Про товариство
 

Новини

 

Історія

 

Співзасновники

 

Соціальний розвиток

 

Благодійність і спонсорство

Виробництва
  Етилену і поліетилену
 

Хлорвінілу і каустичної соди

 

Продукція

Інвестиційні проекти
  Модернізація ВХМ

Комерційні пропозиції

Інформація ПрАТ "ЛУКОР"

Тендери

  Умови проведення
  Документація
  Оголошені тендери
  Інформація про переможців
Прес-релізи
Контакти
Регіон
  Місцеві новини
  Спортивні новини
"Нафтохімік"
  Спортивний клуб
  Футбольний клуб
Фотогалерея
"Калуський нафтохімік"
  Архів новин

 

 

Роман Псюк: "Свою продукцію ми повинні продавати так, аби люди, які її виробляють, одержували належні зарплати"

    Багато читачів "КН" (серед них і Калуський міський голова Ігор Насалик) головною подією року, що минув, назвали введення в експлуатацію виробництва полівінілхлориду суспензійного. Зробили вони це недарма, розуміючи, що в 2012 році нове виробництво матиме неабияке значення не лише для покращення якості життя всього колективу нафтохіміків, а й стосовно подальшого розвитку Калуша.
   Як і передбачалось, розпочався цей рік непогано, тому хочеться сподіватись, що ніхто в ньому не розчарується. Надіється на це й заступник начальника відділу збуту ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" Роман Псюк. Аналізуючи ситуацію на ринку продуктів нафтохімії, Роман Михайлович оптимістично зауважив: "Як почнеш новий рік, так його й проведеш". Тобто для нього цей рік розпочався з хорошими показниками реалізації товарної продукції, тож він тепер вірить, що з такими ж результатами він і закінчиться.
   – Початок нового 2012 року ознаменувався відвантаженням значних обсягів основних видів нашої продукції, – повідомив Р.Псюк. – Станом на 10 січня нового року споживачам відвантажено понад дві тис. тонн поліхлорвінілової смоли і майже 2,5 тис. тонн пропілену. Із позитивними показниками ведеться відвантаження поліетилену та фракції С4.
   Якщо порівнювати теперішні обсяги реалізації продукції з торішніми, то сміливо можна стверджувати, що протягом всього періоду роботи виробництва ПВХ-С спостерігалася тенденція збільшення попиту на полівінілхлорид на ринку. За нашими прогнозами, так триватиме й далі. Вже в лютому ми запланували продати майже 15 тис. тонн цього продукту. Зважаючи на те, що з настанням весни попит на нього підвищується, то наступного місяця заплановано випустити в середньому 20 тис. тонн поліхлорвінілової смоли.
   – Хто є основними споживачами ПВХ-С?
   – Українські й російські підприємства. Хочу відзначити, що наш полівінілхлорид почали купувати всесвітньовідомі брендові фірми, які займаються переробкою ПВХ вже багато років. Ми їм відвантажуємо понад 3 тис. тонн полівінілхлориду в місяць, а це, я вважаю, є доброю ознакою для нашого підприємства.
   Якщо порівнювати, де більше продається нашого ПВХ, – на українському чи російському ринках, то експорт полівінілхлориду до Росії сьогодні складає 70 відсотків. Стільки ж в Росію експортується й поліетилену. Пробні партії поліхлорвінілової смоли відправлені до Білорусі, Польщі, Болгарії, Туреччини, країн Балтії.
   – Відомо, що зараз розробляються заходи, які мають забезпечити завантаження виробництв у 2012 році на проектних потужностях. Наскільки будуть сприятливими до цього умови на ринку?
   – Плани щодо виведення виробництв на проектні потужності все-таки будуть залежати від ситуації на ранку нафтохімічних продуктів, де зараз спостерігається два несприятливі для нас чинники. Це – економічна криза в Європі, внаслідок якої впала ціна на ПВХ, і жорстка конкуренція "КАРПАТНАФТОХІМу" з американськими виробниками полівінілхлориду, які завозять цей продукт в Україну й Росію та продають його за дуже низькими цінами. І в цій ситуації свій ПВХ ми повинні продавати так, аби люди, які його виробляють, одержували належні зарплати і премії. Тому наша служба вивчає найбільш "ходові" марки полівінілхлориду, а виробничники переходять на його випуск. Особлива увага приділяється якості полівінілхлориду. Партнери, з якими ми уклала ділові угоди, повинні бути задоволені нашою продукцією.

    Розмовляв Дмитро Іванців.

          


2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.

2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".

2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення..

2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".

травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.


червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”

квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

липень 2005. Сергія Чмихалова нагороджено відзнакою „Лідер хімічної та нафтохімічної промисловості України”

 


 наше підприємство в 2004 році успішно виконало завдання, що були визначені йому "Програмою сертифікації корпоративної системи управління групи „ЛУКОЙЛ-Нафтохім” на 2004-2007 роки" і першим серед підприємств групи отримало сертифікати відповідності за всіма трьома системами. 


„Euro Market” – нагорода за інтеграцію у світову економіку. (2004р.)


відзнака ЗАТ "ЛУКОР" в рамках міжнародного проекту „Мости дружби. Україна – Росія 2003-2004” 

20.11.2003 ЗАТ „ЛУКОР” відзначено Почесним дипломом та міжнародною премією „Бізнес-Олімп” з присвоєнням підприємству звання „Золота торгова марка”, а генерального директора товариства Сергія Чмихалова – іменною відзнакою „Суспільне визнання”.  

Західна регіональна митниця нагородила ЗАТ „ЛУКОР” почесною грамотою за високий рівень митної культури та сумлінне виконання впродовж 2002-2003рр. зобов’язань перед Державним бюджетом України.

Міжнародна Платинова Зірка за якість у сфері задоволення потреб клієнтів, майстерність, інновації у технології м. Париж. Франція. 2003 рік


Designed by Mak&ShV studio 
© Lukor