Про товариство
 

Новини

 

Історія

 

Співзасновники

 

Соціальний розвиток

 

Благодійність і спонсорство

Виробництва
  Етилену і поліетилену
 

Хлорвінілу і каустичної соди

 

Продукція

Інвестиційні проекти
  Модернізація ВХМ

Комерційні пропозиції

Інформація ПрАТ "ЛУКОР"

Тендери

  Умови проведення
  Документація
  Оголошені тендери
  Інформація про переможців
Прес-релізи
Контакти
Регіон
  Місцеві новини
  Спортивні новини
"Нафтохімік"
  Спортивний клуб
  Футбольний клуб
Фотогалерея
"Калуський нафтохімік"
  Архів новин

 

 

Ударна праця дає позитивний результат

   Вже традиційно у п’ятницю, що передує недільному Дню працівників нафтової, газової і нафтопереробної промисловості, Палац культури "Юність" стає своєрідним центром, що збирає велику кількість людей. Працівники ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ", ПрАТ "ЛУКОР", а також представники з фірм і організацій, з якими нафтохіміки співпрацюють заповнюють залу, де відбувається святкове дійство.
   …Грає музика духового оркестру. У глибині сцени, в її центрі – вітання: "З професійним святом, нафтохіміки!". По обидва боки зверху донизу спадають переплетені вервицями білі і червоні кульки (кольори "ЛУКОЙЛу").
   На сцену запрошуються керівники підприємств: генеральний директор ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" Володимир Шулиндін, виконавчий директор ПрАТ "ЛУКОР" Володимир Хоменко, голова об’єднаного профкому цих підприємств Олег Кушлик. Останній і підходить першим до мікрофона. Він вітає всіх зі святом, з задоволенням відзначаючи, що наші підприємства є лідерами в нафтопереробній галузі промисловості України. Це підтверджується результатами роботи наших колективів.
   Перед мікрофоном – генеральний директор ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" Володимир Шулиндін. Він наголошує: своє свято нафтохіміки зустрічають вагомими трудовими результатами. За вісім місяців поточного року випущено продукції на суму більш як 500 мільйонів доларів. Досягнуто відчутних результатів в економії енергоресурсів, сировини, що позитивно позначилося на загальній економіці "КАРПАТНАФТОХІМу".
   – Нині я можу сказати, – продовжував Володимир Володимирович, – що продукція, яку ми випускаємо, відповідає вимогам її споживачів. Так буде і надалі. Наша продукція має великий попит не тільки на ринку України, але й в Прибалтиці, Росії.
   Володимир Володимирович щиро дякує трудовим колективам за те, що вкладають у працю свої знання і досвід, завдяки чому і досягнуто цих результатів.
   – Приємно відзначити, – каже генеральний директор, – що на нашому підприємстві завершено будівництво і пусконалагоджувальні роботи в цеху з виробництва виробів із ПХВ-СС. Тут уже випущено перші 300 тонн профілю, який однаково витримує як високі, так і низькі температури. У даний час ведуться роботи з сертифікації і ліцензування всіх необхідних дозволів для нормальної експлуатації цього цеху.
   Керівник підприємства наголошує, що "КАРПАТНАФТОХІМ" і далі розвиватиметься. Особливу увагу приділятиметься екологічній безпеці всіх виробництв. Це передбачено інвестиційною програмою на 2012-2015 рр. На ці потреби вже в цьому році використано 22 мільйони доларів.
   Наступного року почнуться будівельно-монтажні роботи зі зведення власної котельні. Не за горами і розробка родовища, яке забезпечуватиме виробництво каустичної соди і хлору.
   У своєму виступі Володимир Шулиндін торкнувся і питання співробітництва компанії "ЛУКОЙЛ" з Івано-Франківською ОДА. На розвиток культури і спорту в області вже пішло 3,7 мільйона гривень. А в цьому році заплановано вкласти 7 млн. грн. в ремонт будівлі концертного залу, що зруйнована через пожежу, утримання льодового палацу спорту, зміцнення матеріальної бази підшефних гімназії, політехнічного коледжу тощо.
   Володимир Шулиндін вручив групі працівників підприємства нагороди з нагоди їх свята.
   Присутніх у залі зі святом привітав виконавчий директор ПрАТ "ЛУКОР" Володимир Хоменко – від імені гендиректора підприємства Сергія Чмихалова від себе особисто. Він побажав їм нових трудових успіхів, щастя, здоров’я, усіх життєвих гараздів. А ще вручив кращим працівникам нагороди.
   Завершилися урочисті збори в ПК "Юність" з нагоди Дня працівників нафтової, газової і нафтопереробної промисловості концертною програмою. Її подарували нафтохімікам заслужена артистка України Таня Назарко та легендарний гурт "Древляни".

   Петро Шевчук.

          


2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.

2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".

2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення..

2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".

травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.


червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”

квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

липень 2005. Сергія Чмихалова нагороджено відзнакою „Лідер хімічної та нафтохімічної промисловості України”

 


 наше підприємство в 2004 році успішно виконало завдання, що були визначені йому "Програмою сертифікації корпоративної системи управління групи „ЛУКОЙЛ-Нафтохім” на 2004-2007 роки" і першим серед підприємств групи отримало сертифікати відповідності за всіма трьома системами. 


„Euro Market” – нагорода за інтеграцію у світову економіку. (2004р.)


відзнака ЗАТ "ЛУКОР" в рамках міжнародного проекту „Мости дружби. Україна – Росія 2003-2004” 

20.11.2003 ЗАТ „ЛУКОР” відзначено Почесним дипломом та міжнародною премією „Бізнес-Олімп” з присвоєнням підприємству звання „Золота торгова марка”, а генерального директора товариства Сергія Чмихалова – іменною відзнакою „Суспільне визнання”.  

Західна регіональна митниця нагородила ЗАТ „ЛУКОР” почесною грамотою за високий рівень митної культури та сумлінне виконання впродовж 2002-2003рр. зобов’язань перед Державним бюджетом України.

Міжнародна Платинова Зірка за якість у сфері задоволення потреб клієнтів, майстерність, інновації у технології м. Париж. Франція. 2003 рік


Designed by Mak&ShV studio 
© Lukor