Про товариство
 

Новини

 

Історія

 

Співзасновники

 

Соціальний розвиток

 

Благодійність і спонсорство

Виробництва
  Етилену і поліетилену
 

Хлорвінілу і каустичної соди

 

Продукція

Інвестиційні проекти
  Модернізація ВХМ

Комерційні пропозиції

Інформація ПрАТ "ЛУКОР"

Тендери

  Умови проведення
  Документація
  Оголошені тендери
  Інформація про переможців
Прес-релізи
Контакти
Регіон
  Місцеві новини
  Спортивні новини
"Нафтохімік"
  Спортивний клуб
  Футбольний клуб
Фотогалерея
"Калуський нафтохімік"
  Архів новин

 

 

Море задоволення і вражень, особливо від змагань з дартсу

   Кілька днів тому із Санкт-Петербургу повернулася сім'я майстра зміни цеху розливу вуглеводнів виробництва етилену та поліетилену ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" Юрія Василіва, де він, його дружина Оксана та 11-річна донечка Анастасія брали участь у V міжнародних змаганнях "Тато, мама, я – спортивна сім'я" серед організацій ВАТ "ЛУКОЙЛ". У цілому участь у змаганнях взяло 39 сімей компанії "ЛУКОЙЛ" з Російської Федерації, України, Білорусії, Азербайджану, Болгарії, Румунії і Фінляндії.
   Про те, як виступила дружня сім'я Василівих, яка, нагадаємо виборола право поїхати у Санкт-Петербург у відбіркових змаганнях "Тато, мама, я – спортивна сім'я" серед команд ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" і ПрАТ "ЛУКОР", які проводилися на стадіоні "Хімік" наприкінці квітня 2013 року, журналіст "КН" поцікавився у Юрія Миколайовича.
   – Участю у цих змаганнях сімей з усього "ЛУКОЙЛу" я і вся наша сім'я надзвичайно задоволені, – розповідав Юрій Василів. – Що ж до результатів наших виступів, то, зважаючи на те, що особливого досвіду ми не мали, вони теж непогані. Море задоволення і позитивних емоцій отримали під час змагання з дартсу, в яких вибороли перше місце. А найбільш вагомий внесок у цю перемогу зробила своїми влучними кидками Анастасія. Другою, до речі, тут була сім'я Малишкіних з Харкова, яка представляла підприємство "ЛУКОЙЛ-Україна".
   – А як виступили в інших видах змагання і яке місце виборили у підсумку?
   – Непогано нам далися і "верхова їзда на надувних конях", де ми були п'ятими, та "перегони на веломобілях" (12 місце). А ось на "полосі перешкод" та в "баскетболі" ми, як мовиться, справді виступили нижче своїх можливостей, що, зрештою, позначилося на кінцевому результаті. Зокрема, в підсумку ми стали дванадцятими.
   – Як тепер думаєте, чи могли б посісти більш високе місце?
   – Вся справа у тому таки в баскетболі, де нашій сім'ї не до кінця чітко роз'яснили правила цих змагань і ми на рівному місці втратили кілька важливих позицій, що, зрештою, не дозволило нам потрапити у десятку найкращих спортивних сімей компанії "ЛУКОЙЛ.
   – А як виступили команди-сім'ї з інших країн?
   – Найбільш успішно з-поміж усіх сімей із зарубіжжя виступили фіни, які у підсумку були десятими, а всі інші посіли у турнірній таблиці місця нижчі.
   – Що вам, Юрію Миколайовичу, вашій сім'ї особливо запам'яталося і з якими враженнями повернулися у Калуш?
   – Вражень стільки, що вони нас усі ці дні просто переповнюють. І мені, і дружині, і донечці вперше довелося побувати на такому представницькому заході. Сподобалось все, починаючи від триповерхового спорткомплексу з льодовою ареною і закінчуючи тим щирим спілкуванням, яке панувало протягом усього нашого перебування в Росії. Вражали цікава організація змагань, побутові зручності, ну і, звичайно, саме місто Санкт-Петербург, адже для учасників змагань була організована екскурсія по його визначних місцях. Зокрема  ми побували Петергофі, на узбережжя Неви й в інших місцях.
   Приємно здивували також усіх учасників урочисті церемонії відкриття і закриття змагань, у яких взяли участь віце-президент ВАТ "ЛУКОЙЛ" Анатолій Москаленко, голова комітету Міжнародного об'єднання профспілкових організацій компанії Георгій Кирадієв, відомі спортсмени та артисти Росії. Все це надовго залишиться у нашій пам'яті.
   Тому, користуючись нагодою, хочу від нашої сім'ї щиро подякувати адміністрації підприємства і особисто генеральному директорові Володимиру Шулиндіну, профкому нашого виробництва "ЛУКОР-КАРПАТНАФТОХІМ", дирекції ФСК "Нафтохімік", які повірили в нас і надали можливість стати учасниками цього справжнього спортивного свята.
   – Дякуємо Вам!

   Записав Анатолій Гетьманчук.

          


2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.

2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".

2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення..

2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".

травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.


червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”

квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

липень 2005. Сергія Чмихалова нагороджено відзнакою „Лідер хімічної та нафтохімічної промисловості України”

 


 наше підприємство в 2004 році успішно виконало завдання, що були визначені йому "Програмою сертифікації корпоративної системи управління групи „ЛУКОЙЛ-Нафтохім” на 2004-2007 роки" і першим серед підприємств групи отримало сертифікати відповідності за всіма трьома системами. 


„Euro Market” – нагорода за інтеграцію у світову економіку. (2004р.)


відзнака ЗАТ "ЛУКОР" в рамках міжнародного проекту „Мости дружби. Україна – Росія 2003-2004” 

20.11.2003 ЗАТ „ЛУКОР” відзначено Почесним дипломом та міжнародною премією „Бізнес-Олімп” з присвоєнням підприємству звання „Золота торгова марка”, а генерального директора товариства Сергія Чмихалова – іменною відзнакою „Суспільне визнання”.  

Західна регіональна митниця нагородила ЗАТ „ЛУКОР” почесною грамотою за високий рівень митної культури та сумлінне виконання впродовж 2002-2003рр. зобов’язань перед Державним бюджетом України.

Міжнародна Платинова Зірка за якість у сфері задоволення потреб клієнтів, майстерність, інновації у технології м. Париж. Франція. 2003 рік


Designed by Mak&ShV studio 
© Lukor