Про товариство
 

Новини

 

Історія

 

Співзасновники

 

Соціальний розвиток

 

Благодійність і спонсорство

Виробництва
  Етилену і поліетилену
 

Хлорвінілу і каустичної соди

 

Продукція

Інвестиційні проекти
  Модернізація ВХМ

Комерційні пропозиції

Інформація ПрАТ "ЛУКОР"

Тендери

  Умови проведення
  Документація
  Оголошені тендери
  Інформація про переможців
Прес-релізи
Контакти
Регіон
  Місцеві новини
  Спортивні новини
"Нафтохімік"
  Спортивний клуб
  Футбольний клуб
Фотогалерея
"Калуський нафтохімік"
  Архів новин

 

 

Розширюються партнерські зв’язки Калуського коледжу

   Минулої середи в Калуському політехнічному коледжі відбулася знакова для цього навчального закладу подія, адже завдяки тісній співпраці з товариством «КАРПАТНАФТОХІМ» він матиме ще двох партнерів – товариства «НАФТОГАЗХІМ СЕРВІС» з Калуша та «ЙОКОГАВА Електрик Україна», офіс якого знаходиться в Києві.
   У церемонії урочистого підписання протоколу про наміри взяли участь керівники усіх чотирьох зацікавлених у співпраці сторін. У своєму зверненні до гостей та присутніх журналістів директор політехнічного коледжу Петро Гринькевич відзначив, що колектив закладу гордиться плідною співпрацею з калуським нафтохімічним підприємством, яке не на словах, а насправді стало базовим для їх коледжу. Упродовж останніх кількох років «КАРПАТНАФТОХІМ» виділив більше півтора мільйона гривень для поліпшення матеріальної бази закладу.
   – Ми тішимося з того, – продовжував Петро Петрович, – що сьогодні наші студенти мають можливість проходити практику на сучасних виробництвах підприємства, а після завершення навчання частина з них вливається у дружню сім’ю калуських нафтохіміків. Ми також раді з того, що партнери «КАРПАТНАФТОХІМу» теж виявляють бажання з нами співпрацювати.
   Присутній на церемонії урочистого підписання протоколу намірів про співпрацю генеральний директор ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» Володимир Шулиндін розповів про те, що залучення нових підприємств до спільних з політехнічним коледжем проектів стало можливим після проведення змін у структурі підприємства. Зокрема, на базі колишнього цеху контрольно-вимірювальних приладів та автоматики був створений філіал фірми VOKOGAWA, яка нині входить у трійку найбільших світових виробників систем управління виробництвом. Наш вибір саме цієї японської фірми був не випадковим, адже наш інвестор – компанія «ЛУКОЙЛ» має з нею довгострокову угоду про співпрацю. Згідно з нею, фактично на всіх нафто-, газопереробних та нафтохімічних підприємствах встановлені й діють системи автоматизованого управління виробництвом саме фірми VOKOGAWA.
   – А сучасні підприємства і системи управління нами, як відомо, потребують кваліфікованих кадрів, – наголосив В. Шулиндін. – Тому, підписуючи сьогодні цей документ, ми не лише йдемо в ногу з часом, а відкриваємо двері в майбутнє. Адже, перебуваючи на практиці на таких сучасних виробництвах полівінілхлориду суспензійного, хлору та  каустичної соди, вони торкаються руками найсучасніших технологій, про які сьогодні  ще не в усіх технічних закладах мають належну інформацію.
   Більш детально про перспективи співпраці з Калуським політехнічним коледжем присутнім розповів головний інженер ТОВ «НАФТОГАЗХІМ  СЕРВІС» Ілля Тітко. За його словами, уже в наступному навчальному році разом з підприємством «ЙОКОГАВА Електрик Україна» буде оголошеноно конкурс серед студентів випускних курсів коледжу на кращий реальний дипломний проект за спеціальністю «Інтегровані системи управління». За його результатами студентам трьох кращих робіт буде запропоновано навчання за рахунок підприємства в одному з технічних ВНЗ України. Крім того, усім конкурсантам буде надана практична допомога у ході виконання цих проектів. Віримо, що практика нашої участі у проведенні подібних конкурсів матиме постійний характер.
   У цілому всі виступаючі на церемонії урочистого підписання протоколу про наміри сходилися на думці, аби кращі студенти коледжу мали можливість здобувати належну освіту і щоб потім у статусі висококваліфікованих спеціалістів поповнювали трудові колективи їхніх підприємств. На завершення усім присутнім було запропоновано ознайомитися з кабінетами та лабораторіями, які були відремонтовані та обладнані за кошти калуських нафтохіміків. Володимир Шулиндін з цього приводу зауважив, що у наступних планах підприємства є ремонт та комплектація необхідним сучасним обладнанням механічної лабораторії коледжу.

   Анатолій Гайовий.
   На знімках: протокол про наміри підписують (зліва направо) Володимир Шулиндін, Ілля Тітко та генеральний директор ТОВ «ЙОКОГАВА Електрик Україна» Віталій Скібінський.

          


2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.

2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".

2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення..

2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".

травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.


червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”

квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

липень 2005. Сергія Чмихалова нагороджено відзнакою „Лідер хімічної та нафтохімічної промисловості України”

 


 наше підприємство в 2004 році успішно виконало завдання, що були визначені йому "Програмою сертифікації корпоративної системи управління групи „ЛУКОЙЛ-Нафтохім” на 2004-2007 роки" і першим серед підприємств групи отримало сертифікати відповідності за всіма трьома системами. 


„Euro Market” – нагорода за інтеграцію у світову економіку. (2004р.)


відзнака ЗАТ "ЛУКОР" в рамках міжнародного проекту „Мости дружби. Україна – Росія 2003-2004” 

20.11.2003 ЗАТ „ЛУКОР” відзначено Почесним дипломом та міжнародною премією „Бізнес-Олімп” з присвоєнням підприємству звання „Золота торгова марка”, а генерального директора товариства Сергія Чмихалова – іменною відзнакою „Суспільне визнання”.  

Західна регіональна митниця нагородила ЗАТ „ЛУКОР” почесною грамотою за високий рівень митної культури та сумлінне виконання впродовж 2002-2003рр. зобов’язань перед Державним бюджетом України.

Міжнародна Платинова Зірка за якість у сфері задоволення потреб клієнтів, майстерність, інновації у технології м. Париж. Франція. 2003 рік


Designed by Mak&ShV studio 
© Lukor