Про товариство
 

Новини

 

Історія

 

Співзасновники

 

Соціальний розвиток

 

Благодійність і спонсорство

Виробництва
  Етилену і поліетилену
 

Хлорвінілу і каустичної соди

 

Продукція

Інвестиційні проекти
  Модернізація ВХМ

Комерційні пропозиції

Інформація ПрАТ "ЛУКОР"

Тендери

  Умови проведення
  Документація
  Оголошені тендери
  Інформація про переможців
Прес-релізи
Контакти
Регіон
  Місцеві новини
  Спортивні новини
"Нафтохімік"
  Спортивний клуб
  Футбольний клуб
Фотогалерея
"Калуський нафтохімік"
  Архів новин

 

 

Перевірили стан обладнання, привітали зі святами

   9 січня, на третій день різдвяних свят, генеральний директор ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" Володимир Шулиндін разом зі своїми заступниками Іваном Підсадюком та Юрієм Безуглим, а також головою об'єднаного профкому "ЛУКОР – КАРПАТНАФТОХІМ" Олегом Кушликом та начальниками окремих відділів підприємства побували на усіх його виробництвах.
   Як відзначив на початку цієї своєрідної екскурсії Володимир Володимирович, мета заходу полягала в тому, аби ознайомитися та оцінити те, у якому стані перебуває обладнання виробництв, їх приміщення та будівлі, поспілкуватися з керівниками та працівниками структурних підрозділів і служб.
   У ході свого майже тригодинного перебування на території підприємства його керівники відвідали цехи розливу вуглеводнів, піролізу, компримування та поділу пірогазу виробництва етилену і поліетилену, де їх зустрів і супроводжував начальник цього підрозділу Микола Ковальчук.
   Не обминули увагою учасники виїзної наради і таких питань, як утепленість приміщення, рівень їх освітленості, стан душових та забезпеченість необхідним кімнат прийому їжі. Що стосується рівня культури виробництва, то він поза усяким сумнівом є найвижчим в операторній виробництва, де буквально перед Новим роком було здійснено реконструкцію і замінено стару автоматизовану систему управління технологічним процесом німецької фірми Simens на нову японську Yokohawa.
   Далі маршрут керівників підприємства проліг до цехів виробництва вінілхлориду та каустичної соди. Генерального директора тут зокрема цікавив зокрема рівень збереження електролізерів у цеху хлору та каустичної соди мембранним методом, обладнання цеху з випуску хлорвінілу. На усі його запитання доводилося відповідати начальнику виробництва Миколі Шпарію. А ще вони усі разом відвідали операторну цеху з виробництва хлорвінілу, де відбулася розмова з присутніми тут працівниками.
   Доречно буде також сказати, що у ході практично усіх тих розмов звучали запитання щодо введення виробництв у дію після нинішнього вимушеного простою і генеральний директор запевняв людей у тому, що це обов'язково відбудеться у весняно-літній період. А ще всюди лунали привітання з новорічно-рідзвяними святами, що красномовно підтверджували і святково вбранні чи не в кожному підрозділі ялиночки.
   Останнім підрозділом, де побували у цей день керівники "КАРПАТНАФТОХІМу", був цех з виробництва полівінілхлориду суспензійного (ПВХ-С). І виглядало це якось навіть символічно. Адже саме з пуском у дію цього виробництва калуські нафтохіміки пов'язували надію на рентабельну роботу усього підприємства. Судячи з тої уваги, яка і нині приділяється питанню ринків збуту цього продукту, робота цього підрозділу матиме важливе значення і в майбутньому.

   Анатолій Гетьманчук.

          


2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.

2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".

2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення..

2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".

травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.


червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”

квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

липень 2005. Сергія Чмихалова нагороджено відзнакою „Лідер хімічної та нафтохімічної промисловості України”

 


 наше підприємство в 2004 році успішно виконало завдання, що були визначені йому "Програмою сертифікації корпоративної системи управління групи „ЛУКОЙЛ-Нафтохім” на 2004-2007 роки" і першим серед підприємств групи отримало сертифікати відповідності за всіма трьома системами. 


„Euro Market” – нагорода за інтеграцію у світову економіку. (2004р.)


відзнака ЗАТ "ЛУКОР" в рамках міжнародного проекту „Мости дружби. Україна – Росія 2003-2004” 

20.11.2003 ЗАТ „ЛУКОР” відзначено Почесним дипломом та міжнародною премією „Бізнес-Олімп” з присвоєнням підприємству звання „Золота торгова марка”, а генерального директора товариства Сергія Чмихалова – іменною відзнакою „Суспільне визнання”.  

Західна регіональна митниця нагородила ЗАТ „ЛУКОР” почесною грамотою за високий рівень митної культури та сумлінне виконання впродовж 2002-2003рр. зобов’язань перед Державним бюджетом України.

Міжнародна Платинова Зірка за якість у сфері задоволення потреб клієнтів, майстерність, інновації у технології м. Париж. Франція. 2003 рік


Designed by Mak&ShV studio 
© Lukor