О производстве
 

Новости

 

История

 

Соучредители

 

Социальное развитие

 

Благотворительность и
спонсорство

Производства
  Этилена и полиэтилена
 

Хлорвинила и
каустической соды

 

Продукция

Инвестиционные проекты
  Модернизация ВХМ

Коммерческие предложения

Информация ЧАО "ЛУКОР"

Тендеры

  Условия проведения
  Документация
  Объявленные тендеры
  Информация о победителях
Пресс-релизы
Контакты
Регион
  Местные новости
  Спортивные новости
"Нефтехимик"
  Спортивный клуб
  Футбольный клуб
Фотогалерея
"Калушский нефтехимик"
  Архив новостей

 

 

Чи винні нафтохіміки, що росте тариф за водовідведення?

   На останніх громадських слуханнях, що відбулися 3 вересня у ПК "Юність" стосувалися діяльності комунальних підприємств міста, знову прозвучала неправдива інформація про те, що, нібито "КАРПАТНАФТОХІМ" вдвічі збільшив оплату за послуги для КП "Водотеплосервіс" і не хоче оприлюднювати свої розрахунки. І хоча присутні на зібранні помічник народного депутата України Ігор Очкур та працівниця нафтохімічного підприємства Ольга Єланіна спростували цю інформацію, посилаючись на аргументований виступ з цього приводу заступника генерального директора з економіки та фінансів товариства "КАРПАТНАФТОХІМ" Тетяни Трощенкової на зустрічі представників калуської громади з директором КП "Водотеплосервіс" Ігорем Яковиною, що відбулася 17 липня в ПК "Мінерал", та все ж, зважаючи на те, що окремих калушан це питання й далі хвилює, вирішили ще раз до нього повернутися.
   – Найперше варто сказати, – наголошувала Тетяна Анатоліївна, – що і для нашого підприємства в останні роки ціни на електроенергію теж не стояли на місці, а суттєво виросли. – Так, зокрема, за період з липня 2009 року по липень 2014 року тариф зріс на 114 відсотків. А ще за цей час підвищилася на 50 відсотків ціна на теплову енергію.
   Тобто передумови для росту тарифу на водовідведення в підприємства були. У той же час неправдивою є інформація про те, що в структурі тарифу за очистку стоків плата нафтохімікам становить аж 49 відсотків. Скажу відповідально, що наші нарахування за очистку побутових стоків міста становлять 21 відсоток. І тариф, який нам затвердила Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг, нині становить не 3,5 грн. за 1 куб. м, як стверджує керівництво КП "Водотеплосервіс", а 1,54 грн. за 1 куб. м. Повідомлю з цього приводу й про те, що з січня 2009 року по червень 2014 року підприємство жодного разу не підвищувало цей тариф, хоча ціни на електроенергію й інше зростали і в цілому за цей період "ЛУКОР" і "КАРПАТНАФТОХІМ" зазнали через це збитків на 15 млн. гривень. Це без врахування того, що станом на 1 вересня 2014 року заборгованість КП "Водотеплосервіс" перед нашим підприємством становила більше 37 млн. гривень.
   Мають місце в офіційних висловлюваннях п. Яковини й інші перекручення й неточності. Як, приміром, те, що в 2013 році "ЛУКОР" очистив не 4,3 млн. куб. м стоків, як насправді є, а 6,5. Чому це робиться – зрозуміти важко. Тому усі звинувачення на адресу "КАРПАТНАФТОХІМу" є безпідставними і навіть аморальними, зважаючи на нинішню складну економічну ситуацію на підприємстві, коли його виробництва простоюють. На зарплату працівникам, інші нагальні потреби адміністрація підприємства вимушена брати кредити, але тим не менше свою економічну діяльність веде прозоро і згідно з чинним законодавством.
   Що стосується нових тарифів на воду та водовідведення для населення міста, то складається враження, що КП "Водотеплосервіс" заклало в них більші витрати, ніж інші комунальні підприємства України, що в нинішніх умовах стану справ у державі є недопустимим.
   Ось такою приблизно була тоді відповідь одного з керівників нафтохімічного підприємства. Доповнюючи її, Ігор Очкур уже 3 вересня відзначав, що суттєвий ріст тарифу за водовідведення, судячи з усього, криється не в одноосібному його піднятті з боку "КАРПАТНАФТОХІМу", а у бажанні комунального підприємства закласти у цей тариф свої величезні витрати, зокрема і за очистку дощових стоків, які через відсутність у місті належної зливної каналізації поступають разом з побутовими стоками на очисні споруди "КАРПАТНАФТОХІМу".

   Степан Василів.

          


2011. ООО "Карпатнефтехим" - победитель конкурса на лучшие здания и сооружения Украины, построенные и принятые в эксплуатацию в 2010 году за сооружения ПРОИЗВОДСТВА ПОЛИВИНИЛХЛОРИДА СУСПЕНЗИОННОГО.

2007. ООО "Карпатнефтехим" получило именной диплом на право использования фирменного знака участника рейтинга компании "Гвардия".

2007. ООО „Карпатнефтехим” стало победителем Всеукраинского конкурса качества продукции „100 лучших товаров Украины” в номинации „Продукция производственно-технического назначения”, организованном Государственным комитетом Украины по вопросам технического регулирования и потребительской политики. Редкий аргон высокой чистоты, который вырабатывается в „Карпатнефтехиме”, признан самым лучшим в Украине среди товаров производственно-технического назначения.

2006-2007. ООО “Карпатнефтехим” – победитель конкурса "100 лучших товаров".

Май 2007. ООО “Карпатнефтехим” – победитель первого Всеукраинского конкурса предприятий в сфере внешнеэкономической деятельности “Европейский выбор”.Октябрь 2006. ЗАО “ЛУКОР” и ООО “Карпатнефтехим” признаны лучшими предприятиями в рамках общеукраинского проекта “Химическая и нефтехимическая промышленность Украины”.


Июнь 2006. Всеукраинский конкурс качества продукции (товаров, работ, услуг) „100 лучших товаров Украины” продукт производства „Полиолефин” ООО „Карпатнефтехим”, полиэтилен марки НХ 4810Н признал одним из лучших видов продукции в номинации „Товары производственно-технического назначения”.

Апрель 2006. Золотая медаль качества "Высшая проба" за внедрение на предприятии современных технологий и выпуск высококачественного и конкурентоспособного на рынке полиэтилена.

Июль 2005. Сергей Чмыхалов награжден отличием „Лидер химической и нефтехимической промышленности Украины”.

 


Наше предприятие в 2004 году успешно выполнило задачи, поставленные "Программой сертификации корпоративной системы управления группы „ЛУКОЙЛ-Нефтехим” на 2004-2007 годы", и первым среди предприятий группы получило сертификаты соответствия по всем трем системам.


„Euro Market” – награда за интеграцию в мировую экономику. (2004г.).


Отличие ЗАО "ЛУКОР" в рамках международного проекта „Мосты дружбы. Украина – Россия 2003-2004”.

20.11.2003 ЗАО „ЛУКОР” отмечено Почетным дипломом и международной премией „Бизнес-Олимп” с присвоением предприятию звания „Золотая торговая марка”, а генерального директора общества Сергея Чмыхалова – именным отличием „ Общественное признание”.

Западная региональная таможня наградила ЗАО „ЛУКОР” почетной грамотой за высокий уровень таможенной культуры и добросовестное выполнение в течение 2002-2003 гг. обязательств перед Государственным бюджетом Украины.

Международная Платиновая Звезда за качество в сфере удовлетворения потребностей клиентов, мастерство, инновации в технологии. Париж. Франция. 2003 год.


Designed by Mak&ShV studio 
© Lukor