Про товариство
 

Новини

 

Історія

 

Співзасновники

 

Соціальний розвиток

 

Благодійність і спонсорство

Виробництва
  Етилену і поліетилену
 

Хлорвінілу і каустичної соди

 

Продукція

Інвестиційні проекти
  Модернізація ВХМ

Комерційні пропозиції

Інформація ПрАТ "ЛУКОР"

Тендери

  Умови проведення
  Документація
  Оголошені тендери
  Інформація про переможців
Прес-релізи
Контакти
Регіон
  Місцеві новини
  Спортивні новини
"Нафтохімік"
  Спортивний клуб
  Футбольний клуб
Фотогалерея
"Калуський нафтохімік"
  Архів новин

 

 

"Де була б ти сьогодні, Європо, якби не вони?.."

   Калуш завжди масово відзначає День Перемоги. Не стало винятком і цьогорічне 9 травня. До центра міста, а точніше – до площі Героїв у визначений ранковий час групами і поодинці почали сходитися люди. Святково одягнені, у багатьох на грудях – ордени і медалі. В оточення потрапляють сивочолі, ті, хто колись зі зброєю в руках наближав день, що стане знаменним у житті багатьох народів на віки.
   Представники влади і громадськості міста покладають вінки (це вже стало традицією) до пам’ятного знака розстріляним гітлерівцями учням торговельної школи. Відтак формується колона учасників святкового походу на Пагорб Слави. Духовий оркестр виводить цю колону на вулицю. Вона розтягнулася на кількасот метрів.
   А на Пагорбі Слави, куди прийшли калушани і їх гості, весняний погідний день зустрів усіх свічками-цвітом каштанів, пахощами рідної землі. Тут покояться останки воїнів, що загинули, визволяючи Калущину від німецько-фашистських загарбників. Після Гімну України священики  відправили панахиду за загиблими у найжорстокішій  із усіх воєн.
   Торкаються сердець кожного слова пісні: "Де була б ти сьогодні, Європо, де була б ти, як би не вони?.." Її слухають і старенькі вже ветерани війни, для яких завчасно приготовлені лавки, щоб сісти. З кожним роком міліють їх ряди… Заступник міського голови Оксана Табачук проголошує, звертаючись до сивочолих, вітальну промову. Шана їм!.. Адже вони продовжують нести своїм нащадкам живу правду про ту війну.
   Оксана Титівна вручає групі ветеранів найвищі нагороди міста – "золоті" і "срібні" значки "Калуш" і почесні грамоти міського голови. Нагороджений "золотим" значком ветеран війни і нашого  підприємства Іван Ардан ділиться з присутніми спогадами. Він – живий свідок трагічного спалювання гітлерівцями людей у концтаборі "Освєнцім".
   Приємно повідомити, що "срібним" значком "Калуш" нагороджений і наш колега, член Калуської міської організації ветеранів воєн Богдан Тимків.
   За те, що очистили землю від коричневої чуми, подякував, вклонившись ветеранам, голова районної ради Василь Дзундза. А військовий комісар Калусько-Рожнятівського об’єднаного військового комісаріату підполковник Володимир Шаховець з нагоди 67-ої річниці Великої Перемоги вручив групі ветеранів грамоти.
   Лунають фронтові пісні, перед учасниками бойових дій і всіма присутніми виступають юні танцювальники у військовій формі тих далеких часів. Військовослужбовці віддають із автоматів салют у честь Дня Перемоги.
   Закінчилося урочисте віче на Пагорбі Слави покладанням до меморіальних плит гірлянди і букетів квітів.

   Петро Шевчук.

          


2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.

2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".

2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення..

2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".

травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.


червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”

квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

липень 2005. Сергія Чмихалова нагороджено відзнакою „Лідер хімічної та нафтохімічної промисловості України”

 


 наше підприємство в 2004 році успішно виконало завдання, що були визначені йому "Програмою сертифікації корпоративної системи управління групи „ЛУКОЙЛ-Нафтохім” на 2004-2007 роки" і першим серед підприємств групи отримало сертифікати відповідності за всіма трьома системами. 


„Euro Market” – нагорода за інтеграцію у світову економіку. (2004р.)


відзнака ЗАТ "ЛУКОР" в рамках міжнародного проекту „Мости дружби. Україна – Росія 2003-2004” 

20.11.2003 ЗАТ „ЛУКОР” відзначено Почесним дипломом та міжнародною премією „Бізнес-Олімп” з присвоєнням підприємству звання „Золота торгова марка”, а генерального директора товариства Сергія Чмихалова – іменною відзнакою „Суспільне визнання”.  

Західна регіональна митниця нагородила ЗАТ „ЛУКОР” почесною грамотою за високий рівень митної культури та сумлінне виконання впродовж 2002-2003рр. зобов’язань перед Державним бюджетом України.

Міжнародна Платинова Зірка за якість у сфері задоволення потреб клієнтів, майстерність, інновації у технології м. Париж. Франція. 2003 рік


Designed by Mak&ShV studio 
© Lukor