Про товариство
 

Новини

 

Історія

 

Співзасновники

 

Соціальний розвиток

 

Благодійність і спонсорство

Виробництва
  Етилену і поліетилену
 

Хлорвінілу і каустичної соди

 

Продукція

Інвестиційні проекти
  Модернізація ВХМ

Комерційні пропозиції

Інформація ПрАТ "ЛУКОР"

Тендери

  Умови проведення
  Документація
  Оголошені тендери
  Інформація про переможців
Прес-релізи
Контакти
Регіон
  Місцеві новини
  Спортивні новини
"Нафтохімік"
  Спортивний клуб
  Футбольний клуб
Фотогалерея
"Калуський нафтохімік"
  Архів новин

 

 

ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» успішно пройшло аудит

   7-9 квітня у ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» працювали три представники компанії «Бюро Верітас Сертифікейшн Україна». Аудитори Віталій Мойсеєнко, Ольга Левчик та провідний аудитор цієї міжнародної сертифікаційної компанії Олексій Прилипко, який був керівником групи, проводили на підприємстві наглядовий аудит за його системами менеджменту безпеки праці та охорони навколишнього середовища на відповідність міжнародним стандартам OHSAS 18001:2007 і ISO 14001:2004.
   Після виконаної ними роботи в актовій залі заводоуправління відбулася зустріч перевіряючих з представниками виробництв, інших підрозділів підприємства та його керівництвом, на якій було підбито підсумки аудиту. Пройшла вона під головуванням в.о. генерального директора – головного інженера ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» Івана Підсадюка.
   Провідний аудитор компанії «Бюро Верітас Сертифікейшн Україна» Олексій Прилипко, виступаючи перед присутніми, передусім подякував нафтохімікам за належне організаційне сприяння перевіряючим у проведенні наглядового аудиту, який здійснювався на замовлення ВАТ «ЛУКОЙЛ». При цьому він привітав колектив ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» з тим, що підприємство успішно пройшло черговий аудит.
   – Наші висновки у звіті про проведену перевірку систем менеджменту безпеки праці та охорони навколишнього середовища ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» однозначно будуть позитивними, – говорив Олексій Іванович. – У них ми не знайшли жодної невідповідності міжнародним стандартам OHSAS 18001:2007 і ISO 14001:2004. Звісно, в аудиторів виникали деякі зауваження під час перевірки на підприємстві систем управління, які стосуються сфер промислової безпеки, охорони праці та навколишнього середовища. Але вони не є суттєвими на фоні тих сильних сторін цих систем, які ми побачили й відзначимо в своїх висновках.
   Серед цього позитиву особисто Олексій Прилипко виокремив навчально-тренувальні заняття з ліквідації можливих аварійних ситуацій, робочі інструкції працівників, зайнятих у виробничих процесах, а також візуальний менеджмент.
   Солідарні з ним в оцінці систем менеджменту безпеки праці та охорони навколишнього середовища ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» були й аудитори Віталій Мойсеєнко та Ольга Левчик. Вони також підтвердили те, що ці системи повністю відповідають міжнародним стандартам OHSAS 18001:2007 і ISO 14001:2004.
   Від колективу підприємства висловив подяку представникам компанії «Бюро Верітас Сертифікейшн Україна» за кваліфіковано проведену роботу з наглядового аудиту в.о. генерального директора – головний інженер ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» Іван Підсадюк.
   – Висока оцінка незалежними експертами рівня нашої роботи з охорони праці, промислової безпеки і навколишнього середовища спонукає колектив підприємства не розслаблятися, а продовжувати надалі плідно працювати в цій сфері та докладати всі зусилля для того, щоб у нас не було ні аварій, ні травматизму на виробництвах, – резюмував Іван Михайлович.

   Василь Ткачук.

          


2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.

2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".

2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення..

2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".

травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.


червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”

квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

липень 2005. Сергія Чмихалова нагороджено відзнакою „Лідер хімічної та нафтохімічної промисловості України”

 


 наше підприємство в 2004 році успішно виконало завдання, що були визначені йому "Програмою сертифікації корпоративної системи управління групи „ЛУКОЙЛ-Нафтохім” на 2004-2007 роки" і першим серед підприємств групи отримало сертифікати відповідності за всіма трьома системами. 


„Euro Market” – нагорода за інтеграцію у світову економіку. (2004р.)


відзнака ЗАТ "ЛУКОР" в рамках міжнародного проекту „Мости дружби. Україна – Росія 2003-2004” 

20.11.2003 ЗАТ „ЛУКОР” відзначено Почесним дипломом та міжнародною премією „Бізнес-Олімп” з присвоєнням підприємству звання „Золота торгова марка”, а генерального директора товариства Сергія Чмихалова – іменною відзнакою „Суспільне визнання”.  

Західна регіональна митниця нагородила ЗАТ „ЛУКОР” почесною грамотою за високий рівень митної культури та сумлінне виконання впродовж 2002-2003рр. зобов’язань перед Державним бюджетом України.

Міжнародна Платинова Зірка за якість у сфері задоволення потреб клієнтів, майстерність, інновації у технології м. Париж. Франція. 2003 рік


Designed by Mak&ShV studio 
© Lukor