Про товариство
 

Новини

 

Історія

 

Співзасновники

 

Соціальний розвиток

 

Благодійність і спонсорство

Виробництва
  Етилену і поліетилену
 

Хлорвінілу і каустичної соди

 

Продукція

Інвестиційні проекти
  Модернізація ВХМ

Комерційні пропозиції

Інформація ПрАТ "ЛУКОР"

Тендери

  Умови проведення
  Документація
  Оголошені тендери
  Інформація про переможців
Прес-релізи
Контакти
Регіон
  Місцеві новини
  Спортивні новини
"Нафтохімік"
  Спортивний клуб
  Футбольний клуб
Фотогалерея
"Калуський нафтохімік"
  Архів новин

 

 

Калуський проект "заважив" на "Золотий ампер"

   На IV Всеукраїнському конгресі проектувальників, який провела у місті Святогорську Донецької області компанія "Шнейдер Електрік Україна", проект творчої групи проектного відділу ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" "Установка з виробництва виробів з ПВХ потужністю 20 тисяч тонн в рік" (електротехнічна частина, керівник групи – начальник бюро Антон Голубовський) отримав високе третє місце, за що нагороджений дипломом і статуеткою "Золотий ампер" (у вигляді "Оскара").
   Нагорода приємно здивувала багатьох людей з нашого підприємства, в тому числі і генерального директора Володимира Шулиндіна і його заступника – головного інженера підприємства Василя Кисиличака. Адже у творчому конкурсі проектів взяло участь понад 180 представників із здебільшого потужних проектних організацій та інститутів з відомими іменами. Виявилося, що наш невеликий колектив позмагався з ними на рівних.
   З облич інженерів, які представляли наш проект на конгресі, ще не зійшов відбиток приємних вражень. Це – один із членів групи проекту-переможця інженер першої категорії Михайло Яковина і провідний інженер бюро Олександр Кононенко які також до всього ще й одні з наймолодших учасників конгресу – відповідно 28 і 29 років.
   Розповідає Михайло Яковина:
   – До конгресу в Святогорську компанія проводила творчі змагання (один раз у два роки) у Києві (2006 р.) у Форосі (2008 р.) і в Ужгороді (2010 р.). Беруть у них участь ті проекти, реалізація яких здійснюється зі впровадженням обладнання компанії "Шнейдер Електронік". Таке вже задіяне на наших виробництвах ХіКС-М та ПВХ-С.
   Свій проект ми відправили десь за місяць до конгресу – для визначення, чи вартує він уваги. Повідомлення не забарилося: нас включили в число тих 180 учасників, яких запросили позмагатися. А змагалися в чотирьох номінаціях. Наша – "Розподіл електроенергії середньої і низької напруги".
   Журі як такого не було. Кожен учасник мав 10 хвилин для доповіді. Але це відбулося після того, як представники фірми розповіли про свої новинки на ринку обладнання. Багато є цікавого…
   Так ось. Після виступів всіх учасників в усіх чотирьох номінаціях ті ж учасники мали перед собою бюлетені формату А-4, в яких і ставили бали навпроти проектної організації. Після цього бали підраховувалися. Ми найвищу оцінку дали проекту "Тунель" який посів перше місце. Це об’ємний проект, прив’язаний до місцевості в Сочі.
   Михайло Яковина не зміг упустити цікаву деталь із процесу змагання. Один за одним виступали представники організацій з Харкова, Дніпропетровська, Донецька, Києва, Чернівців. Поважні, з життєвим досвідом люди… Мова – російська. Настала Михайлова черга. Молодий. Доповідає чітко, грамотно. Але… українською. І нічого. Сприймалося нормально. Тільки після доповіді Михайлові довелося давати маленькі консультації з рідної мови. Наприклад, "ячейку" він назвав "коміркою". А в росіян це слово асоціюється з "коморою". Або "масляний трансформатор" по-українськи зазвучав як "оливонаповнювальний". Переглянулися, але все зрозуміли!
   – Результати змагання оголошувалися не відразу після підбиття підсумків, – продовжує Михайло Яковина. – Нам подарували чудову екскурсію визначними місцями міста (слід сказати, що всі витрати тижневого перебування на конгресі взяла на себе фірма). А ввечері у дуже красивій будівлі з чудовим залом (грав симфонічний оркестр) відбулося нагородження. Наша номінація була за списком третьою. Назвали найперше треті місця. Відтак – другі і наостанок перші. Звучить назва нашого проекту: ми – треті. Дуже приємні хвилини пережили…
   Переможців треба назвати поіменно: крім уже названого керівника творчої групи – начальника електротехнічного бюро Антона Голубовського і Михайла Яковини, над проектом працювали провідний інженер Любов Кучера та інженер І категорії Ольга Лесів.
   Отже, проект нашого проектного відділу здобув чергову вагому перемогу. Чому "чергову" – пояснює керівник групи і донедавна начальника бюро Антон Голубовський.
   – 2008 року на такому ж конгресі у Форосі наш проект "Прив’язка до виробництва ХіКС-М" отримав таке саме, як тепер, високе третє місце. Такий маленький відділ, а включився у змагальну боротьбу з маститими проектними організаціями. Звідки такий потенціал? Пояснюю. Колись (до 1992 року) в Калуші діяв комплексний відділ Київського інституту "Важпромелектропроект". З відомих причин (кризові складники) він був ліквідований і частина висококваліфікованих фахівців перейшла працювати в проектний відділ ВО "Хлорвініл". Завдяки значному досвіду в проектуванні електротехнічної частини ці фахівці причетні до вирішення завдань із проектування електротехнічної частини виробництв спочатку "Хлорвінілу" і "Оріана", а відтак і "ЛУКОРу" та "КАРПАТНАФТОХІМу". Проектна робота – це колективна праця. Злагоджені дії і привели до успіху.

   Петро Шевчук.

          


2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.

2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".

2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення..

2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".

травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.


червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”

квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

липень 2005. Сергія Чмихалова нагороджено відзнакою „Лідер хімічної та нафтохімічної промисловості України”

 


 наше підприємство в 2004 році успішно виконало завдання, що були визначені йому "Програмою сертифікації корпоративної системи управління групи „ЛУКОЙЛ-Нафтохім” на 2004-2007 роки" і першим серед підприємств групи отримало сертифікати відповідності за всіма трьома системами. 


„Euro Market” – нагорода за інтеграцію у світову економіку. (2004р.)


відзнака ЗАТ "ЛУКОР" в рамках міжнародного проекту „Мости дружби. Україна – Росія 2003-2004” 

20.11.2003 ЗАТ „ЛУКОР” відзначено Почесним дипломом та міжнародною премією „Бізнес-Олімп” з присвоєнням підприємству звання „Золота торгова марка”, а генерального директора товариства Сергія Чмихалова – іменною відзнакою „Суспільне визнання”.  

Західна регіональна митниця нагородила ЗАТ „ЛУКОР” почесною грамотою за високий рівень митної культури та сумлінне виконання впродовж 2002-2003рр. зобов’язань перед Державним бюджетом України.

Міжнародна Платинова Зірка за якість у сфері задоволення потреб клієнтів, майстерність, інновації у технології м. Париж. Франція. 2003 рік


Designed by Mak&ShV studio 
© Lukor