Про товариство
 

Новини

 

Історія

 

Співзасновники

 

Соціальний розвиток

 

Благодійність і спонсорство

Виробництва
  Етилену і поліетилену
 

Хлорвінілу і каустичної соди

 

Продукція

Інвестиційні проекти
  Модернізація ВХМ

Комерційні пропозиції

Інформація ПрАТ "ЛУКОР"

Тендери

  Умови проведення
  Документація
  Оголошені тендери
  Інформація про переможців
Прес-релізи
Контакти
Регіон
  Місцеві новини
  Спортивні новини
"Нафтохімік"
  Спортивний клуб
  Футбольний клуб
Фотогалерея
"Калуський нафтохімік"
  Архів новин

 

 

Влада міста протестує, Держказначейство та губернатор Прикарпаття запевняють, що безпідставно

   Завдяки міському голові Ігорю Насалику про Калуш знову заговорили не лише в Україні, а й за її межами. Якщо декілька років тому про наше місто усі почули з екологічної причини, то тепер шуму наробили неплатежі та гроші. Точніше їхня відсутність.
   З 7 жовтня міський голова, усі його заступники, секретар міськради, керуюча справами виконавчого комітету, а також працівники загального, організаційного, юридичного відділів та відділу нагород пішли в безкоштовну тижневу відпустку. Інформацію про такий демарш калуських чиновників швидко підхопили місцеві, всеукраїнські, а також російські ЗМІ.
   На офіційному сайті міської ради відсутність керівництва міста та працівників апарату міськради на робочих місцях пояснюється тим, що їм у сьогоднішній ситуації просто немає що робити на роботі. А все тому, що органами Державної казначейської служби несвоєчасно проводяться проплати, які забезпечують належне функціонування бюджетних установ. На рахунках цієї держструктури «зависло» 8,8 млн. грн. Через це, як йдеться у прес-релізі, місто не може своєчасно виконувати роботи з підготовки комунального господарства міста до роботи в осінньо-зимовому періоді, провести ремонт міських доріг, забезпечити бюджетні установи санітарно-гігієнічними засобами тощо.
   Через затримки Держказначейством платежів місто може розпрощатися з комп’ютерною технікою, яку закуплено для укомплектування шкільних класів для навчання учнів азам інформатики. В управлінні освіти міської ради повідомляють, що замовлено вісім навчально-комп’ютерних комплексів на загальну суму 1230,5 тис. грн. Через казначейство проплачено тільки 450 тис. грн. За умовами купівлі, місто повинно було повністю розрахуватися з постачальником впродовж 10 днів з моменту отримання техніки. Комп’ютери отримані 3 вересня, а платежі не проведені й дотепер.
   Міський голова озвучив другу версію причини акції протесту працівників апарату міськради. За його словами, на сьогодні немає бюджетних призначень на виплату заробітної плати працівникам медицини, культури, музичних шкіл та державним службовцям за жовтень-грудень. Трохи пощастило освітянам і то, мабуть, через те, що в ці дні святкували День вчителя. Вони можуть розраховувати на свій заробіток за жовтень і, можливо, частково за листопад. Торік на виплату заробітної плати та на енергоносії було передбачено 212 млн. гривень. Цього року тільки 150 млн. гривень. Дотацію вирівнювання місту обіцяють ще з весни, але коштів й досі не дали.
   І.Насалик наголосив, що якщо ситуація не зміниться, то з наступного тижня вдома на безплатних канікулах сидітимуть усі працівники бюджетних установ.
   8 жовтня Державна казначейська служба України на своєму офіційному сайті заявила про відсутність несвоєчасного перерахування коштів на функціонування установ бюджетної сфери в Калуші.
   – Станом на 3 жовтня Калуським управлінням Державної казначейської служби України Івано-Франківської області оплачено у повному обсязі видатки розпорядників та одержувачів бюджетних коштів за захищеними статтями витрат, зокрема видатки на харчування та медикаменти, – йдеться в повідомленні Держказначейства. – На підставі платіжних доручень розпорядників та одержувачів коштів здійснено платежів по бюджету міста Калуша на 243785,0 тис. грн., зокрема за незахищеними видатками на 26709,7 тис. грн., за захищеними – на 217075,3 тис. грн., в тому числі по загальному фонду – 229649,2 тис. грн., з них на харчування – 5163,9 тис. грн., по спеціальному фонду – 14135,8 тис. грн.
   Також у повідомленні зазначається, що на 3 жовтня оформлено 71 попередження про неналежне виконання бюджетного законодавства розпорядниками коштів бюджету м. Калуша (недотримання вимог статті 51 Кодексу України в частині наявності простроченої кредиторської заборгованості) на суму 11037,9 тис. грн. Держказначейство також вказує, що для забезпечення своєчасної виплати заробітної плати працівникам бюджетних установ та проведення інших захищених видатків за рахунок коштів єдиного казначейського рахунка міська рада оформила короткотермінових позик на загальну суму 108353,9 тис. грн., заборгованість за якими на сьогоднішній день складає 28181,7 тис. грн.. Бюджет м. Калуша отримав й середньострокові позики на 9139,1 тис. грн., заборгованість за якими становить 9 139,1 тис. грн.
   На вчинок влади Калуша відреагував голова Івано-Франківської ОДА Михайло Вишиванюк. Судячи з висловлювань губернатора, той не схвалює дій І. Насалика та його команди, оцінивши їх як піар-акцію.
   – Причина безгрошів’я у Калуші пов’язана з тим, що керівництво міста використало 7 млн. грн. на премії (не уточнюється, кому й за який період виплачувалася ця винагорода. – Авт.), – зазначив М. Вишиванюк. – А премія виплачується з фонду оплати праці. Кому потрібна така піар-акція. Будь-хто може використати кошти собі і працівникам на премії, а потім сказати, що нема грошей.
   Калуські посадовці не єдині, яким Держказначейство вставляє палицю в колеса. У подібних ситуаціях перебувають всі міста України. Експерт з питань бюджетної політики Асоціації міст України Олександр Слобожан в ефірі «5 каналу» заявив, що гроші місцевих бюджетів Держказначейство використовує для латання дір Державного бюджету, і на сьогодні дефіцит місцевих бюджетів становить близько 27 млрд. грн. Це може вплинути на виплату заробітної плати бюджетникам.
   Однак методи впливу на цей державний орган в органів місцевого самоврядування різні. До публічної боротьби з Держказначейством вдалися й в Івано-Франківську. На вулицях обласного центру розміщено біг-борди, на яких громада міста просить «казначейство Азарова» віддати гроші на ремонт доріг.
   Судячи з коментарів Держказначейства, позиції губернатора Івано-Франківщини та загальної ситуації з наповненням бюджетів усіх міст України, не дуже віриться в те, що Київ дасть Калуші додаткові гроші. Депутати міськради 8 липня цього року на сесії схвалили текст звернення до прем’єр-міністра України Миколи Азарова, в якому просили втрутитися в ситуацію. Прем’єр доручив Міністерству фінансів та Державній казначейській службі надати Калушу необхідні платежі до 26 вересня. І. Насалик стверджує, що це доручення не виконується, але Держказначейство та губернатор стверджують, що платежі по Калушу проводяться.

   Віра Братенко.

          


2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.

2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".

2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення..

2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".

травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.


червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”

квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

липень 2005. Сергія Чмихалова нагороджено відзнакою „Лідер хімічної та нафтохімічної промисловості України”

 


 наше підприємство в 2004 році успішно виконало завдання, що були визначені йому "Програмою сертифікації корпоративної системи управління групи „ЛУКОЙЛ-Нафтохім” на 2004-2007 роки" і першим серед підприємств групи отримало сертифікати відповідності за всіма трьома системами. 


„Euro Market” – нагорода за інтеграцію у світову економіку. (2004р.)


відзнака ЗАТ "ЛУКОР" в рамках міжнародного проекту „Мости дружби. Україна – Росія 2003-2004” 

20.11.2003 ЗАТ „ЛУКОР” відзначено Почесним дипломом та міжнародною премією „Бізнес-Олімп” з присвоєнням підприємству звання „Золота торгова марка”, а генерального директора товариства Сергія Чмихалова – іменною відзнакою „Суспільне визнання”.  

Західна регіональна митниця нагородила ЗАТ „ЛУКОР” почесною грамотою за високий рівень митної культури та сумлінне виконання впродовж 2002-2003рр. зобов’язань перед Державним бюджетом України.

Міжнародна Платинова Зірка за якість у сфері задоволення потреб клієнтів, майстерність, інновації у технології м. Париж. Франція. 2003 рік


Designed by Mak&ShV studio 
© Lukor