Про товариство
 

Новини

 

Історія

 

Співзасновники

 

Соціальний розвиток

 

Благодійність і спонсорство

Виробництва
  Етилену і поліетилену
 

Хлорвінілу і каустичної соди

 

Продукція

Інвестиційні проекти
  Модернізація ВХМ

Комерційні пропозиції

Інформація ПрАТ "ЛУКОР"

Тендери

  Умови проведення
  Документація
  Оголошені тендери
  Інформація про переможців
Прес-релізи
Контакти
Регіон
  Місцеві новини
  Спортивні новини
"Нафтохімік"
  Спортивний клуб
  Футбольний клуб
Фотогалерея
"Калуський нафтохімік"
  Архів новин

 

 

Проблеми в енергетиці вирішуватиме молодь

   З метою розвитку творчої ініціативи молодих вчених і спеціалістів ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" і ПрАТ „ЛУКОР", підвищення їхньої зацікавленості в практичній реалізації результатів роботи генеральний директор ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" Володимир Шулиндін та генеральний директор ПрАТ "ЛУКОР" Сергій Чмихалов підписали накази "Про проведення конкурсу „ПЕК-2012".
   Згідно з цим наказом, в конкурсі на кращу молодіжну науково-технічну розробку з проблем паливно-енергетичного комплексу („ПЕК-2012") можуть взяти участь молоді працівники та спеціалісти ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" і ПрАТ „ЛУКОР" віком до 35-ти років.
   Начальників управлінь, цехів, керівників структурних підрозділів двох підприємств зобов’язано забезпечити активну участь молоді та молодих спеціалістів в оголошеному конкурсі, довести до його майбутніх учасників умови і вимоги до робіт, які вони виконуватимуть.
   Конкурс проводиться за наступними напрямками: економіка, організація і управління підприємства; енергоефективність і енергозбереження; екологія і природовикористання; фінансово-господарська діяльність, бухгалтерський облік, аудит, оподаткування; вдосконалення технологічних процесів; модернізація і ремонт обладнання; вдосконалення організації і умов праці, механізація ручної праці; охорона праці і техніка безпеки; інформатика і обчислювальна техніка, комп'ютерні технології; автоматизовані системи обробки інформації і управління; проблеми розвитку творчого потенціалу молоді.
   Свої творчі роботи конкурсантам необхідно подати в технічний відділ підприємства до 17 вересня 2012 року. А ще, як зазначено у відповідних наказах керівників підприємств, кращі із них будуть відібрані на конкурс ВАТ "ЛУКОЙЛ", фінал якого відбудеться наприкінці року.
   Стимулом до участі у конкурсі молодих науковців і спеціалістів нафтохімічних підприємств має стати й те, що для його переможця передбачена премія у розмірі 2500 грн., а для призерів – 2000 і 1500 грн.
   Отож, як мовиться, беріть участь і перемагайте!

   Наш кор.

          


2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.

2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".

2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення..

2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".

травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.


червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”

квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

липень 2005. Сергія Чмихалова нагороджено відзнакою „Лідер хімічної та нафтохімічної промисловості України”

 


 наше підприємство в 2004 році успішно виконало завдання, що були визначені йому "Програмою сертифікації корпоративної системи управління групи „ЛУКОЙЛ-Нафтохім” на 2004-2007 роки" і першим серед підприємств групи отримало сертифікати відповідності за всіма трьома системами. 


„Euro Market” – нагорода за інтеграцію у світову економіку. (2004р.)


відзнака ЗАТ "ЛУКОР" в рамках міжнародного проекту „Мости дружби. Україна – Росія 2003-2004” 

20.11.2003 ЗАТ „ЛУКОР” відзначено Почесним дипломом та міжнародною премією „Бізнес-Олімп” з присвоєнням підприємству звання „Золота торгова марка”, а генерального директора товариства Сергія Чмихалова – іменною відзнакою „Суспільне визнання”.  

Західна регіональна митниця нагородила ЗАТ „ЛУКОР” почесною грамотою за високий рівень митної культури та сумлінне виконання впродовж 2002-2003рр. зобов’язань перед Державним бюджетом України.

Міжнародна Платинова Зірка за якість у сфері задоволення потреб клієнтів, майстерність, інновації у технології м. Париж. Франція. 2003 рік


Designed by Mak&ShV studio 
© Lukor