Про товариство
 

Новини

 

Історія

 

Співзасновники

 

Соціальний розвиток

 

Благодійність і спонсорство

Виробництва
  Етилену і поліетилену
 

Хлорвінілу і каустичної соди

 

Продукція

Інвестиційні проекти
  Модернізація ВХМ

Комерційні пропозиції

Інформація ПрАТ "ЛУКОР"

Тендери

  Умови проведення
  Документація
  Оголошені тендери
  Інформація про переможців
Прес-релізи
Контакти
Регіон
  Місцеві новини
  Спортивні новини
"Нафтохімік"
  Спортивний клуб
  Футбольний клуб
Фотогалерея
"Калуський нафтохімік"
  Архів новин

 

 

Нову лінію під'єднують до основного обладнання

   Як вже повідомляв "КН", 16 жовтня в цеху з виробництва галоїдопохідних етилену, їх полімерів і співполімерів виробництва етилену і поліетилену ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" було завершено монтаж нової фасувально-пакувальній машини італійської фірми Chronos зі швидкістю завантаження продукції в мішки – 25 тонн в годину (потужність нині діючої фасувально-пакувальної лінії становить 20 тонн).
   Також варто нагадати, що всі монтажні роботи тоді виконала спеціально сформована бригада фахівців ремонтно-механічного управління ПрАТ "ЛУКОР. Працювала вона під керівництвом шеф-монтера, інженера-електромеханіка фірми Chronos Флоріана Конде. Тривали монтажні роботи рівно тиждень.
   За словами заступника головного механіка ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" Віктора Блащака, сьогодні на лінії працюють спеціалісти ДП "ГСІ-УКРНАФТОГАЗБУД" ВАТ "Глобалбуд-Інжинірінг" з Одеси. Електрики, зокрема, виконують монтаж електричних ліній, приладники – електронних систем управління технологічним процесом.
   Також триває під'єднання трубопроводів до вузлів та агрегатів лінії. В основному це трубопроводи подачі продукту і повітря. Що стосується обсягів виконання монтажних робіт, то вони сьогодні (розмова велася 13 грудня. – Авт.) складають приблизно 70 відсотків.
   Що стосується виконання  будівельних робіт, то уже спорудженні фундаменти і розпочалося зведення стін. Фасувально-пакувальна лінія працюватиме в окремому приміщенні з відповідним мікрокліматом. Взимку повітря тут підігріватиметься, а влітку – охолоджуватиметься. Паралельно функціонуватиме вентиляційна система.

   Наш кор.

          


2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.

2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".

2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення..

2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".

травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.


червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”

квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

липень 2005. Сергія Чмихалова нагороджено відзнакою „Лідер хімічної та нафтохімічної промисловості України”

 


 наше підприємство в 2004 році успішно виконало завдання, що були визначені йому "Програмою сертифікації корпоративної системи управління групи „ЛУКОЙЛ-Нафтохім” на 2004-2007 роки" і першим серед підприємств групи отримало сертифікати відповідності за всіма трьома системами. 


„Euro Market” – нагорода за інтеграцію у світову економіку. (2004р.)


відзнака ЗАТ "ЛУКОР" в рамках міжнародного проекту „Мости дружби. Україна – Росія 2003-2004” 

20.11.2003 ЗАТ „ЛУКОР” відзначено Почесним дипломом та міжнародною премією „Бізнес-Олімп” з присвоєнням підприємству звання „Золота торгова марка”, а генерального директора товариства Сергія Чмихалова – іменною відзнакою „Суспільне визнання”.  

Західна регіональна митниця нагородила ЗАТ „ЛУКОР” почесною грамотою за високий рівень митної культури та сумлінне виконання впродовж 2002-2003рр. зобов’язань перед Державним бюджетом України.

Міжнародна Платинова Зірка за якість у сфері задоволення потреб клієнтів, майстерність, інновації у технології м. Париж. Франція. 2003 рік


Designed by Mak&ShV studio 
© Lukor