Про товариство
 

Новини

 

Історія

 

Співзасновники

 

Соціальний розвиток

 

Благодійність і спонсорство

Виробництва
  Етилену і поліетилену
 

Хлорвінілу і каустичної соди

 

Продукція

Інвестиційні проекти
  Модернізація ВХМ

Комерційні пропозиції

Інформація ПрАТ "ЛУКОР"

Тендери

  Умови проведення
  Документація
  Оголошені тендери
  Інформація про переможців
Прес-релізи
Контакти
Регіон
  Місцеві новини
  Спортивні новини
"Нафтохімік"
  Спортивний клуб
  Футбольний клуб
Фотогалерея
"Калуський нафтохімік"
  Архів новин

 

 

ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» – лідер природоохоронної діяльності в Україні

   Міністерство екології та природних ресурсів України спільно з Міністерством України з питань надзвичайних ситуацій та Національною академією наук України підбили підсумки всеукраїнського конкурсу «Лідер природоохоронної діяльності» та визначили кращі підприємства різних галузей економіки, що сприяють сталому розвиткові у сфері раціонального використання природно-ресурсного потенціалу країни. Проводився він в рамках загальноукраїнського проекту «Екологія, довкілля та природокористування в Україні», переможцем якого в номінації «Відродження нафтохімічної галузі України» визнано ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» – за впровадження екологічно безпечних, енергоефективних і ресурсозберігаючих технологій.
   Церемонія вручення нагород лауреатам конкурсу «Лідер природоохоронної діяльності України» відбулася в Києві 24-26 квітня на V міжнародному екологічному форумі «Довкілля-2012». ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» відзначено спеціальним призом «Екологія, довкілля та природокористування в Україні» та дипломами від Кабінету міністрів України й Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи. Привезла їх зі столиці України інженер з охорони навколишнього природного середовища ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» Ірина Прокопенко.
   Крім того, напередодні V міжнародного екологічного форуму «Довкілля-2012» у видавництві «Престиж Медіа Інформ» (м. Київ) побачив світ третій том книги «Екологія, довкілля та природокористування в Україні». У цьому пізнавально-презентаційному та довідниковому виданні, яке ілюстроване кольоровими світлинами, знайшли своє відображення й інформаційні матеріали про роботу органів державного управління та провідних підприємств різних галузей економіки, що сприяють сталому розвиткові у сфері раціонального використання природно-ресурсного потенціалу. В книзі в розділі «Екологічно відповідальні підприємства паливно-енергетичного комплексу» дві сторінки (214 і 215. – Авт.) відведено презентаційній природоохоронній діяльності ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ». Тож Ірина Прокопенко привезла з Києва й подаровані підприємству три примірники цього видання.

   Василь Ткачук.

          


2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.

2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".

2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення..

2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".

травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.


червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”

квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

липень 2005. Сергія Чмихалова нагороджено відзнакою „Лідер хімічної та нафтохімічної промисловості України”

 


 наше підприємство в 2004 році успішно виконало завдання, що були визначені йому "Програмою сертифікації корпоративної системи управління групи „ЛУКОЙЛ-Нафтохім” на 2004-2007 роки" і першим серед підприємств групи отримало сертифікати відповідності за всіма трьома системами. 


„Euro Market” – нагорода за інтеграцію у світову економіку. (2004р.)


відзнака ЗАТ "ЛУКОР" в рамках міжнародного проекту „Мости дружби. Україна – Росія 2003-2004” 

20.11.2003 ЗАТ „ЛУКОР” відзначено Почесним дипломом та міжнародною премією „Бізнес-Олімп” з присвоєнням підприємству звання „Золота торгова марка”, а генерального директора товариства Сергія Чмихалова – іменною відзнакою „Суспільне визнання”.  

Західна регіональна митниця нагородила ЗАТ „ЛУКОР” почесною грамотою за високий рівень митної культури та сумлінне виконання впродовж 2002-2003рр. зобов’язань перед Державним бюджетом України.

Міжнародна Платинова Зірка за якість у сфері задоволення потреб клієнтів, майстерність, інновації у технології м. Париж. Франція. 2003 рік


Designed by Mak&ShV studio 
© Lukor