Про товариство
 

Новини

 

Історія

 

Співзасновники

 

Соціальний розвиток

 

Благодійність і спонсорство

Виробництва
  Етилену і поліетилену
 

Хлорвінілу і каустичної соди

 

Продукція

Інвестиційні проекти
  Модернізація ВХМ

Комерційні пропозиції

Інформація ПрАТ "ЛУКОР"

Тендери

  Умови проведення
  Документація
  Оголошені тендери
  Інформація про переможців
Прес-релізи
Контакти
Регіон
  Місцеві новини
  Спортивні новини
"Нафтохімік"
  Спортивний клуб
  Футбольний клуб
Фотогалерея
"Калуський нафтохімік"
  Архів новин

 

 

Суперприз виграв власник квитанції №478

    7 березня відбувся розіграш призів серед цьогорічних передплатників газети "Калуський нафтохімік", які оформили її за готівку у відділеннях поштового зв’язку міста Калуша й Калуського району та через бухгалтерію ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" і ПрАТ "ЛУКОР". Пройшов він у магазині побутової техніки "Орбіта", де, власне, засновники газети – товариства "КАРПАТНАФТОХІМ" і "ЛУКОР" придбали основні призи.
   Проводило їх розіграш журі у складі працівників відділу зв’язків із ЗМІ та реклами ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" Василя Ткачука, Ганни Лепської, Надії Антонюк, провідного фахівця з соціальної роботи підприємства Любові Машталір та директора магазину "Орбіта" Михайла Картуша в присутності знімальної групи районної ТРК "Незалежність".
   З легкої руки учня Калуської гімназії Олеся Ізнеця, який крутив барабан та витягував з нього виграшні номери, призи від тижневика "КН" дісталися власникам таких передплатних квитанцій:

 

фірмові футболка і блайзерка – № 1056;
фотоапарат – №6;
кавоварка – №495;
мікрохвильова піч – №2207
DVD-програвач № 2187.

   А ось суперпризом від адміністрації ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – плазмовим телевізором Олесь ощасливив власника передплатної квитанції №478.
   Колектив редакції газети "КН" щиросердечно вітає всіх переможців цьогорічного розіграшу призів і запрошує щасливчиків їх отримати. При зверненні в редакцію при собі необхідно мати передплатну квитанцію з проставленими на ній виграшним номером, паспорт або інший документ, що посвідчує особу, та копію ідентифікаційного номера. А побачити, як відбувався розіграш призів, читачі газети "КН" і всі бажаючі зможуть вже цієї суботи, 10 березня, в ефірі ТРК "Незалежність" в інформаційному випуску новин, що транслюватиметься з 17.00 до 18.00. Також проглянути в запису цей розіграш можна буде у неділю о 10.30 та у вівторок о 10.30, 16.00 і 19.50.

   Редакція газети "КН".

          


2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.

2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".

2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення..

2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".

травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.


червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”

квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

липень 2005. Сергія Чмихалова нагороджено відзнакою „Лідер хімічної та нафтохімічної промисловості України”

 


 наше підприємство в 2004 році успішно виконало завдання, що були визначені йому "Програмою сертифікації корпоративної системи управління групи „ЛУКОЙЛ-Нафтохім” на 2004-2007 роки" і першим серед підприємств групи отримало сертифікати відповідності за всіма трьома системами. 


„Euro Market” – нагорода за інтеграцію у світову економіку. (2004р.)


відзнака ЗАТ "ЛУКОР" в рамках міжнародного проекту „Мости дружби. Україна – Росія 2003-2004” 

20.11.2003 ЗАТ „ЛУКОР” відзначено Почесним дипломом та міжнародною премією „Бізнес-Олімп” з присвоєнням підприємству звання „Золота торгова марка”, а генерального директора товариства Сергія Чмихалова – іменною відзнакою „Суспільне визнання”.  

Західна регіональна митниця нагородила ЗАТ „ЛУКОР” почесною грамотою за високий рівень митної культури та сумлінне виконання впродовж 2002-2003рр. зобов’язань перед Державним бюджетом України.

Міжнародна Платинова Зірка за якість у сфері задоволення потреб клієнтів, майстерність, інновації у технології м. Париж. Франція. 2003 рік


Designed by Mak&ShV studio 
© Lukor