Про товариство
 

Новини

 

Історія

 

Співзасновники

 

Соціальний розвиток

 

Благодійність і спонсорство

Виробництва
  Етилену і поліетилену
 

Хлорвінілу і каустичної соди

 

Продукція

Інвестиційні проекти
  Модернізація ВХМ

Комерційні пропозиції

Інформація ПрАТ "ЛУКОР"

Тендери

  Умови проведення
  Документація
  Оголошені тендери
  Інформація про переможців
Прес-релізи
Контакти
Регіон
  Місцеві новини
  Спортивні новини
"Нафтохімік"
  Спортивний клуб
  Футбольний клуб
Фотогалерея
"Калуський нафтохімік"
  Архів новин

 

 

    «Івано-Франківщина потребує продукції калушан», – наголосили її керівники після відвідин ряду підприємств міста

    Минулого понеділка на виробництвах ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» і на деяких інших підприємствах Калуша побували голова Івано-Франківської області державної адміністрації Михайло Вишиванюк та голова обласної ради Олександр Сич.
   Спершу перші керівники області відвідали виробництва «КАРПАТНАФТОХІМу», де їх зустрів і супроводжував генеральний директор підприємства Сергій Чмихалов. Вони, зокрема, побували у відділенні готової продукції виробництва полівінілхлориду суспензійного та ознайомилися з ходом ведення будівельно-монтажних робіт у приміщенні цеху з випуску виробів з ПВХ-С. А далі усі разом попрямували на територію Калуського трубного заводу, де їх очікував його директор Андрій Найда. Тут гості побували у приміщеннях, де знаходяться лінії з випуску трубної продукції, а також ознайомилися з її видами, що зберігалися на складі підприємства.
   У той же день голови ОДА та обласної ради побували на підприємстві «Синтелон», де їх найбільше цікавило виробництво килимових покрить,і їх можливість використання при спорудженні в області футбольних стадіонів. Детальну інформацію про можливість налагодження випуску такої продукції у Калуші їм надав директор цього підприємства Роман Вишинський.
   Зважаючи на те, що поїздка керівників Івано-Франківщини у Калуш була робочою та її мета була не зовсім відома, після її завершення ними оглядин підприємств журналісти «КН» і місцевого телебачення «Незалежність» попросили їх, а також Сергія Чмихалова її прокоментувати:
   Михайло Вишиванюк:
   – Ми сьогодні разом із головою обласної ради приїхали не лише для того, щоб оцінювати роботу нафтохімічного підприємства, а й з метою отримати від керівників підприємств Калуша інформацію про наміри щодо подальшого їх розвитку, їхніх перспектив. А щодо самого «КАРПАТНАФТОХІМу», то я скажу, що підприємство є нині одним із найкращих у Європі. І сьогоднішні проблеми зі збутом поліхлорвінілу є, я переконаний, тимчасовими і нафтохіміки у скорім часі зуміють їх подолати. Зрештою, було б десь і не цікаво жити і працювати, коли б цих проблем не було.
   Відвідини майбутнього цеху з виробництва виробів з ПВХ-С, Калуського трубного заводу пов’язані з бажанням обласної адміністрації й обласної ради якось синхронізувати наші плани у веденні будівництва в області з тою продукцією, яка нині виробляється у Калуші й ще буде у скорім часі вироблятися. Ми хочемо допомогти керівникам підприємств і підприємцям, щоб вони використовували те, що вже у нас є, тим самим здешевлюючи будівництво. Адже, за великим рахунком, сьогодні в області є майже все для ведення будівництва – ліс, цегла, цемент, камінь, а тепер ще й труби, профілі для вікон, дверей. Залишилося хіба що налагодити виробництво скла.
   Олександр Сич:
   – Ми здійснили цей огляд калуських підприємств з тою метою, щоб вони у своїй діяльності враховували інтереси та потреби місцевих товаровиробників і щоб їх продукція приносили користь Прикарпаттю. Адже було б і справді прикро, якщо б ми купували нині десь на стороні ті ж труби, поліхлорвінілхлорид, килимові покриття, які виробляються у нас.
   Що стосується килимових покрить фірми «Синтелон», то ми зацікавлені у тому, їх використовувати для облаштування штучних футбольних полів у містах та селах Івано-Франківщини. І ми сьогодні почули з цього приводу конкретні пропозиції.
   А ще мене особисто цікавив рівень організації виробництва у ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ». Пов’язано це в першу чергу з тим, що сесія обласної ради прийняла нещодавно рішення про надання підприємству дозволу на геологічне вивчення і дослідно-промислову розробку Верхньострутинського родовища кам’яної солі. З цього приводу були нарікання і супротив від представників громади села. Тож хотів, так би мовити, на власні очі все побачити, все оцінити. І тепер можу уже сказати, що підприємство мені сподобалося, що тут є гарні та сучасні виробництва.
   Сергій Чмихалов:
   – Ми завжди відчували й відчуваємо підтримку з боку керівництва області, тому були раді черговому візиту високих гостей. Він якраз співпав із завершенням гарантійних випробувань на виробництві ПВХ-С і його переходом на стабільний промисловий випуск продукції. Освоєно виробництво усіх шести марок ПВХ-С. Але в даний час, на жаль, у нас ще є проблеми зі збутом цієї нової продукції. Тому ми зацікавлені у співпраці з місцевими органами влади, які готові впроваджувати такі програми, що потребують тих чи інших видів нашої продукції. І наш губернатор, наше обласне керівництво подає цьому приклад, що і засвідчив нинішній їх візит до Калуша.
   Думаю, що наша співпраця з регіонами України буде ще більш тісною після введення у дію в лютому 2012 року цеху з виробництва виробів з ПВХ-С. Адже майбутню його продукцію – профілі для вікон, дверей, підвіконники, а з часом й інші вироби, потребує будівельна галузь України. Ми, звісно, зацікавлені у тому, щоб більше продукції підприємства реалізувалася на цьому ринку. І ми дуже раді тому, що голови обласної адміністрації й обласної ради показують приклад іншим щодо налагодження тісних партнерських зв’язків з вітчизняними виробниками продукції.

    Записав Анатолій Гетьманчук.

          


2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.

2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".

2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення..

2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".

травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.


червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”

квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

липень 2005. Сергія Чмихалова нагороджено відзнакою „Лідер хімічної та нафтохімічної промисловості України”

 


 наше підприємство в 2004 році успішно виконало завдання, що були визначені йому "Програмою сертифікації корпоративної системи управління групи „ЛУКОЙЛ-Нафтохім” на 2004-2007 роки" і першим серед підприємств групи отримало сертифікати відповідності за всіма трьома системами. 


„Euro Market” – нагорода за інтеграцію у світову економіку. (2004р.)


відзнака ЗАТ "ЛУКОР" в рамках міжнародного проекту „Мости дружби. Україна – Росія 2003-2004” 

20.11.2003 ЗАТ „ЛУКОР” відзначено Почесним дипломом та міжнародною премією „Бізнес-Олімп” з присвоєнням підприємству звання „Золота торгова марка”, а генерального директора товариства Сергія Чмихалова – іменною відзнакою „Суспільне визнання”.  

Західна регіональна митниця нагородила ЗАТ „ЛУКОР” почесною грамотою за високий рівень митної культури та сумлінне виконання впродовж 2002-2003рр. зобов’язань перед Державним бюджетом України.

Міжнародна Платинова Зірка за якість у сфері задоволення потреб клієнтів, майстерність, інновації у технології м. Париж. Франція. 2003 рік


Designed by Mak&ShV studio 
© Lukor