Про товариство
 

Новини

 

Історія

 

Співзасновники

 

Соціальний розвиток

 

Благодійність і спонсорство

Виробництва
  Етилену і поліетилену
 

Хлорвінілу і каустичної соди

 

Продукція

Інвестиційні проекти
  Модернізація ВХМ

Комерційні пропозиції

Інформація ПрАТ "ЛУКОР"

Тендери

  Умови проведення
  Документація
  Оголошені тендери
  Інформація про переможців
Прес-релізи
Контакти
Регіон
  Місцеві новини
  Спортивні новини
"Нафтохімік"
  Спортивний клуб
  Футбольний клуб
Фотогалерея
"Калуський нафтохімік"
  Архів новин

 

 

Жінки-нафтохіміки були в захваті від «Господині заїзду»

    7 березня в ПК «Юність» зібралися працівниці ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» і ПрАТ «ЛУКОР», а також їхні рідні на свято, яке для них організувала адміністрація підприємств. У переддень Міжнародного жіночого дня кращу половину людства вітав Тернопільський академічний обласний драматичний театр ім.. Тараса Шевченка. На сцені «Юності» професійні артисти показували п’єсу видатного італійського драматурга XVIII ст. Карло Гольдоні «Господиня заїзду» (в українських перекладах відома ще й як «Шинкарка»).
   Однак перед початком комедії в залі промовисто пролунав голос актора, який від імені всіх чоловіків підприємств і особисто генерального директора Сергія Чмихалова сердечно поздоровив працівниць «КАРПАТНАФТОХІМу» і «ЛУКОРу» зі святом весни – 8 Березня, побажавши усім міцного здоров’я, любові, удачі і всіх земних гараздів. І вистава розпочалася…
   Якщо спочатку глядачі лише прислухалися і придивлялися до гри артистів без особливих емоцій, то вже через 15-20 хвилин у залі чутно було нестримний сміх жінок. А вже на початку другої дії актори настільки запалили своєю артистичністю й майстерністю присутніх у "Юності", що й чоловіки не стримували своїх почуттів і теж вголос сміялися. А із зали хтось став голосно вигукувати «бравісимо», «молодці», «браво»…
   Після закінчення вистави колективу театру піднесли корзину з квітами, а глядачі стоячи аплодували акторам за професійну, цікаву, колоритну гру.
   Коли калушани виходили з «Юності», можна було бачити приємні посмішки на їхніх обличчях. Деякі жінки вголос обговорювали виставу, дивуючись наскільки її сюжет є реальним і правдивим, бо часто у буденному житті трапляються зарозумілі й пихаті чоловіки, байдужі до справжнього високого почуття.
   Відчувалось і без слів, що людям припала до душі вистава тернопільських артистів. Та все ж я поцікавилася в кількох знайомих про враження від побаченої комедії і почула їхні щирі зізнання: «Це просто диво», «Клас», «Прекрасна вистава», «Оце подарунок». Приємно було чути подібні висловлювання не тільки від дорослих. Комедія сподобалась і дітям, котрі були присутні в "Юності".
   Залишилось послухати думку режисера, заслуженого діяча мистецтв України В’ячеслава Жили, який поставив цю комедію.
   «Господиня заїзду» – це мудра комедія, яка висміює вади людського характеру й водночас переконує в необхідності справжніх почуттів, – наголошував співрозмовник. – Навіть через кілька століть п’єса не втратила своєї актуальності. У перші хвилини спектаклю персонажі виходять у масках. Згодом вони зірвуть їх зі своїх облич і покажуть своє справжнє нутро: хтось – скнарість, хтивість, всю марноту, а хтось – чистоту кохання. Знімання масок – не лише оголення людських вад, у такий спосіб осучаснено давню італійську п’єсу і взаємини її героїв».
   Варто також сказати, що тексти пісень написав виконавець однієї з головних ролей Олександр Папуша. Музичне оформлення та аранжування здійснив заслужений діяч мистецтв України Михайло Віятик.

    Ліда Мичко.

          


2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.

2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".

2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення..

2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".

травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.


червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”

квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

липень 2005. Сергія Чмихалова нагороджено відзнакою „Лідер хімічної та нафтохімічної промисловості України”

 


 наше підприємство в 2004 році успішно виконало завдання, що були визначені йому "Програмою сертифікації корпоративної системи управління групи „ЛУКОЙЛ-Нафтохім” на 2004-2007 роки" і першим серед підприємств групи отримало сертифікати відповідності за всіма трьома системами. 


„Euro Market” – нагорода за інтеграцію у світову економіку. (2004р.)


відзнака ЗАТ "ЛУКОР" в рамках міжнародного проекту „Мости дружби. Україна – Росія 2003-2004” 

20.11.2003 ЗАТ „ЛУКОР” відзначено Почесним дипломом та міжнародною премією „Бізнес-Олімп” з присвоєнням підприємству звання „Золота торгова марка”, а генерального директора товариства Сергія Чмихалова – іменною відзнакою „Суспільне визнання”.  

Західна регіональна митниця нагородила ЗАТ „ЛУКОР” почесною грамотою за високий рівень митної культури та сумлінне виконання впродовж 2002-2003рр. зобов’язань перед Державним бюджетом України.

Міжнародна Платинова Зірка за якість у сфері задоволення потреб клієнтів, майстерність, інновації у технології м. Париж. Франція. 2003 рік


Designed by Mak&ShV studio 
© Lukor