Про товариство
 

Новини

 

Історія

 

Співзасновники

 

Соціальний розвиток

 

Благодійність і спонсорство

Виробництва
  Етилену і поліетилену
 

Хлорвінілу і каустичної соди

 

Продукція

Інвестиційні проекти
  Модернізація ВХМ

Комерційні пропозиції

Інформація ПрАТ "ЛУКОР"

Тендери

  Умови проведення
  Документація
  Оголошені тендери
  Інформація про переможців
Прес-релізи
Контакти
Регіон
  Місцеві новини
  Спортивні новини
"Нафтохімік"
  Спортивний клуб
  Футбольний клуб
Фотогалерея
"Калуський нафтохімік"
  Архів новин

 

 

Уряд ініціював проведення антидемпінгового розслідування щодо імпорту в Україну ПВХ-С із США

   5 жовтня у газеті "Урядовий кур’єр" було опубліковано офіційне повідомлення про те, що 10 вересня 2012 року Міжвідомча комісія з міжнародної торгівлі (МКМТ) розглянула скаргу ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» «Про порушення та проведення антидемпінгового розслідування щодо демпінгового імпорту в Україну полівінілхлориду суспензійного походженням  із Сполучених Штатів Америки» та матеріали Міністерства економічного розвитку і торгівлі України про результати проведення антидемпінгової процедури стосовно імпорту в Україну ПВХ-С походженням із США і за результатами розгляду встановила, що у скарзі містяться ті докази та обґрунтування, які згідно із Законом України «Про захист національного товаровиробника від демпінгового імпорту» є достатніми для порушення антидемпінгового розслідування.
   Так, зокрема, згідно з наведеною у скарзі інформацією, протягом III кварталу 2011 року – II кварталу 2012 року ціна імпорту ПВХ-С в Україну була нижчою за ціну його продажу на внутрішньому ринку Сполучених Штатів Америки, що дає підстави вважати такий імпорт демпінговим.
   Також протягом цього періоду обсяг імпорту з США в Україну зріс на 93,1 відсотка, а показники діяльності ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" погіршилися. Так, зокрема, скоротилися на 38,4 відсотка обсяги продажу продукції на внутрішньому ринку і на 26,4 відсотка зменшилася на ньому частка ПВХ-С вітчизняного виробництва, що призвело до  негативних фінансових результатів праці підприємства.
   Враховуючи вищевикладене та керуючись чинним законодавством України, МКМТ прийняла рішення «Про порушення та проведення антидемпінгового розслідування щодо імпорту в Україну ПВХ-С походженням із США». Провести це розслідування доручено Міністерству економічного розвитку і торгівлі України.

   За матеріалами г-ти "Урядовий кур’єр" підготував Анатолій Гетьманчук.

          


2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.

2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".

2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення..

2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".

травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.


червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”

квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

липень 2005. Сергія Чмихалова нагороджено відзнакою „Лідер хімічної та нафтохімічної промисловості України”

 


 наше підприємство в 2004 році успішно виконало завдання, що були визначені йому "Програмою сертифікації корпоративної системи управління групи „ЛУКОЙЛ-Нафтохім” на 2004-2007 роки" і першим серед підприємств групи отримало сертифікати відповідності за всіма трьома системами. 


„Euro Market” – нагорода за інтеграцію у світову економіку. (2004р.)


відзнака ЗАТ "ЛУКОР" в рамках міжнародного проекту „Мости дружби. Україна – Росія 2003-2004” 

20.11.2003 ЗАТ „ЛУКОР” відзначено Почесним дипломом та міжнародною премією „Бізнес-Олімп” з присвоєнням підприємству звання „Золота торгова марка”, а генерального директора товариства Сергія Чмихалова – іменною відзнакою „Суспільне визнання”.  

Західна регіональна митниця нагородила ЗАТ „ЛУКОР” почесною грамотою за високий рівень митної культури та сумлінне виконання впродовж 2002-2003рр. зобов’язань перед Державним бюджетом України.

Міжнародна Платинова Зірка за якість у сфері задоволення потреб клієнтів, майстерність, інновації у технології м. Париж. Франція. 2003 рік


Designed by Mak&ShV studio 
© Lukor