Про товариство
 

Новини

 

Історія

 

Співзасновники

 

Соціальний розвиток

 

Благодійність і спонсорство

Виробництва
  Етилену і поліетилену
 

Хлорвінілу і каустичної соди

 

Продукція

Інвестиційні проекти
  Модернізація ВХМ

Комерційні пропозиції

Інформація ПрАТ "ЛУКОР"

Тендери

  Умови проведення
  Документація
  Оголошені тендери
  Інформація про переможців
Прес-релізи
Контакти
Регіон
  Місцеві новини
  Спортивні новини
"Нафтохімік"
  Спортивний клуб
  Футбольний клуб
Фотогалерея
"Калуський нафтохімік"
  Архів новин

 

 

Цех вийшов на стабільний режим виробництва

   Цех з виробництва виробів з поліхлорвінілової смоли суспензійної ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" вийшов на стабільний режим своєї виробничої діяльності. Виконання планових завдань, високий рівень професійної майстерності обслуговуючого персоналу, зростання економічних показників – характерні ознаки сьогоднішньої роботи структурного підрозділу виробництва полівінілхлориду суспензійного.
   Про все це кореспондентові "КН" розповів начальник цеху Роман Гургула.
   – Ми змінюємо асортимент випуску нашої продукції залежно від того, що має більший попит на ринку, – сказав Роман Володимирович. – Початок цього місяця відзначився тим, що кожний день ми нарощували виробництво готової продукції, тобто наступного дня випускали її більше, ніж попереднього. І, що також важливо, паралельно покращували її якість.
   Якщо проаналізувати роботу нашого цеху від серпня минулого року, тобто з того часу, коли його було введено в експлуатацію, до сьогоднішнього дня, то тут також спостерігається тенденція нарощування виробничих показників. Скажімо, в жовтні при плані 360 тонн ми фактично випустили 362 тонни готової продукції. В листопаді планові показники також були виконані і становили вже 371 тонну профілю. Стільки ж готової продукції було випущено в грудні 2012 року.
   Дещо нижчим на показники виявився січень 2013 року. Цього місяця було випущено 250 тонн продукції. Пояснити це можна тим, що цілий тиждень на екструзійних лініях проводились профілактичні роботи. Також не було потреби вводити в експлуатацію двопроменеву екструзійну лінію.
   В лютому ми знову почали нарощувати випуск готової продукції і порівняно з січнем випустили її на 50 тонн більше, тобто 300 тонн.
   Хочу відзначити, що суттєво підвищилась кваліфікація наших працівників, що в свою чергу також позначається на якості продукції. Особливо це стосується операторів екструзійних ліній.
   На якість продукції впливає й приготування суміші "драйбленд". В цьому плані роботи цеху варто сказати добрі слова на адресу операторів відділення змішування. Їхні практичні навики й досвід роботи дозволяють випускати продукцію, що на задовольняє потреби споживачів.
   Важливе значення для забезпечення стабільної роботи цеху і конкурентоздатності нашої продукції на ринку має зниження її собівартості. У зв'язку з цим з січня 2013 року ми інтенсивно працюємо над питанням зміни рецептури. Мається на увазі зменшення добавок до поліхлорвінілової смоли. Це в свою чергу призводить до зменшення затрат на їх придбання, а в кінцевому результаті – економії матеріалів.
   – Такий захід не вплине на якість продукції?
   – Ні. Вся наша продукція перевіряється на якість спеціалістами лабораторії. Дослідження проводяться на міцність профілю, його колір та глянець.
   – Як сьогодні виглядає тенденція відвантаження профілю споживачам?
   – Порівняно з літньо-осіннім періодом зараз продукції відвантажується менше, і поки що ми працюємо на склад. Однак вже в квітні й травні розпочнеться сезон попиту на профіль. Вироблена продукція в січні-березні почне інтенсивно відвантажуватися в квітні, а особливо в травні.
   До сказаного хочу додати, що сьогодні в Австрії на наше замовлення виготовляється двопроменева фільєра для випуску чотирикамерної системи профілю. Це дозволить влітку налагодити випуск профілю, який має попит на ринку, на двопроменевій екструзійній лінії. Фірма, яка його в нас купує, навіть просить більше, ніж можемо виробляти. Відповідно ми збалансуємо випуск продукції на трьох екструзійних лініях: на двопроменевій випускатимемо раму, на четвертій – імпост, на п'ятій – стулку. Такий метод роботи дозволить уникнути перекидання інструмента з однієї лінії на іншу. Зупинятимуться вони тільки для профілактичних робіт. Таким чином підвищиться продуктивність випуску продукції. При цьому хочу зазначити, що ми можемо випускати й п'ятикамерний профіль.
   Відповідно до наших виробничих завдань, впровадження згаданих мною заходів вже у червні дозволить підвищити випуск профілю до 500 тонн і триматися на такому рівні до кінця року.
   – Недавно ви розповідали про налагодження випуску кольорового профілю. Як виглядає ця ситуація сьогодні?
   – Кольоровий профіль, зокрема коричневий під ламінацію, ми випускали і в січні, і в лютому. Зараз він на складі чекає свого відвантаження. Також ми налагодили випуск готової продукції з гумовими ущільнювачами, що призвело до збільшення профілю в тоннах. Крім того, це полегшить роботу виробників вікон.
   Оцінюючи загальну виробничу ситуацію, з приємністю хочу повідомити, що всі системи в цеху працюють стабільно, без збоїв. Що стосується роботи водооборотної системи, то з метою економії енергоресурсів на зимовий період ми відключили холодильну установку, оскільки вода в цій системі взимку може охолоджуватись повітрям, що нагнітається знадвору. На сьогодні холодильна установка готова до роботи в літній період.
   Також в рамках виконання програми економії енергоресурсів ми зараз знизили температуру теплоносія, що подається в адміністративно-побутовий корпус. Відмовилися безпосередньо й від використання електричного обладнання для роботи в цеху при теплових завісах.

   Дмитро Іванців.

          


2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.

2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".

2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення..

2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".

травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.


червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”

квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

липень 2005. Сергія Чмихалова нагороджено відзнакою „Лідер хімічної та нафтохімічної промисловості України”

 


 наше підприємство в 2004 році успішно виконало завдання, що були визначені йому "Програмою сертифікації корпоративної системи управління групи „ЛУКОЙЛ-Нафтохім” на 2004-2007 роки" і першим серед підприємств групи отримало сертифікати відповідності за всіма трьома системами. 


„Euro Market” – нагорода за інтеграцію у світову економіку. (2004р.)


відзнака ЗАТ "ЛУКОР" в рамках міжнародного проекту „Мости дружби. Україна – Росія 2003-2004” 

20.11.2003 ЗАТ „ЛУКОР” відзначено Почесним дипломом та міжнародною премією „Бізнес-Олімп” з присвоєнням підприємству звання „Золота торгова марка”, а генерального директора товариства Сергія Чмихалова – іменною відзнакою „Суспільне визнання”.  

Західна регіональна митниця нагородила ЗАТ „ЛУКОР” почесною грамотою за високий рівень митної культури та сумлінне виконання впродовж 2002-2003рр. зобов’язань перед Державним бюджетом України.

Міжнародна Платинова Зірка за якість у сфері задоволення потреб клієнтів, майстерність, інновації у технології м. Париж. Франція. 2003 рік


Designed by Mak&ShV studio 
© Lukor