Про товариство
 

Новини

 

Історія

 

Співзасновники

 

Соціальний розвиток

 

Благодійність і спонсорство

Виробництва
  Етилену і поліетилену
 

Хлорвінілу і каустичної соди

 

Продукція

Інвестиційні проекти
  Модернізація ВХМ

Комерційні пропозиції

Інформація ПрАТ "ЛУКОР"

Тендери

  Умови проведення
  Документація
  Оголошені тендери
  Інформація про переможців
Прес-релізи
Контакти
Регіон
  Місцеві новини
  Спортивні новини
"Нафтохімік"
  Спортивний клуб
  Футбольний клуб
Фотогалерея
"Калуський нафтохімік"
  Архів новин

 

 

Першими в естафеті на призи "КН" фінішували войнилівські школярі

   Перед початком урочистих зборів у ПК «Юність» з нагоди професійного свята нафтохіміків на площі перед цим закладом культури відбулася церемонія нагородження переможців та учасників легкоатлетичної естафети на призи газети «Калуський нафтохімік». Цього року позмагатися в ній виявили бажання аж 16 (рекордна кількість) учнівських команд навчальних закладів міста Калуша та Калуського району, в т. ч. і команда студентів Калуського політехнічного коледжу, сформована з ровесників учнів загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів.
   Саме їй торік вдалося стати переможцем цієї традиційної легкоатлетичної естафети та отримати головний приз від спонсорів змагання та засновників газети  – товариств «КАРПАТНАФТОХІМ» і «ЛУКОР». Однак тепер студентам коледжу не вистачило буквально кілька секунд, щоб повторити своє попереднє досягнення. Команда цього закладу посіла друге місце, а першими фінішували войнилівські школярі. Третє призове місце забезпечила собі команда Калуської гімназії.
   Враховуючи попередні побажання вчителів фізкультури та учнів навчальних закладів міста Калуша та Калуського району, редакція тижневика «Калуський нафтохімік» встановила для переможців і призерів легкоатлетичної естафети туристично-спортивні призи, які б діти могли використовувати на заняттях та в позаурочний час, наприклад, при організації краєзнавчих експедицій, походів у ліс, гори з метою відпочинку та оздоровлення. За перше місце – тенісний стіл з сіткою та комплектом ракеток і шариків загальною вартістю близько 5 тис. грн., за друге місце – два туристичні намети виробництва фірми «Кампус» і чотири спальні мішки та за третє місце – комплект м’ячів для гри у баскетбол, волейбол і футбол. В урочистій обстановці вручили ці цінні призи та грамоти командам Войнилівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Калуського політехнічного коледжу та Калуської гімназії генеральний директор ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» Володимир Шулиндін, голова об’єднаного профкому «ЛУКОР – КАРПАТНАФТОХІМ» Олег Кушлик та шеф-редактор газети «Калуський нафтохімік» Анатолій Гетьманчук. Крім того, всіх учасників легкоатлетичної естафети було винагороджено фірмовими футболками з написом: «Моя газета – «Калуський нафтохімік», солодкими призами та охолоджуючими напитками.

   Василь Ткачук.

          


2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.

2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".

2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення..

2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".

травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.


червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”

квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

липень 2005. Сергія Чмихалова нагороджено відзнакою „Лідер хімічної та нафтохімічної промисловості України”

 


 наше підприємство в 2004 році успішно виконало завдання, що були визначені йому "Програмою сертифікації корпоративної системи управління групи „ЛУКОЙЛ-Нафтохім” на 2004-2007 роки" і першим серед підприємств групи отримало сертифікати відповідності за всіма трьома системами. 


„Euro Market” – нагорода за інтеграцію у світову економіку. (2004р.)


відзнака ЗАТ "ЛУКОР" в рамках міжнародного проекту „Мости дружби. Україна – Росія 2003-2004” 

20.11.2003 ЗАТ „ЛУКОР” відзначено Почесним дипломом та міжнародною премією „Бізнес-Олімп” з присвоєнням підприємству звання „Золота торгова марка”, а генерального директора товариства Сергія Чмихалова – іменною відзнакою „Суспільне визнання”.  

Західна регіональна митниця нагородила ЗАТ „ЛУКОР” почесною грамотою за високий рівень митної культури та сумлінне виконання впродовж 2002-2003рр. зобов’язань перед Державним бюджетом України.

Міжнародна Платинова Зірка за якість у сфері задоволення потреб клієнтів, майстерність, інновації у технології м. Париж. Франція. 2003 рік


Designed by Mak&ShV studio 
© Lukor