Про товариство
 

Новини

 

Історія

 

Співзасновники

 

Соціальний розвиток

 

Благодійність і спонсорство

Виробництва
  Етилену і поліетилену
 

Хлорвінілу і каустичної соди

 

Продукція

Інвестиційні проекти
  Модернізація ВХМ

Комерційні пропозиції

Інформація ПрАТ "ЛУКОР"

Тендери

  Умови проведення
  Документація
  Оголошені тендери
  Інформація про переможців
Прес-релізи
Контакти
Регіон
  Місцеві новини
  Спортивні новини
"Нафтохімік"
  Спортивний клуб
  Футбольний клуб
Фотогалерея
"Калуський нафтохімік"
  Архів новин

 

 

Нафтохіміки розпочали роботи з оновлення концертного залу

    Понад дев’ять років минуло з того часу, коли в місті майже вщент згоріла будівля концертного залу Калуського коледжу культури і мистецтв. Ця дуже сумна для багатьох калушан подія сталася 28 червня 2002 року. За тодішніми підрахунками, орієнтовні збитки, завдані пожежею, склали 26 тис. грн., а побічні – понад 37 тис. грн. Вогнем було знищено товарно-матеріальних цінностей на загальну суму понад 100 тис. грн.
   Майже два роки концертний зал жахав людей своїм обгорілим виглядом. 12 березня 2004 року сесія Івано-Франківської обласної ради, зважаючи на клопотання виконавчого комітету Калуської міської ради, прийняла рішення передати будівлю концертного залу з державного балансу в комунальну власність територіальної громади Калуша. Потім з горем пополам Калуській міській раді вдалося віднайти кошти на відновлення даху, встановлення вікон та вхідних дверей. Але цього стало ненадовго. Частину пластикових вікон злодії покрали, в деяких повибивали скло, а також виламали вхідні двері. Фактично гроші платників податків були викинуті на вітер. Концертний зал, на сцені якого виступало не одне покоління студентів колишнього Калуського училища культури, художніх учнівських та самодіяльних колективів та інших місцевих артистів, поволі почав перетворюватись в руїну. Влада міста про нього чи то забула, чи просто не звертала уваги, хоча з бюджету виділялись кошти на реалізацію багатьох різних проектів, які викликали неоднозначну реакцію в калушан.
   За словами заступника генерального директора з питань капітального будівництва ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” Володимира Микитина, вже через три місяці пам’ятка архітектури, яка практично не охоронялася ні законом, ні місцевою владою, ззовні має набути свого попереднього вигляду. Ремонтні роботи розпочались вже цього тижня і виконуються в рамках угоди про співпрацю, укладеної між ВАТ „ЛУКОЙЛ та Івано-Франківською облдержадміністрацією в грудні минулого року.
   – Цей документ визначає основні напрямки співробітництва, зокрема в зміцненні промислового потенціалу Івано-Франківської області, її соціально-економічному розвитку, – зазначив В. Микитин. – Компанія "ЛУКОЙЛ" зобов’язалася брати участь в реалізації програм з питань освіти, охорони здоров’я, культури і спорту, соціальному розвитку Калуша, Калуського, Рожнятівського та інших районів Івано-Франківської області.
   Згідно з відповідним протоколом, підписаним президентом ЛУКОЙЛу” Вагітом Алекперовим і головою ОДА Михайлом Вишиванюком, на ремонт концертного залу у цьому році виділено 1 млн. 340 тис. грн. Переможцем проведеного в ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” тендеру на визначення головного виконавця ремонтних робіт стало приватне підприємство „Про-МАКС” з Івано-Франківська, яке спеціалізується на виконанні робіт з відновлення рельєфно-декоративних ліпнин. Адже споруда Калуського коледжу культури і мистецтв є архітектурною пам’яткою. З цією фірмою і генеральним директором „КАРПАТНАФТОХІМу” Сергієм Чмихаловим підписаний договір.
   – Цьогорічні ремонтні роботи, – продовжує В. Микитин, – це лише перший етап відродження концертного залу, який сьогодні у вкрай незадовільному стані. Адже те, що було зроблено нашими попередниками, зруйнували злодії і хулігани. Там ще донедавна проживали бомжі, збирались алкоголіки. Свідченням тому сотні пляшок всередині приміщення, які перед тим, як розпочати ремонтні роботи, працівникам фірми довелось винести і завантажити на автомашини.
   – Що заплановано виконати протягом трьох наступних місяців?
   – Найперше, встановити водостічну систему. Без неї вода текла по стінах і руйнувала їх. Також спеціалістів фірми чекають дуже відповідальні роботи на фасаді з уже названою мною ліпниною і пілястрами. В багатьох місцях обвалилась штукатурка. Доведеться також заново встановлювати нові вікна, а де вибите скло, треба буде демонтувати рами і так само встановити нові вікна. Частково виконаємо монтаж електричних мереж. Є надія, що концертний зал після проведення ремонтних робіт покращить загальний вигляд цього мікрорайону міста.
   – В якому стані перебуває будівля концертного залу всередині?
   – Там роботи набагато більше і виділених коштів недостатньо, щоб повністю відновити функціонування концертного залу. В його середині потрібно встановити сцену, облаштувати підлогу, відремонтувати підсобні приміщення, заново підвести системи обігріву, водопостачання і каналізації. А це дуже великі обсяги робіт.
   – Виконання їх буде передбачене вже новим протоколом?
   – Мабуть, доведеться складати новий протокол, до якого, можливо, залучатимуться й інші меценати.
   – Скільки ще потрібно коштів?
   – У декілька разів більше, ніж виділено на 2011 рік. Наша справа – встановити вікна, двері і грати на них, щоб вже ніхто не міг проникнути всередину приміщення. Та й будівля має своїм виглядом милувати очі калушан та гостей міста. Решта робіт, думаю, будуть проведені наступного року в рамках угоди про співпрацю.

    Дмитро Іванців.

          


2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.

2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".

2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення..

2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".

травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.


червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”

квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

липень 2005. Сергія Чмихалова нагороджено відзнакою „Лідер хімічної та нафтохімічної промисловості України”

 


 наше підприємство в 2004 році успішно виконало завдання, що були визначені йому "Програмою сертифікації корпоративної системи управління групи „ЛУКОЙЛ-Нафтохім” на 2004-2007 роки" і першим серед підприємств групи отримало сертифікати відповідності за всіма трьома системами. 


„Euro Market” – нагорода за інтеграцію у світову економіку. (2004р.)


відзнака ЗАТ "ЛУКОР" в рамках міжнародного проекту „Мости дружби. Україна – Росія 2003-2004” 

20.11.2003 ЗАТ „ЛУКОР” відзначено Почесним дипломом та міжнародною премією „Бізнес-Олімп” з присвоєнням підприємству звання „Золота торгова марка”, а генерального директора товариства Сергія Чмихалова – іменною відзнакою „Суспільне визнання”.  

Західна регіональна митниця нагородила ЗАТ „ЛУКОР” почесною грамотою за високий рівень митної культури та сумлінне виконання впродовж 2002-2003рр. зобов’язань перед Державним бюджетом України.

Міжнародна Платинова Зірка за якість у сфері задоволення потреб клієнтів, майстерність, інновації у технології м. Париж. Франція. 2003 рік


Designed by Mak&ShV studio 
© Lukor