТ „ЛУКОР” відзначено Почесним дипломом та міжнародною премією „Бізнес-Олімп” з присвоєнням підприємству звання „Золота торгова марка”, а генерального директора товариства Сергія Чмихалова – іменною відзнакою „Суспільне визнання”.  

Західна регіональна митниця нагородила ЗАТ „ЛУКОР” почесною грамотою за високий рівень митної культури та сумлінне виконання впродовж 2002-2003рр. зобов’язань перед Державним бюджетом України.

Міжнародна Платинова Зірка за якість у сфері задоволення потреб клієнтів, майстерність, інновації у технології м. Париж. Франція. 2003 рік


Designed by Mak&ShV studio 
© Lukor