Про товариство
 

Новини

 

Історія

 

Співзасновники

 

Соціальний розвиток

 

Благодійність і спонсорство

Виробництва
  Етилену і поліетилену
 

Хлорвінілу і каустичної соди

 

Продукція

Інвестиційні проекти
  Модернізація ВХМ

Комерційні пропозиції

Інформація ПрАТ "ЛУКОР"

Тендери

  Умови проведення
  Документація
  Оголошені тендери
  Інформація про переможців
Прес-релізи
Контакти
Регіон
  Місцеві новини
  Спортивні новини
"Нафтохімік"
  Спортивний клуб
  Футбольний клуб
Фотогалерея
"Калуський нафтохімік"
  Архів новин

 

 

У змаганнях серед аматорів калушани були неперевершені

    Неабияку зацікавленість у мешканців Калуша та гостей міста викликали всеукраїнські змагання з мотокросу, зорганізовані місцевим спортивно-технічним клубом „Сарік Екстрім Харді” минулої неділі в Підгірках на мототрасі в районі колишнього цегельного заводу. Генеральним спонсором цього спортивного дійства виступило, як і в попередні роки, ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, приурочивши змагання мотогонщиків 20-річчю компанії „ЛУКОЙЛ” та професійному святу нафтохіміків.
   У Калуші люди (і дорослі, і діти), котрі бажали своєчасно прибути на маршрутних мікроавтобусах в Підгірки, почали сходитися на автобусні зупинки ще задовго до офіційно оголошеного початку змагань з мотокросу (12.00. – Авт.), бо чим менше залишалося хвилин до старту мотогонки, то все складніше було потрапити в салон маршрутки. Дехто з очікувальників так і не зумівши сісти в один-другий автобус, щоб надалі не псувати собі нерви і настрій, викликав таксі. Також багато прихильників мотоциклетного спорту використали власні автомобілі для поїздки в Підгірки, аби стати очевидцем змагань.
   А подивитися і справді було на що. Адже серед учасників змагань з мотокросу в районі колишнього цегельного заводу були й неодноразові чемпіони України, переможці Кубка Центральної Європи, колишніх чемпіонатів Радянського Союзу та Збройних Сил СРСР. Всі вони, в тому числі й українські мотогонщики-ветерани віком від 40 до 50 та від 50 до 60 років, а також Олег Цизман з Німеччини й Андрій Пронін з Росії склали групу спортсменів, що змагалися окремо від аматорів.
   За підсумками двох заїздів (кожен з них тривав 15 хв. та продовжувався ще на два кола) в найпрестижнішому класі OPEN перемогу святкував чотириразовий чемпіон України з мотокросу 25-річний Юрій Наумчик з Ковеля, а друге і третє місця посіли чернігівські мотогонщики, майстри спорту України Валентин Андрієць та Олег Скрипніков.
   Переможцем змагань з мотокросу в класі МХ-В1 став 47-річний Андрій Пронін з Москви, який у свій час здобув кілька титулів чемпіона України та був чемпіоном Радянського Союзу і Збройних Сил СРСР. Друге місце в цьому класі, в якому змагалися мотогонщики-ветерани віком від 40 до 50 років, виборов Тарас Вовкович з Івано-Франківська, а третє місце посів Андрій Романчук з Тисмениці.
   Найстарший учасник всеукраїнських змагань з мотокросу 59-річний івано-франківський мотогонщик Юрій Мамров завершив заїзди у класі МХ-В2 з третім результатом, поступившись Леоніду Журавльову з Бурштина (2 місце) та Анатолію Медведчуку з Долини (1 місце).
   Мотогонщики-аматори різного віку, серед яких наймолодшим був 13-річний вихованець Калуського СТК „Сарік Екстрім Харді” Олег Озарів, виборювали першість у класі МХ-А. І в цих заїздах якнайкраще проявили свою високу майстерність всі три інші калуські мотогонщики. Впевнену перемогу здобув Олександр Подчернін, а його колеги по клубу „Сарік Екстрім Харді” Віктор Білоус та Володимир Сікора посіли відповідно друге і третє місця.
   У перерві між першими і другими заїздами професійних мотогонщиків та спортсменів-аматорів окремі з них, зокрема калушани Олександр Подчернін і Віктор Білоус та Валентин Андрієць з Чернівців, розважили глядачів показовими виступами, виконуючи карколомні стрибки на мотоциклах з найвищого підйому на мототрасі. Також неабиякі емоції викликала в глядачів поява на грунтовій трасі спецавтомобіля, водій якого майстерно управляв потужним транспортним засобом, кружляючи ним на складних ділянках та безпроблемно долаючи круті підйоми. Особливо в захопленні від цього автомобіля були діти, яким водій дозволив залізти на машину та сфотографуватися на пам’ять.
   Організатори цього спортивного дійства щедро винагородили всіх переможців і призерів всеукраїнських змагань з мотокросу, вручивши їм від ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" пам’ятні кубки, медалі, почесні дипломи та грошові премії. Крім того, грошовими винагородами було відзначено учасників показових виступів на мототрасі в районі колишнього цегельного заводу Валентина Андрійця, Олександра Подчерніна і Віктора Білоуса. Два останні, а також юний калушанин Олег Озарів та москвич Андрій Пронін одержали в конвертах гроші й за активну участь у мотофрістайл-шоу, що напередодні цих змагань відбулося на бульварі Незалежності.

    Василь Голинський.

          


2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.

2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".

2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення..

2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".

травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.


червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”

квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

липень 2005. Сергія Чмихалова нагороджено відзнакою „Лідер хімічної та нафтохімічної промисловості України”

 


 наше підприємство в 2004 році успішно виконало завдання, що були визначені йому "Програмою сертифікації корпоративної системи управління групи „ЛУКОЙЛ-Нафтохім” на 2004-2007 роки" і першим серед підприємств групи отримало сертифікати відповідності за всіма трьома системами. 


„Euro Market” – нагорода за інтеграцію у світову економіку. (2004р.)


відзнака ЗАТ "ЛУКОР" в рамках міжнародного проекту „Мости дружби. Україна – Росія 2003-2004” 

20.11.2003 ЗАТ „ЛУКОР” відзначено Почесним дипломом та міжнародною премією „Бізнес-Олімп” з присвоєнням підприємству звання „Золота торгова марка”, а генерального директора товариства Сергія Чмихалова – іменною відзнакою „Суспільне визнання”.  

Західна регіональна митниця нагородила ЗАТ „ЛУКОР” почесною грамотою за високий рівень митної культури та сумлінне виконання впродовж 2002-2003рр. зобов’язань перед Державним бюджетом України.

Міжнародна Платинова Зірка за якість у сфері задоволення потреб клієнтів, майстерність, інновації у технології м. Париж. Франція. 2003 рік


Designed by Mak&ShV studio 
© Lukor