Про товариство
 

Новини

 

Історія

 

Співзасновники

 

Соціальний розвиток

 

Благодійність і спонсорство

Виробництва
  Етилену і поліетилену
 

Хлорвінілу і каустичної соди

 

Продукція

Інвестиційні проекти
  Модернізація ВХМ

Комерційні пропозиції

Інформація ПрАТ "ЛУКОР"

Тендери

  Умови проведення
  Документація
  Оголошені тендери
  Інформація про переможців
Прес-релізи
Контакти
Регіон
  Місцеві новини
  Спортивні новини
"Нафтохімік"
  Спортивний клуб
  Футбольний клуб
Фотогалерея
"Калуський нафтохімік"
  Архів новин

 

 

Завдання з виробництва продукції виконуються, але економіка ще не радує

    Минулої середи генеральний директор ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ», голова правління ЗАТ «ЛУКОР» Сергій Чмихалов провів нараду з керівниками та головними спеціалістами служб, відділів та структурних підрозділів підприємств, де головними були питання про підсумки їхньої діяльності у ІІ кварталі 2011 року і завдання на наступні місяці року.
   І хоча у порядку денному передбачалися виступи цілої групи керівників та спеціалістів «КАРПАТНАФТОХІМу» та «ЛУКОРу», але насправді впродовж усієї наради її учасникам довелося слухати одного доповідача, яким був Сергій Чмихалов. І він пояснив, чому довелося внести у запропоновану схему роботи такі корективи.
   – Я заздалегідь ознайомився з текстами виступів, – наголосив Сергій Вікторович, і тільки в одному із них, а саме у підготовленій до наради доповіді головного приладиста підприємства Ярослава Слюзаря побачив реальну картину того, що зроблено і що ще слід найближчим часом зробити. В усіх інших, на жаль, є лише суха статистика і нічим не обґрунтовані побажання, як би мало бути.
   – Тому, – продовжував генеральний директор, – у найближчі дні я вимагаю від вас доопрацювати ці свої "виступи" і надати реальну картину з кожного напрямку нашої діяльності.
   Зважаючи на таку дещо незвичну ситуацію, що склалася у ході проведення наради, про підсумки роботи у ІІ кварталі і першому півріччі в цілому говорив сам С. Чмихалов. А він поінформував, що минулі місяці були для колективу не зовсім вдалими. І хоча планові завдання з випуску основної продукції, окрім полівінілхлориду суспензійного, виконувалися, але економічні показники ще ніяк не радують.
   Що стосується невиконання планових завдань з виробництва ПВХ-С, то, за словами генерального директора, цьому є об’єктивні причини, адже йшло освоєння випуску шести марок цього продукту, у ході якого виникало чимало проблем, які навіть німецьким спеціалістам було непросто вирішити, зважаючи, що технологія установки найсучасніша, а тому і їм ще маловідома.
   – Наприкінці серпня на виробництві ПВХ-С розпочнуться гарантійні випробування, – наголошував керівник підприємства, в ході яких передбачена робота установки на повних навантаженнях протягом 72 годин по кожній з шести марок продукту. Тож уже в жовтні дане виробництво зможе працювати у нормальному виробничому режимі. Чи зможемо ми його належно завантажити, – питання поки що проблематичне і його вирішення залежить не тільки від діяльності самої установки, а й ситуації на ринку, яка поки що не радує.
   Називаючи причини цього явища, С.Чмихалов відзначав, що поки що неефективно працює будівельна галузь України, яка нині потребує значної кількості продукції з полівінілхлориду, зокрема вікон, труб, кабелів та іншого. Тому у спішному порядку ведеться пошук споживачів ПВХ-продукції у Росії та країнах Європи і Азії, що потребує і часу, і додаткових зусиль.
   – Серйозний негативний вплив на економіку підприємства має і ряд інших факторів, – продовжував генеральний директор «КАРПАТНАФТОХІМу». Найбільше ускладнює ситуацію висока ціна на нафтопродукти, які є основним видом сировини для виробництва етилену і які на світовому ринку спричинили подорожчання нафтохімічної продукції на 30-40 відсотків. Не менш боляче позначилося на економічній діяльності усього нашого комплексу підняття урядом України з 1 липня ціни на природний газ, яка досягла рекордної позначки – 420 дол. за тис. м3. Така ціна  є навіть вищою, ніж на підприємствах Західної Європи, що, зрозуміло, теж ускладнює ведення конкурентної боротьби на ринку нафтохімічної продукції.
   – Тому, як це не прикро констатувати, але через усі ці причини введення у дію нових виробництв ще не дало того економічного ефекту, на який розраховували і ми, і наша управляюча компанія «ЛУКОЙЛ». І хоча усі ці вищеназвані фактори не у повній мірі залежать від наших результатів праці і зусиль, загострював увагу учасників наради С.Чмихалов, але все-таки і ми повинні знаходити можливості для поліпшення результатів нашої економічної діяльності. За рахунок, найперше, зменшення витрат, що теж має бути обов’язково відображено у довідках спеціалістів і керівників служб наших підприємств.
   У перспективі розв’язанню цієї проблеми сприятиме введення у дію наприкінці 2011 року установки з переробки ПВХ-С у готові вироби, а також впровадження проекту з будівництва власного енергоджерела.
   На завершення наради перший керівник калуських нафтохімічних підприємств нагадав присутнім про ті непрості два минулі роки простою, коли мало хто вірив у те, що виробництва знову запрацюють. Але вони запрацювали. Нинішня ситуація більш оптимістична і керівництво «ЛУКОЙЛу», не дивлячись на збитковість нашої нинішньої виробничої діяльності, вірить, що це явище тимчасове і всіляко сприяє налагодженню ефективної роботи.

    Записав Анатолій Гетьманчук.

          


2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.

2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".

2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення..

2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".

травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.


червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”

квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

липень 2005. Сергія Чмихалова нагороджено відзнакою „Лідер хімічної та нафтохімічної промисловості України”

 


 наше підприємство в 2004 році успішно виконало завдання, що були визначені йому "Програмою сертифікації корпоративної системи управління групи „ЛУКОЙЛ-Нафтохім” на 2004-2007 роки" і першим серед підприємств групи отримало сертифікати відповідності за всіма трьома системами. 


„Euro Market” – нагорода за інтеграцію у світову економіку. (2004р.)


відзнака ЗАТ "ЛУКОР" в рамках міжнародного проекту „Мости дружби. Україна – Росія 2003-2004” 

20.11.2003 ЗАТ „ЛУКОР” відзначено Почесним дипломом та міжнародною премією „Бізнес-Олімп” з присвоєнням підприємству звання „Золота торгова марка”, а генерального директора товариства Сергія Чмихалова – іменною відзнакою „Суспільне визнання”.  

Західна регіональна митниця нагородила ЗАТ „ЛУКОР” почесною грамотою за високий рівень митної культури та сумлінне виконання впродовж 2002-2003рр. зобов’язань перед Державним бюджетом України.

Міжнародна Платинова Зірка за якість у сфері задоволення потреб клієнтів, майстерність, інновації у технології м. Париж. Франція. 2003 рік


Designed by Mak&ShV studio 
© Lukor