Про товариство
 

Новини

 

Історія

 

Співзасновники

 

Соціальний розвиток

 

Благодійність і спонсорство

Виробництва
  Етилену і поліетилену
 

Хлорвінілу і каустичної соди

 

Продукція

Інвестиційні проекти
  Модернізація ВХМ

Комерційні пропозиції

Інформація ПрАТ "ЛУКОР"

Тендери

  Умови проведення
  Документація
  Оголошені тендери
  Інформація про переможців
Прес-релізи
Контакти
Регіон
  Місцеві новини
  Спортивні новини
"Нафтохімік"
  Спортивний клуб
  Футбольний клуб
Фотогалерея
"Калуський нафтохімік"
  Архів новин

 

 

Ситуацію на ринку ПВХ обговорювали на міжнародних конференціях

    Нещодавно заступник начальника технічного відділу ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» Едуард Маслов мав можливість бути учасником двох міжнародних конференцій. Перша з 29 листопада по 1 грудня проходила в Женеві (Швейцарія), а друга зібрала делегатів 5 грудня в Москві (Росія).
   – "Нафтапереробка і нафтохімія в Росії і країнах СНД – щорічний круглий стіл"– такою була тема XV міжнародної конференції в Женеві, –  розповідає Едуард Юрійович. – Основним моїм завданням було розповісти учасникам зібрання про пуск на нашому підприємстві нового виробництва ПВХ, ознайомити учасників конференції з марками ПВХ, що випускаються і які ще можна виробляти.
   Загалом у конференції взяло участь понад 350 представників різних держав світу. А її організатором виступила Всесвітня асоціація з нафтопереробки World Refining Association.
   Першого дня, який присвятили нафтохімії, конференція була поділена на два засідання. Спочатку мова велася про подолання російською нафтохімічною промисловістю історичних бар'єрів розвитку, роль нафтохімії в інноваційному розвитку Казахстану, вплив нетрадиційного (сланцевого) газу на нафтохімічну індустрію. На другому засіданні конференції представник  товариства «Сібур» ознайомив присутніх із структурою цієї компанії і розповів про плани побудувати комплекс з виробництва ПВХ, пусконаладку якого вони передбачили на серпень 2013 року.
   Я виступав наприкінці засідання. У своїй доповіді ознайомив присутніх, як відбувався пуск нашого виробництва ПВХ. Доповідь викликала жвавий інтерес в учасників і навіть подив, що такий прекрасний комплекс побудовано в Калуші.
   30 листопада організатори конференції присвятили технологічним питанням, а 1 грудня – нафтопереробці. Ввечері 1 грудня визначалися найкращі підприємства-учасники конференції. У галузі нафтопереробки кращим визнано ВАТ «ЛУКОЙЛ-Нижньогородський НПЗ», у нафтохімії – ЗАТ «Сібур-Хімпром» (м. Перм), а наше підприємство отримало друге місце з нафтохімії.
   На конференцію у Москву з’їхалося понад 150 делегатів, які представляли підприємства, що є виробниками ПВХ в СНД, постачальників сировини, трейдингові компанії, переробників ПВХ.
   Після вступного слова генерального директора ЗАТ «Креон» С. Тургунова з презентацією «КАРПАТНАФТОХІМ»: підсумки 2011 року. Плани на 2012 рік» виступив заступник начальника управління координації газоенергетичної діяльності та продажу продуктів нафтохімії і переробки Групи «ЛУКОЙЛ» К. Попов. Він, зокрема, наголосив, що спостерігається тенденція до покращення якості продукції. Присутні цікавилися у доповідача в основному планами щодо продажу ПВХ на 2012 рік.
   Слід зазначити, що при обговоренні питання якості ПВХ від різних виробників, до якості продукту, який виробляють калуські нафтохіміки, зауважень не було. Навпаки, представник ВАТ «Пласкард» (м. Волгоград) зазначив, що після проведених досліджень наш ПВХ визнано найкращим в СНД, і його братимуть за еталон, до якого на цьому підприємстві будуть наближатися.

    Віра Братенко.

          


2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.

2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".

2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення..

2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".

травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.


червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”

квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

липень 2005. Сергія Чмихалова нагороджено відзнакою „Лідер хімічної та нафтохімічної промисловості України”

 


 наше підприємство в 2004 році успішно виконало завдання, що були визначені йому "Програмою сертифікації корпоративної системи управління групи „ЛУКОЙЛ-Нафтохім” на 2004-2007 роки" і першим серед підприємств групи отримало сертифікати відповідності за всіма трьома системами. 


„Euro Market” – нагорода за інтеграцію у світову економіку. (2004р.)


відзнака ЗАТ "ЛУКОР" в рамках міжнародного проекту „Мости дружби. Україна – Росія 2003-2004” 

20.11.2003 ЗАТ „ЛУКОР” відзначено Почесним дипломом та міжнародною премією „Бізнес-Олімп” з присвоєнням підприємству звання „Золота торгова марка”, а генерального директора товариства Сергія Чмихалова – іменною відзнакою „Суспільне визнання”.  

Західна регіональна митниця нагородила ЗАТ „ЛУКОР” почесною грамотою за високий рівень митної культури та сумлінне виконання впродовж 2002-2003рр. зобов’язань перед Державним бюджетом України.

Міжнародна Платинова Зірка за якість у сфері задоволення потреб клієнтів, майстерність, інновації у технології м. Париж. Франція. 2003 рік


Designed by Mak&ShV studio 
© Lukor