Про товариство
 

Новини

 

Історія

 

Співзасновники

 

Соціальний розвиток

 

Благодійність і спонсорство

Виробництва
  Етилену і поліетилену
 

Хлорвінілу і каустичної соди

 

Продукція

Інвестиційні проекти
  Модернізація ВХМ

Комерційні пропозиції

Інформація ПрАТ "ЛУКОР"

Тендери

  Умови проведення
  Документація
  Оголошені тендери
  Інформація про переможців
Прес-релізи
Контакти
Регіон
  Місцеві новини
  Спортивні новини
"Нафтохімік"
  Спортивний клуб
  Футбольний клуб
Фотогалерея
"Калуський нафтохімік"
  Архів новин

 

 

Нафтохіміки  вдосконалюватимуть систему теплозабезпечення

   Минулого року в цеху енергопостачання ПрАТ "ЛУКОР" були розпочаті роботи з провадження інвестиційного проекту "Реконструкція систем теплопостачання ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ".
   До початку опалювального сезону 2013-2014 років були виконані роботи з впровадження першого етапу інвестпроекту, що передбачав будівництво у цехах енергопостачання, нейтралізації і очищення промислових стічних вод, промвузла цеху водопостачання і каналізації теплопунктів з підготовки теплофікаційної води і обігріву нею виробничих і адміністративно-побутових приміщень. Найбільш потужна теплоустановка була змонтована саме у приміщенні цеху енергопостачання, адже забезпечувала теплом у зимовий період корпуси фактично усього нинішнього виробництва поліхлорвінілової смоли і каустичної соди, а також приміщення заводоуправління й інші адмінспоруди.
   А ще під час першого етапу реалізації цього інвестпроекту були переведені на електрообігрів усі виробничі й адміністративні приміщення станції Кропивник, корпуси цеху магістральних продуктопроводів, окремі приміщення цеху розливу вуглеводнів виробництва етилену і поліетилену й інші.
   І ось 10 червня на щотижневій селекторній нараді за участю керівників служб та начальників структурних підрозділів ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" прозвучала інформація про те, що уже найближчим часом будуть розпочаті роботи з впровадження другого етапу  інвестпроекту.
   Про те, які саме роботи планується виконати кореспондент "КН" поцікавився у заступника генерального директора підприємства Володимира Микитина і ось що він повідомив.
   – Згідно із планами реалізації проекту, – розповідає Володимир Іванович, – до початку нового опалювального сезону слід буде провести заміну існуючих на естакадах трубопроводів більшого діаметру на менші з метою раціонального використання енергоресурсів підприємства, відновлення антикорозійного захисту та теплоізоляції. З цією метою протягом кількох наступних місяців буде проведено монтаж 450-метрового трубопроводу подачі пари діаметром 159 мм від вузла № 20 до вузла №16 цеху паропостачання. Також буде проведена заміна паротрубопроводу довжиною 700 метрів і діаметром 426 мм від 729  корпусу цеху паропостачання до вузла №10 цеху з виробництва вініхлориду.
   Аналогічні роботи слід буде виконати по заміні трубопроводів прямої і зворотної теплофікаційної води від азотно-кисневої станції (АКС) до бази матеріально-технічного постачання підприємства. Його довжина – 680 метрів,  діаметр – 159 мм. Заплановано також прокладання нових трубопроводів теплофікації загальною довжиною 1310 метрів до 751 корпусу (будівля позаду заводоуправління)  і до підстанції глибокого вводу (ПГВ) №32.
   Що стосується виконавців цих об'ємних робіт, то в даний час оголошено тендера на їх виконання, після завершення яких і розпочнеться реалізація другого етапу цього інвестпроекту.

   Наш кор.

          


2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.

2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".

2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення..

2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".

травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.


червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”

квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

липень 2005. Сергія Чмихалова нагороджено відзнакою „Лідер хімічної та нафтохімічної промисловості України”

 


 наше підприємство в 2004 році успішно виконало завдання, що були визначені йому "Програмою сертифікації корпоративної системи управління групи „ЛУКОЙЛ-Нафтохім” на 2004-2007 роки" і першим серед підприємств групи отримало сертифікати відповідності за всіма трьома системами. 


„Euro Market” – нагорода за інтеграцію у світову економіку. (2004р.)


відзнака ЗАТ "ЛУКОР" в рамках міжнародного проекту „Мости дружби. Україна – Росія 2003-2004” 

20.11.2003 ЗАТ „ЛУКОР” відзначено Почесним дипломом та міжнародною премією „Бізнес-Олімп” з присвоєнням підприємству звання „Золота торгова марка”, а генерального директора товариства Сергія Чмихалова – іменною відзнакою „Суспільне визнання”.  

Західна регіональна митниця нагородила ЗАТ „ЛУКОР” почесною грамотою за високий рівень митної культури та сумлінне виконання впродовж 2002-2003рр. зобов’язань перед Державним бюджетом України.

Міжнародна Платинова Зірка за якість у сфері задоволення потреб клієнтів, майстерність, інновації у технології м. Париж. Франція. 2003 рік


Designed by Mak&ShV studio 
© Lukor