Про товариство
 

Новини

 

Історія

 

Співзасновники

 

Соціальний розвиток

 

Благодійність і спонсорство

Виробництва
  Етилену і поліетилену
 

Хлорвінілу і каустичної соди

 

Продукція

Інвестиційні проекти
  Модернізація ВХМ

Комерційні пропозиції

Інформація ПрАТ "ЛУКОР"

Тендери

  Умови проведення
  Документація
  Оголошені тендери
  Інформація про переможців
Прес-релізи
Контакти
Регіон
  Місцеві новини
  Спортивні новини
"Нафтохімік"
  Спортивний клуб
  Футбольний клуб
Фотогалерея
"Калуський нафтохімік"
  Архів новин

 

 

Ситуацію на ринку мають поліпшити дієві заходи зі зменшенням витрат

    Минулої середи у ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» відбулася виїзна робоча нарада за участю першого віце-президента ВАТ «ЛУКОЙЛ» Володимира Некрасова, віце-президента Валерія Субботіна, начальника головного управління нафтопереробки і нафтохімії Олега Дурова, інших керівників компанії, а також керівників нашого підприємства на чолі з генеральним директором Сергієм Чмихаловим.
   Основною метою проведення цього заходу було обговорення та визначення завдань на наступний 2012 рік. А приводом для безпосередньої участі у цій нараді керівництва «ЛУКОЙЛу» стало те, що для підприємств нафтохімічної галузі останнім часом склалися не зовсім сприятливі умови на світовому ринку. У зв’язку з цим спостерігається падіння цін на такі основні види продукції, як поліетилен, каустична сода і полівінілхлорид. У свою чергу така негативна динаміка тісно пов’язана з падінням виробництва у галузях, які потребують нафтохімічної продукції. Так, приміром, на рівень споживання ПВХ-С вплинуло падіння виробництва у будівництві.
   З цього приводу на нараді у ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» за участю керівництва ВАТ «ЛУКОЙЛ» велася мова про мінімізацію витрат на виробництво, що дозволить зменшити собівартість продукції і тим самим поліпшити її купівельну спроможність. Задля цього на підприємстві буде розроблена відповідна програма для кожного виробництва та кожної служби.
   Оцінюючи у цілому стан справ на ринку нафтохімічної продукції, В. Некрасов закликав калуських нафтохіміків більш дієво реагувати на ті зміни, які там відбуваються, і вести наполегливий пошук резервів, які сприятимуть поліпшенню ситуації.

          


2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.

2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".

2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення..

2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".

травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.


червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”

квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

липень 2005. Сергія Чмихалова нагороджено відзнакою „Лідер хімічної та нафтохімічної промисловості України”

 


 наше підприємство в 2004 році успішно виконало завдання, що були визначені йому "Програмою сертифікації корпоративної системи управління групи „ЛУКОЙЛ-Нафтохім” на 2004-2007 роки" і першим серед підприємств групи отримало сертифікати відповідності за всіма трьома системами. 


„Euro Market” – нагорода за інтеграцію у світову економіку. (2004р.)


відзнака ЗАТ "ЛУКОР" в рамках міжнародного проекту „Мости дружби. Україна – Росія 2003-2004” 

20.11.2003 ЗАТ „ЛУКОР” відзначено Почесним дипломом та міжнародною премією „Бізнес-Олімп” з присвоєнням підприємству звання „Золота торгова марка”, а генерального директора товариства Сергія Чмихалова – іменною відзнакою „Суспільне визнання”.  

Західна регіональна митниця нагородила ЗАТ „ЛУКОР” почесною грамотою за високий рівень митної культури та сумлінне виконання впродовж 2002-2003рр. зобов’язань перед Державним бюджетом України.

Міжнародна Платинова Зірка за якість у сфері задоволення потреб клієнтів, майстерність, інновації у технології м. Париж. Франція. 2003 рік


Designed by Mak&ShV studio 
© Lukor