Про товариство
 

Новини

 

Історія

 

Співзасновники

 

Соціальний розвиток

 

Благодійність і спонсорство

Виробництва
  Етилену і поліетилену
 

Хлорвінілу і каустичної соди

 

Продукція

Інвестиційні проекти
  Модернізація ВХМ

Комерційні пропозиції

Інформація ПрАТ "ЛУКОР"

Тендери

  Умови проведення
  Документація
  Оголошені тендери
  Інформація про переможців
Прес-релізи
Контакти
Регіон
  Місцеві новини
  Спортивні новини
"Нафтохімік"
  Спортивний клуб
  Футбольний клуб
Фотогалерея
"Калуський нафтохімік"
  Архів новин

 

 

Сонце над Пагорбом Слави

   День Перемоги… Центр міста Калуша… Скільки пам'ятає себе пересічний калушанин – у визначений час зранку тут збираються люди, які вважають це свято великим і визначальним.
   … Погода – кращої не треба!.. Сонячно, ясно. Є, люди які хочуть підкреслити: фашизм – це страшне! Фашизм – поборонено. І побороли його звичайні люди…
   Небагато їх серед нас… Але саме з вони гуртовують. І у колоні, що рухається до Пагорба Слави (там традиційно відбуваються урочистості) – старе і мале.
   Весняне сонце. Цвіт каштанів і яблунь. Легенький вітерець… Це додає настрою всім. Хто йде до Пагорба, до його обеліску. А вже на Пагорбі Слави (організатори постаралися) все нагадувало про те, що Світлий день удасться.
   … Священики низько вклоняються людям, які брали участь у воєнних діях. Тих людей залишилося не багато. Поріділи лавочки, на яких традиційно всідаються ветерани, порівнюючи навіть із минулим роком. Але вони не пропускають і слова, адресованого їм і їх воєнним побратимам:
   – Доземний уклін вам, наші герої! – лунає голос ведучого свята, – Ви – ратоборці Другої світової війни. Ви – переможці! З Днем святої Перемоги вас!
   – Це була страшна війна! – говорить, виступаючи перед присутніми, Іван Ардан, учасник тієї найжорстокішої війни із усіх воєн. – Я бачив власними очима пекло Бухенвальда! Барокамери. Колючі дроти. Електрика, підведена до них. За роки війни через гітлерівські концтабори пройшло 18 мільйонів в'язнів. 12 мільйонів із них було знищено…
   Немов метелики, в танці перед винуватцями торжества – дівчата-танцюристи у білому. І до того цвіту, немовби із затінку саду, – хлопці-танцюристи: у пілотках, у військовій формі. Від цього дійства немовби оживають обличчя ветеранів війни. Десь, може, одним краєчком душі вони відчували себе молодими…
   …А далі були вітання від представників місцевої влади: від секретаря міської ради Олександра Челядина, від голів Калуської державної і районної адміністрацій Василя Петріва і Василя Дзундзи. Від заступника міського голови військового комісара Євгена Шинкаря. Міські нагороди з рук секретаря міськради О. Челядина (золоті, срібні значки "Калуш", іменні годинники) отримали люди з посивілими скронями.
   Свято на Пагорбі Слави проходило при розкладеному для найповажніших на цьому дійстві людей столі, де були і  фронтові "сто грамів". І вони, дехто символічно, пригубили їх, аби не забути молодість. Фронтову…
   Злетіли в небо випущені зі скриньки з-під обеліском голуби. Пролунали постріли-салюти на честь свята військових із спецчастини. На гранітній плиті лягли гірлянди Слави (зі плеч тих же військових) і квіти від усіх вдячних калушан. Це було СВЯТО.
   Бліц-інтерв'ю від учасників цього святкового дійства. Одне запитання: що для вас є свято Перемоги?
   Микола Найда, заступник начальника управління комунального господарств міської ради:
   – Мабуть, важко знайти людину, яку б не торкнулася та жорстока війна. Легко сказати – "не торкнулася". Мій тесть пройшов усю війну. Він помер чотири роки тому, але треба було бачити, як він чекав цього свята! Сімейне свято – ось що таке для нас День Перемоги. А для мене воно значне ще й тому, що я за службовим обов'язками ще й готую місце для проведення свята. Правда, вдалося? (всміхається).
   – Віталій Сушкевич, капітан другого рангу в запасі, військовий керівник ЗОШ №10 школи-ліцею:
   – Це свято для мене – святе! Мій батько пройшов усю війну. Він мав багато поранень, помер давно… Я тут – і він біля мене! (Віталій Федорович у морській формі, із кортиком). Мій син закінчив, як і я, військово-морське училище.
   Олександр Свердлов, колишній працівник ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ":
   – Оце біля мене мій Павлусь… Синочок, який має знати, хто його … прадід. А його прадід, мій дід, Олександр Свердлов, був військовим, пак, воєнним льотчиком, мав бойові нагороди. Капітан Свердлов літав високо! Ми оце з Павлусем відвідали могилу дідуся (це робиться традиційно). А ще на могилу до Олександра Свердлова прийдуть його друзі і колеги. Мені приємно, що дідуся не забувають, хоч минуло багато літ…

   Петро Шевчук.

          


2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.

2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".

2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення..

2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".

травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.


червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”

квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

липень 2005. Сергія Чмихалова нагороджено відзнакою „Лідер хімічної та нафтохімічної промисловості України”

 


 наше підприємство в 2004 році успішно виконало завдання, що були визначені йому "Програмою сертифікації корпоративної системи управління групи „ЛУКОЙЛ-Нафтохім” на 2004-2007 роки" і першим серед підприємств групи отримало сертифікати відповідності за всіма трьома системами. 


„Euro Market” – нагорода за інтеграцію у світову економіку. (2004р.)


відзнака ЗАТ "ЛУКОР" в рамках міжнародного проекту „Мости дружби. Україна – Росія 2003-2004” 

20.11.2003 ЗАТ „ЛУКОР” відзначено Почесним дипломом та міжнародною премією „Бізнес-Олімп” з присвоєнням підприємству звання „Золота торгова марка”, а генерального директора товариства Сергія Чмихалова – іменною відзнакою „Суспільне визнання”.  

Західна регіональна митниця нагородила ЗАТ „ЛУКОР” почесною грамотою за високий рівень митної культури та сумлінне виконання впродовж 2002-2003рр. зобов’язань перед Державним бюджетом України.

Міжнародна Платинова Зірка за якість у сфері задоволення потреб клієнтів, майстерність, інновації у технології м. Париж. Франція. 2003 рік


Designed by Mak&ShV studio 
© Lukor