Про товариство
 

Новини

 

Історія

 

Співзасновники

 

Соціальний розвиток

 

Благодійність і спонсорство

Виробництва
  Етилену і поліетилену
 

Хлорвінілу і каустичної соди

 

Продукція

Інвестиційні проекти
  Модернізація ВХМ

Комерційні пропозиції

Інформація ПрАТ "ЛУКОР"

Тендери

  Умови проведення
  Документація
  Оголошені тендери
  Інформація про переможців
Прес-релізи
Контакти
Регіон
  Місцеві новини
  Спортивні новини
"Нафтохімік"
  Спортивний клуб
  Футбольний клуб
Фотогалерея
"Калуський нафтохімік"
  Архів новин

 

 

Володимир Микитин: "Концертний зал гармонійно вписуватиметься в ансамбль історичних споруд Калуша"

   До кінця цього року івано-франківська будівельна фірма "Про-Макс", яка вже другий рік підряд виграла тендер на виконання відновлювальних ремонтних робіт на концертному залі Калуського коледжу культури і мистецтв, має освоїти 1,5 млн. грн., виділених ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" в рамках угоди про співпрацю між ВАТ "ЛУКОЙЛ" та Івано-Франківською облдержадміністрацією. Детально про те, що вже зроблено на цій пам’ятці архітектури і що ще потрібно зробити для її повноцінного функціонування, кореспондент "КН" попросив розповісти заступника генерального директора з питань капітального будівництва ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" Володимира Микитина.
   – Приємно відзначити, – наголосив Володимир Іванович, – що до кінця цього року будуть завершені всі опоряджувальні роботи на фасаді концертного залу. Судячи з схвальних висловлювань калушан, які проходять мимо цієї ще донедавна непривабливої, а тепер практично нової будівлі, в черговий раз можна переконатись, що об’єкт змінюється на очах.
   Надійно і якісно виконані роботи на покрівлі, тому можна сподіватися, що служитиме вона довго. Адже коли будівля майже повністю згоріла, під нею внаслідок дощових опадів і танення снігів відбувалися зсувні процеси. Сьогодні всі вони зупинені, і можна констатувати, що споруда концертного залу надійно стоїть на міцному фундаменті. Крім того, водостічні системи надійно захищають від замокання фасад і стіни будівлі. До речі, на ремонтних роботах фасаду використовувались високоякісні фарбувальні матеріали, внаслідок чого концертний зал гармонійно вписуватиметься в загальний ансамбль історичних споруд центру міста.
   – Який вигляд мають сьогодні внутрішні приміщення?
   – Крім виконання опоряджувальних робіт на фасаді, фірма "Про-Макс" займається інженерними роботами всередині приміщення. Адже, відповідно до цьогорічних запланованих робіт, іванофранківці повинні забезпечити подачу до приміщення тепла. Для виконання цього завдання нам разом з відділом капітального будівництва Калуської міськради вдалося виробити розумне рішення: відмовитись від будівництва за власні кошти котельні безпосередньо на даху концертного залу і відповідно прокладання гадової мережі від школи №1, а натомість підключитись до теплоносія, що поблизу старої ратуші. Це дозволить зекономити понад 200 тисяч гривень, які будуть використані на інші ремонтні роботи концертного залу.
   Варто зазначити, що за два роки проведення ремонтних робіт освоєно майже три мільйони гривень. А загалом, за попередніми підрахунками, для того, аби концертний зал здати в експлуатацію, потрібно близько 7,5 мільйона гривень.
   Що стосується решти інженерних робіт, то сьогодні фірма "Про-Макс" займається монтажем всіх електричних мереж. Завершені роботи з монтажу систем водопостачання і закінчуються на каналізаційних системах, які до кінця року мають працювати.
   Залишилось ще виконати загальнобудівельні роботи для підсилення металоконструкцій над сценою, які ослабли після пожежі. В першу чергу тут потрібно залити фундамент і встановити додаткові металоконструкції відповідно до проекту, розробленого в проектному відділі "КАРПАТНАФТОХІМу". І врешті-решт закінчити так звані чорнові роботи, щоб вже в 2013 році приступити до завершення опоряджувальних робіт.

   Дмитро Іванців.

          


2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.

2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".

2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення..

2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".

травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.


червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”

квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

липень 2005. Сергія Чмихалова нагороджено відзнакою „Лідер хімічної та нафтохімічної промисловості України”

 


 наше підприємство в 2004 році успішно виконало завдання, що були визначені йому "Програмою сертифікації корпоративної системи управління групи „ЛУКОЙЛ-Нафтохім” на 2004-2007 роки" і першим серед підприємств групи отримало сертифікати відповідності за всіма трьома системами. 


„Euro Market” – нагорода за інтеграцію у світову економіку. (2004р.)


відзнака ЗАТ "ЛУКОР" в рамках міжнародного проекту „Мости дружби. Україна – Росія 2003-2004” 

20.11.2003 ЗАТ „ЛУКОР” відзначено Почесним дипломом та міжнародною премією „Бізнес-Олімп” з присвоєнням підприємству звання „Золота торгова марка”, а генерального директора товариства Сергія Чмихалова – іменною відзнакою „Суспільне визнання”.  

Західна регіональна митниця нагородила ЗАТ „ЛУКОР” почесною грамотою за високий рівень митної культури та сумлінне виконання впродовж 2002-2003рр. зобов’язань перед Державним бюджетом України.

Міжнародна Платинова Зірка за якість у сфері задоволення потреб клієнтів, майстерність, інновації у технології м. Париж. Франція. 2003 рік


Designed by Mak&ShV studio 
© Lukor