Про товариство
 

Новини

 

Історія

 

Співзасновники

 

Соціальний розвиток

 

Благодійність і спонсорство

Виробництва
  Етилену і поліетилену
 

Хлорвінілу і каустичної соди

 

Продукція

Інвестиційні проекти
  Модернізація ВХМ

Комерційні пропозиції

Інформація ПрАТ "ЛУКОР"

Тендери

  Умови проведення
  Документація
  Оголошені тендери
  Інформація про переможців
Прес-релізи
Контакти
Регіон
  Місцеві новини
  Спортивні новини
"Нафтохімік"
  Спортивний клуб
  Футбольний клуб
Фотогалерея
"Калуський нафтохімік"
  Архів новин

 

 

Рівень протипожежного стану підприємства постійно підвищуватиметься

   З 5 по 23 листопада інспекція державної техногенної безпеки в Івано-Франківській області проводить планову перевірку протипожежного стану виробництв ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ". Про те, наскільки об'єкти підприємства сьогодні є захищеними від вогню, кореспондент "КН" попросив розповісти провідного фахівця з протипожежної безпеки "КАРПАТНАФТОХІМу" Василя Федика.
   – Передовсім хочу наголосити, що наше підприємство в державному реєстрі виробництв зареєстровано як об'єкт підвищеної небезпеки. Тому органами державного пожежного нагляду, техногенної безпеки перевірки протипожежного стану таких об'єктів здійснюються щорічно.
   В перші дні перевірки працівники інспекції звертали увагу на утримання в належному стані шляхів евакуації з будівель, наявність первинних засобів пожежогасіння, стан протипожежної автоматики. Надалі їхня увага була зосереджена на стані електрообладнання і систем вентиляції та димовидалення, своєчасному проведенні інструктажів.
   Варто відзначити, що цього року в плані пожежної безпеки зроблено дуже багато. Пожежною сигналізацією обладнано корпуси 460, 703. Проведено заміну системи газового пожежогасіння в корпусі 427. Зроблено проектно-кошторисну документацію на обладнання системою пожежогасіння складу готової продукції корпусу 406. На сьогодні проводяться роботи з обладнання всіх приміщень від першого до четвертого поверху адміністративного корпусу 751 системою протипожежної сигналізації.
   Наступного року передбачено обладнати цією системою всі приміщення заводоуправління корпусу 012. Сигнали пожежної сигналізації виводяться на пункт спостереження, який розташований на території нашого підприємства і паралельно на пульт в диспетчерську пожежної частини. На пункті організовано цілодобове чергування представника обслуговуючої організації ТзОВ "Крос". Це означає, що коли на будь-якому об'єкті нашого підприємства виникне пожежа, сигнал автоматично передасться на пульти пожежного спостереження і чергові цих пультів вже на початковій стадії відреагують на виникнення пожежі.
   Також в цьому році в "КАРПАТНАФТОХІМі" за окремою угодою ліцензована організація обладнала протипожежними дверима приміщення архівів проектного відділу та бухгалтерії, а також генплану, де зберігається важлива документація.
   – Чи не означає те, що впровадження автоматизованих систем протипожежного гасіння та інших заходів призведе до часткової відмови від послуг державних пожежних частин?
   – Відмовитись від послуг пожежних частин неможливо, оскільки згідно із Законом України "Про пожежну безпеку", "КАРПАТНАФТОХІМ" є об'єктом підвищеної небезпеки. Тому ми зобов'язані на території нашого підприємства створити підрозділ пожежної охорони. Чисельність його особового складу залежить від кількості пожежної техніки, яка необхідна для локалізації пожежі на початковій стадії її розвитку.
   Та й ми не ставимо перед собою завдання відмовитись від послуг державної пожежної охорони. Навпаки, прагнемо налагодити взаємовигідну співпрацю. Автоматизовані системи пожежогасіння можуть ліквідувати пожежу в закритих приміщеннях, проте не всі наші приміщення обладнані такими системами. Оперативно локалізувати і ліквідувати пожежу, яка виникла на території підприємства, можна за допомогою пересувних пожежних засобів. Тому така служба на нашому об'єкті потрібна. Інше питання, що вона повинна бути оснащена сучасними засобами пожежогасіння, щоб у ХХІ столітті вогонь гасили не лише водою, а відповідними порошками та інертними газами, які швидко можуть локалізувати і ліквідувати пожежу з найменшими для підприємства збитками.
   Основне завдання керівників всіх рівнів підприємства та пожежної служби – не допустити виникнення пожежі, а якщо вона виникне, ліквідувати її на початковій стадії розвитку в найкоротший термін. Пожежна служба має бути високопрофесійною, добре оснащеною, знати характеристики наших об'єктів, місце їх розташування, в тому числі і протипожежного водопостачання, і їх якнайефективніше використання.
   Можу відверто сказати, що той рівень професійної підготовки пожежних підрозділів, які обслуговують "КАРПАТНАФТОХІМ", не зовсім нас влаштовує. Це підтверджують неодноразові відпрацювання планів аварійної ситуації на об'єктах. Вони показують, що навіть при прибутті в короткий термін на місце проведення навчальної тривоги особовий склад пожежного автомобіля придбаного за кошти підприємства, через неукомплектованість особовим складом відповідно до табеля бойового розрахунку не здатен справитись з поставленими перед ними завданнями.
   – Є проблема з недоукомплектуванням особового складу?
   – І з тим, що чисельність адміністративного персоналу більша, ніж мала би бути, а чисельність бойового розрахунку, тобто людей, які ходять під касками, тобто виїжджають на пожежі, – менша. Тому ми запропонували територіальному управлінні МНС в Івано-Франківській області з 1 січня 2013 року реорганізувати пожежну службу і за рахунок зменшення чисельності адміністративного персоналу збільшити чисельність бойових розрахунків: пожежних, старших пожежних, водіїв.
   Хочу наголосити, що підприємство буде робити все для того, аби рівень протипожежного стану виробничих приміщень постійно підвищувався, а умови працівників державної пожежної охорони, газорятувальної і медичної служб, які обслуговують наше підприємство, покращувались.

   Розмовляв Дмитро Іванців.

          


2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.

2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".

2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення..

2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".

травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.


червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”

квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

липень 2005. Сергія Чмихалова нагороджено відзнакою „Лідер хімічної та нафтохімічної промисловості України”

 


 наше підприємство в 2004 році успішно виконало завдання, що були визначені йому "Програмою сертифікації корпоративної системи управління групи „ЛУКОЙЛ-Нафтохім” на 2004-2007 роки" і першим серед підприємств групи отримало сертифікати відповідності за всіма трьома системами. 


„Euro Market” – нагорода за інтеграцію у світову економіку. (2004р.)


відзнака ЗАТ "ЛУКОР" в рамках міжнародного проекту „Мости дружби. Україна – Росія 2003-2004” 

20.11.2003 ЗАТ „ЛУКОР” відзначено Почесним дипломом та міжнародною премією „Бізнес-Олімп” з присвоєнням підприємству звання „Золота торгова марка”, а генерального директора товариства Сергія Чмихалова – іменною відзнакою „Суспільне визнання”.  

Західна регіональна митниця нагородила ЗАТ „ЛУКОР” почесною грамотою за високий рівень митної культури та сумлінне виконання впродовж 2002-2003рр. зобов’язань перед Державним бюджетом України.

Міжнародна Платинова Зірка за якість у сфері задоволення потреб клієнтів, майстерність, інновації у технології м. Париж. Франція. 2003 рік


Designed by Mak&ShV studio 
© Lukor