Про товариство
 

Новини

 

Історія

 

Співзасновники

 

Соціальний розвиток

 

Благодійність і спонсорство

Виробництва
  Етилену і поліетилену
 

Хлорвінілу і каустичної соди

 

Продукція

Інвестиційні проекти
  Модернізація ВХМ

Комерційні пропозиції

Інформація ПрАТ "ЛУКОР"

Тендери

  Умови проведення
  Документація
  Оголошені тендери
  Інформація про переможців
Прес-релізи
Контакти
Регіон
  Місцеві новини
  Спортивні новини
"Нафтохімік"
  Спортивний клуб
  Футбольний клуб
Фотогалерея
"Калуський нафтохімік"
  Архів новин

 

 

Вклонилися ветерани пам’ятникам та могилам героїв війни

   Свято Перемоги є, було і буде особливим для колективу найбільшого підприємства міста – ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ». Про це можна твердити, торкнувшись його історії... Про це мовиться і напередодні 69-ої річниці визволення народів Європи від німецько-фашистських загарбників. Мовиться людьми, ветеранами «калуської хімії», які брали участь у тій нелегкій борні за щасливе майбутнє кожного з нас...
   Переживаємо і тепер нелегкі, тривожні часи. Ветерани найжорстокішої в історії людства війни, що відпрацювали на підприємстві немало років, відгукнулися на зорганізовану радою ветеранів підприємства (голова – Валентина Білецька) поїздку місцями бойової слави міста і району, щоб покласти вінки до могил увіковічених у пам’ятниках героїв. І хоч не всі із присутніх 24-ох ветеранів війни ветеранської організації підприємства змогли взяти участь у цьому заході (роки беруть своє), але кілька транспортних засобів із сивочолими ветеранами таки відправились у священні місця...
   Перша зупинка – в селі Боднарів, біля пам’ятника Герою Радянського Союзу молодшому лейтенанту Олександру Корякову, який загинув на цій землі у нерівному бою. Ветерани підходили до пам’ятника із полум’яним вінком, із неба яскравим промінням бризкало сонце... А він, хоч і в камені, видавався дужим і молодим. Ще б пак: вража куля скосила хлопця у 21 рік.
   Сумно. Але згори ллється сонячне сяйво. За пам’ятником – два розквітлі каштани (живі свічки – та й годі), а сам пам’ятник – в обіймах білокорих беріз, що торкаються його плакучим віттям...
   І наступна зустріч наших ветеранів із героями минулої війни сумна. Точніше буде сказати, – з героїнями. Меморіал, що біля будівлі центральної районної лікарні. Тут спочивають перезахоронені колись останки двох Надій – Гусєвої і Клюєвої, медсестер, які в липні 1944 році були захоплені фашистами і закатовані.
   Колишній військовий комісар Калущини полковник у відставці Олександр Білецький достеменно знає епізоди подвигу медсестер, переповідає (із документів свідків) їх присутнім. Про таке навіть слухати страшно... Вінок від ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» і ПрАТ «ЛУКОР» біля плити з викарбуваними іменами героїв – як вдяка за їх подвиг.
   Звичайно фотографувалися наші ветерани і при покладанні вінків біля меморіалу на Пагорбі слави, і біля пам’ятника героям війни на старому калуському кладовищі. Тремтіла сльоза-краплинка і в очах стареньких людей.
   На святковому обіді, влаштованому адміністрацією підприємства для ветеранів, заступник генерального директора «КАРПАТНАФТОХІМу» Юрій Безуглий, який брав участь у поїздці, побажав усім довгих років життя. До його слів приєдналися і голова ради ветеранів підприємства Валентина Білецька, і колишній військовий комісар Олександр Білецький.
   А колишня працівниця нашого підприємства ветеран війни Ніна Макарійчук (вона вже відзначила своє 90-річчя) від імені присутніх щиро подякувала адміністрації за те, що не забуває про людей, які колись за зброєю в руках захищали і визволяли рідну землю від фашистської нечисті. Керівництву підприємства подякувала і ще один ветеран – Валентина Шаронова.
   – На жаль, – сказала у розмові з кореспондентом Валентина Білецька, – з кожним роком кількість наших героїв зменшується. На тепер – їх 24 особи. Але підприємство про кожного пам’ятає. Напередодні свята Перемоги у домівки заслужених були доставлені продуктові святкові набори із привітанням зі святом від генерального директора Володимира Шулиндіна. За ініціативи ради ветеранів (і за матеріальної підтримки адміністрації) за десять днів до свят було впорядковано 14 могил, де спочивають колишні ветерани війни підприємства, родичі яких знаходяться поза межами міста і району.

   Петро Воловинець.

          


2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.

2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".

2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення..

2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".

травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.


червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”

квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

липень 2005. Сергія Чмихалова нагороджено відзнакою „Лідер хімічної та нафтохімічної промисловості України”

 


 наше підприємство в 2004 році успішно виконало завдання, що були визначені йому "Програмою сертифікації корпоративної системи управління групи „ЛУКОЙЛ-Нафтохім” на 2004-2007 роки" і першим серед підприємств групи отримало сертифікати відповідності за всіма трьома системами. 


„Euro Market” – нагорода за інтеграцію у світову економіку. (2004р.)


відзнака ЗАТ "ЛУКОР" в рамках міжнародного проекту „Мости дружби. Україна – Росія 2003-2004” 

20.11.2003 ЗАТ „ЛУКОР” відзначено Почесним дипломом та міжнародною премією „Бізнес-Олімп” з присвоєнням підприємству звання „Золота торгова марка”, а генерального директора товариства Сергія Чмихалова – іменною відзнакою „Суспільне визнання”.  

Західна регіональна митниця нагородила ЗАТ „ЛУКОР” почесною грамотою за високий рівень митної культури та сумлінне виконання впродовж 2002-2003рр. зобов’язань перед Державним бюджетом України.

Міжнародна Платинова Зірка за якість у сфері задоволення потреб клієнтів, майстерність, інновації у технології м. Париж. Франція. 2003 рік


Designed by Mak&ShV studio 
© Lukor