Про товариство
 

Новини

 

Історія

 

Співзасновники

 

Соціальний розвиток

 

Благодійність і спонсорство

Виробництва
  Етилену і поліетилену
 

Хлорвінілу і каустичної соди

 

Продукція

Інвестиційні проекти
  Модернізація ВХМ

Комерційні пропозиції

Інформація ПрАТ "ЛУКОР"

Тендери

  Умови проведення
  Документація
  Оголошені тендери
  Інформація про переможців
Прес-релізи
Контакти
Регіон
  Місцеві новини
  Спортивні новини
"Нафтохімік"
  Спортивний клуб
  Футбольний клуб
Фотогалерея
"Калуський нафтохімік"
  Архів новин

 

 

У виграші зосталися всі: і організатори, і глядачі, і учасники дійств

   У неділю, в розпалі святкування Дня працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості, якраз в обідній час, коли мало розпочинатися дитяче свято на площі Героїв, погода почала псуватися – "задріботів" дощ. Ну, думаю, не вдасться провести дійство належним чином. На щастя, непогода, яка тривала недовго, не злякала нафтохіміків і їхніх дітей, бо вони не збиралися розбігатися по домівках. Навпаки, всі зосереджено спостерігали за ведучими свята Аллою Базиляк і Людмилою Кохан, які з ошатно прибраної та оригінально облаштованої авансцени щиро привітали працівників «КАРПАТНАФТОХІМу» і «ЛУКОРу» з професійним святом й оголосили про початок святкової програми. Що було далі, переконана, й досі пам’ятають і юні, і дорослі калушани.
   Спершу винуватців торжества й усіх, хто був присутній цього дня на площі, заінтригували своєю казкою-грою «Гусеня» артисти Тернопільського обласного академічного театру актора і ляльки. Особливо ретельно спостерігали за грою професійних театралів маленькі глядачі. Здавалось, вони щиро вловлювали кожне їхнє слово. Тож, коли дійові особи – Їжачок й Гусеня попросили в дітей допомогти налякати Лисичку й відігнати її від них, вони вмить почали сильно тупати ніжками й голосно кричати. Ось так разом не дали хитрунці скривдити Гусеня.
   Ох і плескали дівчатка та хлопчики артистам за цікаву виставу! Та не встигли вони отямитись від одного захоплюючого дійства, як ведучі (до речі, провели й організували недільне дитяче свято провідні працівники ПК «Мінерал» разом з директором Аллою Терещенко й мінералівськими волонтерами – учасниками творчих аматорських колективів) запросили дітей до участі в конкурсі малюнка на асфальті. Таких довгих дитячих шеренг я давно не бачила. Волонтери роздали малюкам кольорову крейду (було використано 200 пачок крейди. – Авт.) й вони приступили до творчої роботи. Хтось фантазував самотужки, комусь допомагали трошки батьки. Інтрига була в одному: хто ж переможе? Діти знали, що на переможців очікували пристойні призи. І ось троє щасливчиків – шестирічний Олег Беркер, дванадцятирічна Тетяна Миндюк та одинадцятирічна Оля Панчишин – отримують в дарунок великі симпатичні м’які іграшки за зайняті перше, друге і третє місця. Найбільше задоволений призом Олег. На свято він прийшов один, без батьків. Сказав, що почув музику й догадався, що на площі щось проводиться, а тут йому ще й так поталанило.
   Гарні заохочувальні призи (косметички, сумочки, ранетки тощо) дісталися ще сімом кращим юним художникам. Одержали яскраві подарунки й усі інші діти, котрі малювали на асфальті. Вони тут же їх розпаковували й розглядали.
   Що ще відбувалося у неділю на площі?
   Проводилася захоплююча лото-забава з ключовим словом «КАРПАТНАФТОХІМ». Її учасники повинні були за короткий час надіслати есемеску на один з мобільних телефонів (зголосилося це зробити аж 150 осіб). Розігрували призи 14 мешканців міста, які найшвидше впорались із цим завданням. Потім ці люди називали по черзі букви з ключового слова, намагаючись виграти основний приз – мобільний телефон. Він дістався мешканцю міста Володимирові Вінярському, який назвав букву «І», де й був захований суперприз. З подарунками залишились й усі інші тринадцятеро калушан, які брали участь у лото-забаві.
   А ще діти були активними учасниками танцювального флешмобу, конкурсу на краще привітання нафтохіміків. Малюки надзвичайно раділи появі на площі своїх улюбленців – велетнів-іграшок Білого Ведмедя і Панди, тож усім кортілося з ними сфотографуватись. Також смільчаки пробували ставати на височенні ходулі, якими по площі розгулювали львівські артисти, забавляючи публіку.
   Тож, коли ведучі оголосили про завершення святкового заходу, калушани поводились так, начебто цих слів не почули, бо продовжували артистам аплодувати (в ході дійства на сценічну площадку по черзі піднімались юні таланти: солісти та колективи ПК "Мінерал". У святі ще був задіяний добре знаний в місті зразковий дитячий ансамбль "Веселі гуцулята"). І мінералівці це зрозуміли. Більше того, вони були вдячні глядачам за таку підтримку. Якщо люди не поспішають розходитись, то у виграші зостаються всі: і ті, хто підготував дитяче свято, і ті, хто були його глядачами.
   Завершальні акорди гімну "КАРПАТНАФТОХІМу" у виконанні Наталії Чолій прозвучали не о 17-ій годині, як було заплановано, а о 18.30. Після цього, напевно, вже за традицією, до сцени наввипередки підбігли хлопчики, а за ними й дівчатка. Вони простягали свої рученята за… червоними і білими кульками, які щедро роздавали всім волонтери ПК "Мінерал".

   Ліда Мичко.

          


2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.

2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".

2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення..

2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".

травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.


червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”

квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

липень 2005. Сергія Чмихалова нагороджено відзнакою „Лідер хімічної та нафтохімічної промисловості України”

 


 наше підприємство в 2004 році успішно виконало завдання, що були визначені йому "Програмою сертифікації корпоративної системи управління групи „ЛУКОЙЛ-Нафтохім” на 2004-2007 роки" і першим серед підприємств групи отримало сертифікати відповідності за всіма трьома системами. 


„Euro Market” – нагорода за інтеграцію у світову економіку. (2004р.)


відзнака ЗАТ "ЛУКОР" в рамках міжнародного проекту „Мости дружби. Україна – Росія 2003-2004” 

20.11.2003 ЗАТ „ЛУКОР” відзначено Почесним дипломом та міжнародною премією „Бізнес-Олімп” з присвоєнням підприємству звання „Золота торгова марка”, а генерального директора товариства Сергія Чмихалова – іменною відзнакою „Суспільне визнання”.  

Західна регіональна митниця нагородила ЗАТ „ЛУКОР” почесною грамотою за високий рівень митної культури та сумлінне виконання впродовж 2002-2003рр. зобов’язань перед Державним бюджетом України.

Міжнародна Платинова Зірка за якість у сфері задоволення потреб клієнтів, майстерність, інновації у технології м. Париж. Франція. 2003 рік


Designed by Mak&ShV studio 
© Lukor