Про товариство
 

Новини

 

Історія

 

Соціальний розвиток

 

Благодійність і спонсорство

Виробництва
  Етилену і поліетилену
 

Хлорвінілу і каустичної соди

 

Продукція

Інвестиційні проекти
  Модернізація ВХМ

Комерційні пропозиції

Інформація ПрАТ "ЛУКОР"

Тендери

  Умови проведення
  Документація
  Оголошені тендери
  Інформація про переможців
Прес-релізи
Контакти
Регіон
  Місцеві новини
  Спортивні новини
"Нафтохімік"
  Спортивний клуб
  Футбольний клуб
Фотогалерея
"Калуський нафтохімік"
  Архів новин

 

 

Морози додали нафтохімікам зайвих турбот

    Різке зниження температури повітря до певної міри негативно вплинуло на забезпечення стабільної роботи окремого технологічного, електротехнічного та іншого обладнання ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" і ПрАТ "ЛУКОР". Про це та ліквідацію ускладнень, спричинених морозами, говорилося 7 лютого на селекторній нараді, що пройшла під головуванням начальника виробничо-диспетчерського відділу ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" Олександра Болецького.
   – За тиждень, що минув після попередньої селекторної наради, – констатував у своєму виступі заступник головного інженера ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" Роман Венгльовський, – мав місце порив на ділянці трубопроводу соляної кислоти. На щастя, все обійшлося благополучно. Однак відновлювально-ремонтні роботи тут ще практично не розпочато.
   – Розгерметизація цього трубопроводу сталася минулої п’ятниці, – наголошував виконавчий директор ПрАТ "ЛУКОР" Володимир Хоменко, – але до ремонтних робіт, пов’язаних з ліквідацією цієї поломки, працівники ремонтно-механічного управління "ЛУКОРу" не залучалися. Сьогодні вони виконують ряд інших робіт, зокрема на виробництві ВХіКС зайняті чисткою трубок теплообмінника Е-301А та невдовзі приступлять до чистки трубок теплообмінника Е-1604 Б. Це досить трудомістка робота, тож люди працюють в дві зміни, щоб якомога швидше її завершити.
   Як уточнив начальник відділу капітального будівництва ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" Юрій Токарук, до ремонту ділянки трубопроводу соляної кислоти залучено спеціалізовану фірму "Дунайводбуд-17". Необхідні комплектуючі запчастини вже підготовлені й порив у трубопроводі невдовзі буде ліквідовано.
   Також виділено бригаду для забезпечення ремонту площадок для обслуговування реакторів оксихлорування (поз. 6.0, корпус 902), на аварійний стан яких звернули увагу в своїх виступах на селекторній нараді Роман Венгльовський та начальник виробництва ВХіКС Іван Підсадюк.
   Останній, крім іншого, повідомив, що минулий тиждень у зв’язку з різким похолоданням особливо видався важким для колективу цеху з виробництва хлорвінілу. В п’ятницю, 3 лютого, тут було виявлено пропуск у паровому змієвику охолодження реактора оксихлорування №1, тому людям доводилося напружено працювати і в суботу, і в неділю, щоб виконати необхідний обсяг ремонтних робіт. У неділю їх вдалося повністю завершити та вивести цей реактор в резерв. Натомість в роботу було задіяно реактор оксихлорування №2.
   Також в цеху з виробництва хлору і каустичної соди відбулося аварійне відключення третьої групи мембранних електролізерів.
   У цеху з виробництва ПВХ-С досі відкритим залишається питання ремонту сигнального перетворюючого агрегата №3.
   Морози додали клопотів минулого тижня й колективу виробництва етилену і поліетилену. Про це розповіли на селекторній нараді його начальник Микола Ковальчук та головний диспетчер виробничо-диспетчерського відділу Юрій Гриців. За їхніми словами, тут мали місце аварійні зупинки 1-ої та 8-ої печей піролізу. У зв’язку з цим доводилося ліквідовувати пропуски та ремонтувати гартувально-випарні апарати.
   Надзвичайно важким був період, що минув від попередньої селекторної наради, для колективу цеху КВПіА ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ".
   – Минулого тижня, коли лютували морози, – констатував заступник головного метролога підприємства Ілля Тітко, – працівники нашого цеху трудилися в посиленому режимі. – Було майже вдвічі збільшено зміни, додатково виведено на роботу окремих спеціалістів, тому, як мовиться, ситуація на підприємстві контролювалася, більшість проблемних питань вирішувалась оперативно.
   Що ж показала практика роботи виробництв в умовах різкого зниження температури повітря? Ми пересвідчились, що сьогодні в нас слабке місце – це не тільки гріючі кабелі. Не витримують морозів штуцери, відгалуження, трійники, відводи й т. ін. А особливо потребує поліпшення стан ізоляції. Її якість має неабияке значення для забезпечення нормальної роботи технологічного обладнання основних виробництв ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ". Тому під час їхньої зупинки для проведення в цьому році капітального ремонту необхідно звернути особливу увагу на вищезгадані проблеми.

    Василь Голинський.

          


2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.

2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".

2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення..

2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".

травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.


червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”

квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.


Designed by Mak&ShV studio 
© Lukor