О производстве
 

Новости

 

История

 

Соучредители

 

Социальное развитие

 

Благотворительность и
спонсорство

Производства
  Этилена и полиэтилена
 

Хлорвинила и
каустической соды

 

Продукция

Инвестиционные проекты
  Модернизация ВХМ

Коммерческие предложения

Информация ЧАО "ЛУКОР"

Тендеры

  Условия проведения
  Документация
  Объявленные тендеры
  Информация о победителях
Пресс-релизы
Контакты
Регион
  Местные новости
  Спортивные новости
"Нефтехимик"
  Спортивный клуб
  Футбольный клуб
Фотогалерея
"Калушский нефтехимик"
  Архив новостей

 

 

Цех вийшов на стабільний режим виробництва

   Цех з виробництва виробів з поліхлорвінілової смоли суспензійної ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" вийшов на стабільний режим своєї виробничої діяльності. Виконання планових завдань, високий рівень професійної майстерності обслуговуючого персоналу, зростання економічних показників – характерні ознаки сьогоднішньої роботи структурного підрозділу виробництва полівінілхлориду суспензійного.
   Про все це кореспондентові "КН" розповів начальник цеху Роман Гургула.
   – Ми змінюємо асортимент випуску нашої продукції залежно від того, що має більший попит на ринку, – сказав Роман Володимирович. – Початок цього місяця відзначився тим, що кожний день ми нарощували виробництво готової продукції, тобто наступного дня випускали її більше, ніж попереднього. І, що також важливо, паралельно покращували її якість.
   Якщо проаналізувати роботу нашого цеху від серпня минулого року, тобто з того часу, коли його було введено в експлуатацію, до сьогоднішнього дня, то тут також спостерігається тенденція нарощування виробничих показників. Скажімо, в жовтні при плані 360 тонн ми фактично випустили 362 тонни готової продукції. В листопаді планові показники також були виконані і становили вже 371 тонну профілю. Стільки ж готової продукції було випущено в грудні 2012 року.
   Дещо нижчим на показники виявився січень 2013 року. Цього місяця було випущено 250 тонн продукції. Пояснити це можна тим, що цілий тиждень на екструзійних лініях проводились профілактичні роботи. Також не було потреби вводити в експлуатацію двопроменеву екструзійну лінію.
   В лютому ми знову почали нарощувати випуск готової продукції і порівняно з січнем випустили її на 50 тонн більше, тобто 300 тонн.
   Хочу відзначити, що суттєво підвищилась кваліфікація наших працівників, що в свою чергу також позначається на якості продукції. Особливо це стосується операторів екструзійних ліній.
   На якість продукції впливає й приготування суміші "драйбленд". В цьому плані роботи цеху варто сказати добрі слова на адресу операторів відділення змішування. Їхні практичні навики й досвід роботи дозволяють випускати продукцію, що на задовольняє потреби споживачів.
   Важливе значення для забезпечення стабільної роботи цеху і конкурентоздатності нашої продукції на ринку має зниження її собівартості. У зв'язку з цим з січня 2013 року ми інтенсивно працюємо над питанням зміни рецептури. Мається на увазі зменшення добавок до поліхлорвінілової смоли. Це в свою чергу призводить до зменшення затрат на їх придбання, а в кінцевому результаті – економії матеріалів.
   – Такий захід не вплине на якість продукції?
   – Ні. Вся наша продукція перевіряється на якість спеціалістами лабораторії. Дослідження проводяться на міцність профілю, його колір та глянець.
   – Як сьогодні виглядає тенденція відвантаження профілю споживачам?
   – Порівняно з літньо-осіннім періодом зараз продукції відвантажується менше, і поки що ми працюємо на склад. Однак вже в квітні й травні розпочнеться сезон попиту на профіль. Вироблена продукція в січні-березні почне інтенсивно відвантажуватися в квітні, а особливо в травні.
   До сказаного хочу додати, що сьогодні в Австрії на наше замовлення виготовляється двопроменева фільєра для випуску чотирикамерної системи профілю. Це дозволить влітку налагодити випуск профілю, який має попит на ринку, на двопроменевій екструзійній лінії. Фірма, яка його в нас купує, навіть просить більше, ніж можемо виробляти. Відповідно ми збалансуємо випуск продукції на трьох екструзійних лініях: на двопроменевій випускатимемо раму, на четвертій – імпост, на п'ятій – стулку. Такий метод роботи дозволить уникнути перекидання інструмента з однієї лінії на іншу. Зупинятимуться вони тільки для профілактичних робіт. Таким чином підвищиться продуктивність випуску продукції. При цьому хочу зазначити, що ми можемо випускати й п'ятикамерний профіль.
   Відповідно до наших виробничих завдань, впровадження згаданих мною заходів вже у червні дозволить підвищити випуск профілю до 500 тонн і триматися на такому рівні до кінця року.
   – Недавно ви розповідали про налагодження випуску кольорового профілю. Як виглядає ця ситуація сьогодні?
   – Кольоровий профіль, зокрема коричневий під ламінацію, ми випускали і в січні, і в лютому. Зараз він на складі чекає свого відвантаження. Також ми налагодили випуск готової продукції з гумовими ущільнювачами, що призвело до збільшення профілю в тоннах. Крім того, це полегшить роботу виробників вікон.
   Оцінюючи загальну виробничу ситуацію, з приємністю хочу повідомити, що всі системи в цеху працюють стабільно, без збоїв. Що стосується роботи водооборотної системи, то з метою економії енергоресурсів на зимовий період ми відключили холодильну установку, оскільки вода в цій системі взимку може охолоджуватись повітрям, що нагнітається знадвору. На сьогодні холодильна установка готова до роботи в літній період.
   Також в рамках виконання програми економії енергоресурсів ми зараз знизили температуру теплоносія, що подається в адміністративно-побутовий корпус. Відмовилися безпосередньо й від використання електричного обладнання для роботи в цеху при теплових завісах.

   Дмитро Іванців.

          


2011. ООО "Карпатнефтехим" - победитель конкурса на лучшие здания и сооружения Украины, построенные и принятые в эксплуатацию в 2010 году за сооружения ПРОИЗВОДСТВА ПОЛИВИНИЛХЛОРИДА СУСПЕНЗИОННОГО.

2007. ООО "Карпатнефтехим" получило именной диплом на право использования фирменного знака участника рейтинга компании "Гвардия".

2007. ООО „Карпатнефтехим” стало победителем Всеукраинского конкурса качества продукции „100 лучших товаров Украины” в номинации „Продукция производственно-технического назначения”, организованном Государственным комитетом Украины по вопросам технического регулирования и потребительской политики. Редкий аргон высокой чистоты, который вырабатывается в „Карпатнефтехиме”, признан самым лучшим в Украине среди товаров производственно-технического назначения.

2006-2007. ООО “Карпатнефтехим” – победитель конкурса "100 лучших товаров".

Май 2007. ООО “Карпатнефтехим” – победитель первого Всеукраинского конкурса предприятий в сфере внешнеэкономической деятельности “Европейский выбор”.Октябрь 2006. ЗАО “ЛУКОР” и ООО “Карпатнефтехим” признаны лучшими предприятиями в рамках общеукраинского проекта “Химическая и нефтехимическая промышленность Украины”.


Июнь 2006. Всеукраинский конкурс качества продукции (товаров, работ, услуг) „100 лучших товаров Украины” продукт производства „Полиолефин” ООО „Карпатнефтехим”, полиэтилен марки НХ 4810Н признал одним из лучших видов продукции в номинации „Товары производственно-технического назначения”.

Апрель 2006. Золотая медаль качества "Высшая проба" за внедрение на предприятии современных технологий и выпуск высококачественного и конкурентоспособного на рынке полиэтилена.

Июль 2005. Сергей Чмыхалов награжден отличием „Лидер химической и нефтехимической промышленности Украины”.

 


Наше предприятие в 2004 году успешно выполнило задачи, поставленные "Программой сертификации корпоративной системы управления группы „ЛУКОЙЛ-Нефтехим” на 2004-2007 годы", и первым среди предприятий группы получило сертификаты соответствия по всем трем системам.


„Euro Market” – награда за интеграцию в мировую экономику. (2004г.).


Отличие ЗАО "ЛУКОР" в рамках международного проекта „Мосты дружбы. Украина – Россия 2003-2004”.

20.11.2003 ЗАО „ЛУКОР” отмечено Почетным дипломом и международной премией „Бизнес-Олимп” с присвоением предприятию звания „Золотая торговая марка”, а генерального директора общества Сергея Чмыхалова – именным отличием „ Общественное признание”.

Западная региональная таможня наградила ЗАО „ЛУКОР” почетной грамотой за высокий уровень таможенной культуры и добросовестное выполнение в течение 2002-2003 гг. обязательств перед Государственным бюджетом Украины.

Международная Платиновая Звезда за качество в сфере удовлетворения потребностей клиентов, мастерство, инновации в технологии. Париж. Франция. 2003 год.


Designed by Mak&ShV studio 
© Lukor