Про товариство
 

Новини

 

Історія

 

Співзасновники

 

Соціальний розвиток

 

Благодійність і спонсорство

Виробництва
  Етилену і поліетилену
 

Хлорвінілу і каустичної соди

 

Продукція

Інвестиційні проекти
  Модернізація ВХМ

Комерційні пропозиції

Інформація ПрАТ "ЛУКОР"

Тендери

  Умови проведення
  Документація
  Оголошені тендери
  Інформація про переможців
Прес-релізи
Контакти
Регіон
  Місцеві новини
  Спортивні новини
"Нафтохімік"
  Спортивний клуб
  Футбольний клуб
Фотогалерея
"Калуський нафтохімік"
  Архів новин

 

 

Якість мобільного зв’язку на території „КАРПАТНАФТОХІМу” буде кращою

    Ще минулого тижня на даху 064 корпусу ЗАТ „ЛУКОР” працівники оператора мобільного зв’язку МТС Україна розпочали монтаж додаткової базової станції для покращення своїх послуг. Прокоментувати цю подію кореспондент „КН” попросив начальника цеху зв’язку ТОВ „ЛУКОЙЛ технолоджі сервісіз Україна” Василя Глушія.
   – Керівництво ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” неодноразово зверталося до надавача послуг мобільного зв’язку МТС Україна із заявами про неякісний телефонний зв’язок між абонентами цього оператора на території підприємства і необхідність будівництва додаткової базової станції, – повідомив Василь Йосипович. – Суть справи в тому, що раніше базова станція мобільного зв’язку була розташована на факельній вежі колишнього цеху з виробництва ПВХ. Тоді на телефонний зв’язок ніхто не скаржився. Але коли виробничі корпуси цеху довелось демонтувати, а від території, де він розташовувався, відмовитись, було вирішено запропонувати операторові МТС перенести свою базову станцію на димову трубу виробництва етилену і поліетилену. Це призвело до послаблення сигналу в частині адміністративного корпусу управління підприємства. І особливо якість телефонного зв’язку погіршилась після монтажу силосів на новому виробництві ПВХ-С. На заяву встановити додаткову базу в МТС відповідали, що така робота на цей рік не запланована. Проте керівництво „КАРПАТНАФТОХІМу” наполягало на встановленні базової станції і таки домоглося цього.
   Сьогодні (розмова велась 8 листопада. – Авт.) триває монтаж обладнання станції, яке розміщуватиметься в контейнері на горищі корпусу. На запитання про те, чи можна говорити, що встановлення в „КАРПАТНАФТОХІМі” додаткової базової станції покращить якість сотового зв’язку, скажімо, мешканців сіл Верхня і Мостище, В. Глушій відповів, що саме це й відбудеться. Зона покриття цієї станції становитиме майже 3 кілометри, а в напрямку прямої видимості навіть до 10 кілометрів.

    Дмитро Іванців.

          


2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.

2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".

2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення..

2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".

травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.


червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”

квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

липень 2005. Сергія Чмихалова нагороджено відзнакою „Лідер хімічної та нафтохімічної промисловості України”

 


 наше підприємство в 2004 році успішно виконало завдання, що були визначені йому "Програмою сертифікації корпоративної системи управління групи „ЛУКОЙЛ-Нафтохім” на 2004-2007 роки" і першим серед підприємств групи отримало сертифікати відповідності за всіма трьома системами. 


„Euro Market” – нагорода за інтеграцію у світову економіку. (2004р.)


відзнака ЗАТ "ЛУКОР" в рамках міжнародного проекту „Мости дружби. Україна – Росія 2003-2004” 

20.11.2003 ЗАТ „ЛУКОР” відзначено Почесним дипломом та міжнародною премією „Бізнес-Олімп” з присвоєнням підприємству звання „Золота торгова марка”, а генерального директора товариства Сергія Чмихалова – іменною відзнакою „Суспільне визнання”.  

Західна регіональна митниця нагородила ЗАТ „ЛУКОР” почесною грамотою за високий рівень митної культури та сумлінне виконання впродовж 2002-2003рр. зобов’язань перед Державним бюджетом України.

Міжнародна Платинова Зірка за якість у сфері задоволення потреб клієнтів, майстерність, інновації у технології м. Париж. Франція. 2003 рік


Designed by Mak&ShV studio 
© Lukor