Про товариство
 

Новини

 

Історія

 

Співзасновники

 

Соціальний розвиток

 

Благодійність і спонсорство

Виробництва
  Етилену і поліетилену
 

Хлорвінілу і каустичної соди

 

Продукція

Інвестиційні проекти
  Модернізація ВХМ

Комерційні пропозиції

Інформація ПрАТ "ЛУКОР"

Тендери

  Умови проведення
  Документація
  Оголошені тендери
  Інформація про переможців
Прес-релізи
Контакти
Регіон
  Місцеві новини
  Спортивні новини
"Нафтохімік"
  Спортивний клуб
  Футбольний клуб
Фотогалерея
"Калуський нафтохімік"
  Архів новин

 

 

Молоді нафтохіміки  – призери конкурсу "ЛУКОЙЛу"

    У ВАТ "ЛУКОЙЛ" підбили підсумки X конкурсу компанії на кращу науково-технічну розробку молодих вчених і спеціалістів за 2009-2010 рр., на основі яких її президент Вагіт Алекперов своїм наказом присудив премії переможцям і призерам цього творчого змагання.
   Загалом на конкурс надійшло 257 робіт від підприємств та організацій компанії "ЛУКОЙЛ" з усіх її основних напрямків діяльності, в т. ч. 19 робіт від вищих навчальних закладів, що уклали з нею відповідні договори про співпрацю. Від ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" в конкурсі брали участь визнані на підприємстві три кращі науково-технічні розробки молодих спеціалістів, одній з яких кращі спеціалісти підрозділів "ЛУКОЙЛу", котрі проводили експертизу всіх робіт, дали досить високу оцінку. Зокрема, комісія "ЛУКОЙЛу" присудила другу премію Х конкурсу цієї компанії на кращу науково-технічну розробку двом молодим спеціалістам «КАРПАТНАФТОХІМу» – провідному фахівцю виробничо-диспетчерського відділу Володимиру Луціву та лаборантові лабораторії з обслуговування виробництва хлору, каустичної соди і вінілхлориду Ользі Антоновій за їхню роботу «Екстракція сполук заліза з хлорорганічних відходів виробництва вінілхлориду» (керівник наукової розробки – заступник начальника відділу управління якістю Ярослав Кучера). Ця інформація підтверджена наказом президента компанії «ЛУКОЙЛ» Вагіта Алекперова, відповідно до якого автори розробки отримають грошову премію в розмірі 15 тис. рос. рублів.
   За словами провідного інженера технічного відділу ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" Надії Лашти, Володимир Луців та Ольга Антонова в своїй роботі показали перспективність та переваги екстракційного методу очистки хлорорганічних відходів виробництва вінілхлориду від неорганічних сполук з отриманням екстракту для утилізації сульфідно-лужних стоків, що дасть можливість в подальшому економити хлор та етилен.
   Церемонію нагородження переможців і призерів Х конкурсу ВАТ «ЛУКОЙЛ» на кращу науково-технічну розробку молодих вчених і спеціалістів за 2009-2010 рр. передбачено провести на ІІ Форумі молодих робітників організацій Групи «ЛУКОЙЛ», місце проведення якої буде визначено додатково.

    Василь Голинський.

          


2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.

2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".

2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення..

2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".

травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.


червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”

квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

липень 2005. Сергія Чмихалова нагороджено відзнакою „Лідер хімічної та нафтохімічної промисловості України”

 


 наше підприємство в 2004 році успішно виконало завдання, що були визначені йому "Програмою сертифікації корпоративної системи управління групи „ЛУКОЙЛ-Нафтохім” на 2004-2007 роки" і першим серед підприємств групи отримало сертифікати відповідності за всіма трьома системами. 


„Euro Market” – нагорода за інтеграцію у світову економіку. (2004р.)


відзнака ЗАТ "ЛУКОР" в рамках міжнародного проекту „Мости дружби. Україна – Росія 2003-2004” 

20.11.2003 ЗАТ „ЛУКОР” відзначено Почесним дипломом та міжнародною премією „Бізнес-Олімп” з присвоєнням підприємству звання „Золота торгова марка”, а генерального директора товариства Сергія Чмихалова – іменною відзнакою „Суспільне визнання”.  

Західна регіональна митниця нагородила ЗАТ „ЛУКОР” почесною грамотою за високий рівень митної культури та сумлінне виконання впродовж 2002-2003рр. зобов’язань перед Державним бюджетом України.

Міжнародна Платинова Зірка за якість у сфері задоволення потреб клієнтів, майстерність, інновації у технології м. Париж. Франція. 2003 рік


Designed by Mak&ShV studio 
© Lukor