Про товариство
 

Новини

 

Історія

 

Співзасновники

 

Соціальний розвиток

 

Благодійність і спонсорство

Виробництва
  Етилену і поліетилену
 

Хлорвінілу і каустичної соди

 

Продукція

Інвестиційні проекти
  Модернізація ВХМ

Комерційні пропозиції

Інформація ПрАТ "ЛУКОР"

Тендери

  Умови проведення
  Документація
  Оголошені тендери
  Інформація про переможців
Прес-релізи
Контакти
Регіон
  Місцеві новини
  Спортивні новини
"Нафтохімік"
  Спортивний клуб
  Футбольний клуб
Фотогалерея
"Калуський нафтохімік"
  Архів новин

 

 

«КАРПАТНАФТОХІМ» продовжує допомагати льодовому палацу

   Понад 500 тис. гривень переказало ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» енергопостачальній компанії за спожиту Калуським льодовим палацом електроенергію в період з грудня минулого року до липня поточного року. Тільки в червні 2014 року ця спортивна споруда, яка цьогоріч стала обласним комунальним підприємством «Льодова арена», використала електроенергії майже на 92 тис. грн.
   – Якби не ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ», яке постійно фінансово підтримує льодовий палац, то ні в травні, ні в червні, ні в ці липневі дні, коли діти перебувають на літніх канікулах, наш заклад не отримував би електроенергію та відповідно не працював би каток, – говорить директор ОКП «Льодова арена» Євген Геренда. – А відсутність стандартних льодових катків у багатьох містах України і навіть у країнах СНД в цей міжсезонний період і дозволила нам залучити до проведення в Калуському льодовому палаці навчально-тренувальних зборів юних хокеїстів з Ужгорода та фігуристів з Києва й Одеси. Посприяли цьому і помірна плата, яку справляємо за оренду катка, та створені належні умови для проживання й харчування приїжджих спортсменів у готельно-ресторанному комплексі «Меркірій».
   Відомі в Україні тренери з фігурного катання займаються в нашому льодовому палаці зі своїми вихованцями, починаючи з середини червня. Відтоді постійно відбувається ротація груп юних спортсменів. Одні фігуристи їдуть додому, інші приїжджають до нашого міста, щоб тренуватися на калуському катку. Зокрема, приїзду чергової групи фігуристів з Одеси очікуємо 20 липня. За словами тренерів, вони бажали б попрацювати з дітьми на катку Калуського льодового палацу до 9 серпня. А на завершення перебування в Калуші юних фігуристів планується організувати їхні показові виступи в льодовому палаці для мешканців міста та його гостей.
   Сподіваюся, що ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» не відмовить нам у своїй підтримці щодо оплати за електроенергію, яка буде використана для роботи льодової арени в липні та серпні.

   Записав Василь Голинський.

          


2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.

2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".

2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення..

2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".

травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.


червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”

квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

липень 2005. Сергія Чмихалова нагороджено відзнакою „Лідер хімічної та нафтохімічної промисловості України”

 


 наше підприємство в 2004 році успішно виконало завдання, що були визначені йому "Програмою сертифікації корпоративної системи управління групи „ЛУКОЙЛ-Нафтохім” на 2004-2007 роки" і першим серед підприємств групи отримало сертифікати відповідності за всіма трьома системами. 


„Euro Market” – нагорода за інтеграцію у світову економіку. (2004р.)


відзнака ЗАТ "ЛУКОР" в рамках міжнародного проекту „Мости дружби. Україна – Росія 2003-2004” 

20.11.2003 ЗАТ „ЛУКОР” відзначено Почесним дипломом та міжнародною премією „Бізнес-Олімп” з присвоєнням підприємству звання „Золота торгова марка”, а генерального директора товариства Сергія Чмихалова – іменною відзнакою „Суспільне визнання”.  

Західна регіональна митниця нагородила ЗАТ „ЛУКОР” почесною грамотою за високий рівень митної культури та сумлінне виконання впродовж 2002-2003рр. зобов’язань перед Державним бюджетом України.

Міжнародна Платинова Зірка за якість у сфері задоволення потреб клієнтів, майстерність, інновації у технології м. Париж. Франція. 2003 рік


Designed by Mak&ShV studio 
© Lukor