Про товариство
 

Новини

 

Історія

 

Співзасновники

 

Соціальний розвиток

 

Благодійність і спонсорство

Виробництва
  Етилену і поліетилену
 

Хлорвінілу і каустичної соди

 

Продукція

Інвестиційні проекти
  Модернізація ВХМ

Комерційні пропозиції

Інформація ПрАТ "ЛУКОР"

Тендери

  Умови проведення
  Документація
  Оголошені тендери
  Інформація про переможців
Прес-релізи
Контакти
Регіон
  Місцеві новини
  Спортивні новини
"Нафтохімік"
  Спортивний клуб
  Футбольний клуб
Фотогалерея
"Калуський нафтохімік"
  Архів новин

 

 

У народному "Мінералі" – народний музей нафтохіміків

6 лютого у приміщенні музею історії та трудової слави ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" і ПрАТ "ЛУКОР" відбулося святкове зібрання з нагоди присвоєння музею звання народного.
   Постанову колегії управління культури, національностей та релігій Івано-Франківської обласної державної адміністрації зачитав і вручив диплом про присвоєння звання керівництву музею секретар Калуської міської ради Олександр Челядин.
   На зустрічі з нагоди цієї події були також присутні представники адміністрацій, об'єднаного профкому нафтохімічних підприємств, члени Ради музею, Ради ветеранів ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» і ПрАТ «ЛУКОР» та гості.
   Відкриваючи урочистий захід директор музею підприємств Валентина Білецька наголосила, що присвоєння музею звання народного відбулося за фінансової підтримки з боку адміністрації "КАРПАТНАФТОХІМу", працівників відповідних відділів і служб підприємства, які допомагали в оформленні як самого музею, так і організації тут різноманітних виставок та зустрічей.
   – Особливо хочу відзначити працю у вільний від роботи час художника-оформлювача відділу зв'язків із ЗМІ та реклами Василя Шевчука, – наголошувала Валентина Білецька, – постійну увагу до роботи музею провідного фахівця з реклами Наталії Кость, нашого ветерана, багаторічного працівника музею, екскурсовода Ігоря Гвоздецького, його наступника Миколи Подобайла, який зробив чимало корисного щодо технічного забезпечення музею.
   А ще директор уже народного музею історії та трудової слави ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» і ПрАТ «ЛУКОР» подякувала за допомогу та сприяння у тому, що він отримав це звання, директору Калуського музейно-виставкового центру Уляні Паньо, його старшому науковому співробітнику Богдану Яневичу, Олександру Челядину і усім, хто до цього долучився.
   У свою чергу секретар міськради, вітаючи колектив музею й усіх нафтохіміків з цією приємною подією, відзначив, що 547-річна історія Калуша нерозривно пов'язана з промисловістю, починаючи від кустарного видобутку кам'яної солі і закінчуючи діяльністю найпотужнішого на Прикарпатті нафтохімічного комплексу, яким є "КАРПАТНАФТОХІМ".
   – Тож музею вашому обов'язково бути і звання народного йому дуже і дуже личить, – наголосив він.
   Присутній на урочистому вечорі заступник генерального директора підприємства Юрій Безуглий від імені генерального директора Володимира Шулиндіна тепло привітав працівників і Раду музею з присвоєнням музею звання народного і вручив від його імені з нагоди цієї події грамоти та грошові премії Василю Шевчуку, Наталії Кость, Ігорю Гвоздецькому та Микола Подобайлу.
   З виступів інших учасників зібрання:
   Уляна Паньо:
   – Уся історія розвитку Калуша засвідчує, що якщо б не було тут запасів солі, то не було б і промисловості, і міста. І дуже добре, що є такий у нас музей, відвідувати який завжди цікаво.
   Богдан Яневич:
   – Вітаю колектив музею з цією приємною подією. Радий, що звання народного знову повернуто цьому закладу. Мені особисто імпонує як його багата колекція, так і розмаїття тих заходів, які тут організовуються. Все це сприяє популярності музею в нашім краї.
   Ярослав Корнага, член Ради музею:
   – У музеї відображена історія розвитку Калуського нафтохімічного комплексу, конкретні справи тих осіб, які творили цю історію. А тому для їх дітей, внуків та правнуків відвідини музею дуже і дуже важливі та корисні. Я радий, що звання народного повернуто нашому музею.
   Анатолій Дутчак, заступник голови об'єднаного профкому:
   – Скажу відверто, мені тут по-справжньому драйвово. Відчуваю гордість за людей, котрі творили історію підприємства, нашого міста і які залишили помітний слід у цій історії. Велике спасибі за це усім, хто долучився до створення музею і оновлення його експозицій.
   Алла Терещенко, директор ПК "Мінерал":
   – Я була свідком того малоприємного періоду в історії найбільшого нашого підприємства, коли музей не працював. Боляче від цього було і сумно. Що ж до присвоєння йому звання народного, то скажу, що не може бути у народному Палаці культури, яким є "Мінерал", не народний музей. Вітаю колектив і Раду музею з цією приємною подією.

   Записав Анатолій Гайовий.

          


2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.

2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".

2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення..

2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".

травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.


червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”

квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

липень 2005. Сергія Чмихалова нагороджено відзнакою „Лідер хімічної та нафтохімічної промисловості України”

 


 наше підприємство в 2004 році успішно виконало завдання, що були визначені йому "Програмою сертифікації корпоративної системи управління групи „ЛУКОЙЛ-Нафтохім” на 2004-2007 роки" і першим серед підприємств групи отримало сертифікати відповідності за всіма трьома системами. 


„Euro Market” – нагорода за інтеграцію у світову економіку. (2004р.)


відзнака ЗАТ "ЛУКОР" в рамках міжнародного проекту „Мости дружби. Україна – Росія 2003-2004” 

20.11.2003 ЗАТ „ЛУКОР” відзначено Почесним дипломом та міжнародною премією „Бізнес-Олімп” з присвоєнням підприємству звання „Золота торгова марка”, а генерального директора товариства Сергія Чмихалова – іменною відзнакою „Суспільне визнання”.  

Західна регіональна митниця нагородила ЗАТ „ЛУКОР” почесною грамотою за високий рівень митної культури та сумлінне виконання впродовж 2002-2003рр. зобов’язань перед Державним бюджетом України.

Міжнародна Платинова Зірка за якість у сфері задоволення потреб клієнтів, майстерність, інновації у технології м. Париж. Франція. 2003 рік


Designed by Mak&ShV studio 
© Lukor