Про товариство
 

Новини

 

Історія

 

Співзасновники

 

Соціальний розвиток

 

Благодійність і спонсорство

Виробництва
  Етилену і поліетилену
 

Хлорвінілу і каустичної соди

 

Продукція

Інвестиційні проекти
  Модернізація ВХМ

Комерційні пропозиції

Інформація ПрАТ "ЛУКОР"

Тендери

  Умови проведення
  Документація
  Оголошені тендери
  Інформація про переможців
Прес-релізи
Контакти
Регіон
  Місцеві новини
  Спортивні новини
"Нафтохімік"
  Спортивний клуб
  Футбольний клуб
Фотогалерея
"Калуський нафтохімік"
  Архів новин

 

 

Біля Каменя Незалежності літали… мотоцикли

    Опівдні третього вересня біля Каменя Незалежності збиралося дедалі більше людей. Приходили поодинці і великими групами, дорослі і малі. Ревіли мотори мотоциклів, картингів, іншої техніки. Тут готувалися до видовища: ось-ось повинно було початися шоу, які у нашому місті проводяться не так уже й часто. За генерального спонсорства ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» калушанам мали показати, на що здатні в мотофрістайлі як місцеві райдери, так і з інших міст України, навіть з-за кордону.
   Але з різних причин у мотофрістайлі-шоу взяли участь тільки місцеві райдери, до яких також приєднався один шоумен із Москви Російської Федерації Андрій Пронін. Диктор повідомила, що члени відродженого Калуського спортивно-технічного клубу "Сарік Екстрім Харді" будуть показувати зараз номери, від яких дух перехоплюватиме… Однак спроможні вони не тільки на польоти на мотоциклах – окремі мотогонщики брали участь у престижних змаганнях, навіть міжнародних, і перемагали там.
   А люду біля встановленого перед Каменем Незалежності «містком» все більшало і більшало. Спочатку було кілька сотень, а вже в ході шоу той, хто хотів би перерахувати всіх, не зупинився б і на кількох тисячах. Організатори шоу ще раз випробують на міць доріжку, по якій їхатимуть мотоцикли на великій швидкості мотоцикли і, відірвавшись, злітатимуть над встановленою над автомобілем плахою.
   Ось вже і мотоцикли наближаються до місця проведення мотофрістайл-шоу з боку проспекту Лесі Українки. Попереду них автомобіль з прапорами спонсора цього дійства ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ». Та перш ніж пустити мотогонщиків на «злітну доріжку», місце вступають юним картингістам: Богданові Зборовському і Святославу Філяку. Маленька, приземкувата техніка, але в ній за кермом хлопці, які ще здивують Калуш! Заревіло, загуло – і побігли керовані хлопцями картинги. Дарма, що 17-й номер вперся в бордюр: його трохи підіпхали, і картинг з місця наче пташка з гнізда випурхнув.
   Показали юні картингісти на що здатні. Тепер черга за райдерами. Виявляється, і серед них ще є зовсім безвусі, з-за каски-шлему і не визначиш це… Вікторові Білоусу (№10) – 15 років. А Олегу Озаріву (№11) і того менше – 13 років. Молоді, юні, але вже на таке здатні!.. Олег Озарів, злітаючи над автомобілем із щитом-плахою, від чого в багатьох серце почало битися сильніше, відривав від керма ліву руку, ніби вітаючи присутніх. У дев’ятиповерховому будинку, що навпроти Каменя Незалежності, хтось голосно зойкнув і втік з лоджії в кімнату аж скло дзенькнуло…
   А райдери вже збільшують дистанцію. Це щоб ще більше «крила розправити». Знову Олег Озарів з відірваного від керма лівицею. За ним Олександр Подчерній, Андрій Пронін, Віктор Білоус…
   … За якусь годину з лишком райдери викликали в калушан масу емоцій. Екстрім є екстрім. За цікаве видовище, яке, про це не раз наголошувалося, присвячене 20-річчю компанії «ЛУКОЙЛ» і святу нафтохіміків, люди щиро дякували організаторам і спонсорам шоу.

    Петро Шевчук.

          


2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.

2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".

2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення..

2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".

травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.


червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”

квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

липень 2005. Сергія Чмихалова нагороджено відзнакою „Лідер хімічної та нафтохімічної промисловості України”

 


 наше підприємство в 2004 році успішно виконало завдання, що були визначені йому "Програмою сертифікації корпоративної системи управління групи „ЛУКОЙЛ-Нафтохім” на 2004-2007 роки" і першим серед підприємств групи отримало сертифікати відповідності за всіма трьома системами. 


„Euro Market” – нагорода за інтеграцію у світову економіку. (2004р.)


відзнака ЗАТ "ЛУКОР" в рамках міжнародного проекту „Мости дружби. Україна – Росія 2003-2004” 

20.11.2003 ЗАТ „ЛУКОР” відзначено Почесним дипломом та міжнародною премією „Бізнес-Олімп” з присвоєнням підприємству звання „Золота торгова марка”, а генерального директора товариства Сергія Чмихалова – іменною відзнакою „Суспільне визнання”.  

Західна регіональна митниця нагородила ЗАТ „ЛУКОР” почесною грамотою за високий рівень митної культури та сумлінне виконання впродовж 2002-2003рр. зобов’язань перед Державним бюджетом України.

Міжнародна Платинова Зірка за якість у сфері задоволення потреб клієнтів, майстерність, інновації у технології м. Париж. Франція. 2003 рік


Designed by Mak&ShV studio 
© Lukor