Про товариство
 

Новини

 

Історія

 

Співзасновники

 

Соціальний розвиток

 

Благодійність і спонсорство

Виробництва
  Етилену і поліетилену
 

Хлорвінілу і каустичної соди

 

Продукція

Інвестиційні проекти
  Модернізація ВХМ

Комерційні пропозиції

Інформація ПрАТ "ЛУКОР"

Тендери

  Умови проведення
  Документація
  Оголошені тендери
  Інформація про переможців
Прес-релізи
Контакти
Регіон
  Місцеві новини
  Спортивні новини
"Нафтохімік"
  Спортивний клуб
  Футбольний клуб
Фотогалерея
"Калуський нафтохімік"
  Архів новин

 

 

На Тисайському хімкомбінаті зацікавлені постачати нам етилен

   Відповідно до рішення про пуск ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ», прийнятого на нараді у першого віце-президента ВАТ «ЛУКОЙЛ» Володимира Некрасова, група спеціалістів нашого підприємства 1-3 серпня побувала з робочим візитом в Угорщині на Тисайському хімічному комбінаті (ТVК) з метою вивчення технічної можливості забезпечення постачання етилену до Калуша по етиленопроводу. Від ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» у перемовинах з керівництвом цього комбінату брали участь заступник генерального директора з виробництва Іван Підсадюк та начальник відділу збуту Євген Шахов. Угорську сторону на переговорах з калуськими партнерами представляли три керівні особи ТVК: директор з виробництва Тівадар Вальнадь, начальник виробництва олефінів Шандор Лакатош і старший експерт управління поставок Іштван Марачі.
   – Треба відзначити, – розповідав Іван Михайлович, – що на Тисайському хімкомбінаті з радістю сприйняли звістку про те, що в «КАРПАТНАФТОХІМі» вже вживаються заходи для відновлення роботи виробництв і підприємство зацікавлене надалі організувати більш тісну співпрацю з їхнім комбінатом, використовуючи для цього етиленопровід «Калуш – Західний кордон». Тільки тепер є потреба в тому, щоб етилен по цьому етиленопроводі транспортувався не з Калуша в Угорщину, а в зворотному напрямку, тобто до нас.
   Партнери з Тисайського хімічного комбінату запевнили, що в них не буде проблем наростити виробництво цього продукту, оскільки проектні потужності їхнього комплексу дозволять це зробити. Вони також підтвердили, що зі свого боку технічно підготують до експлуатації ділянку етиленопроводу до кордону з Україною, щоб можна було по ньому постачати до Калуша необхідну кількість етилену для потреб виробництв «КАРПАТНАФТОХІМу».
   Під час зустрічей з керівництвом Тисайського хімкомбінату також було обговорено спільні дії сторін щодо вироблення першочергових технічних заходів, виконання яких дозволить налагодити нормальне постачання етилену до Калуша. Особлива увага була звернута на прикордонну ділянку етиленопроводу від Вашарошнаменя (Угорщина) до станції обліку етилену в селі Великі Береги Берегівського району Закарпатської області. Власне, 12-15 серпня передбачено провести державну повірку цієї станції, до участі в якій ми запросили й спеціалістів з Угорщини.
   Іван Підсадюк також повідомив, що за результатами переговорів з керівництвом Тисайського хімкомбінату сторонами було складено проект протоколу намірів щодо технічного забезпечення постачання по етиленопроводу «Калуш – Західний кордон» етилену з Угорщини до ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ». Після його остаточного погодження і підписання керівниками обох підприємств розпочнеться вже більш конкретна робота, пов’язана з відновленням експлуатації етиленопроводу в режимі транспортування етилену з Тисайського хімкомбінату.

   Василь Ткачук.

          


2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.

2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".

2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення..

2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".

травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.


червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”

квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

липень 2005. Сергія Чмихалова нагороджено відзнакою „Лідер хімічної та нафтохімічної промисловості України”

 


 наше підприємство в 2004 році успішно виконало завдання, що були визначені йому "Програмою сертифікації корпоративної системи управління групи „ЛУКОЙЛ-Нафтохім” на 2004-2007 роки" і першим серед підприємств групи отримало сертифікати відповідності за всіма трьома системами. 


„Euro Market” – нагорода за інтеграцію у світову економіку. (2004р.)


відзнака ЗАТ "ЛУКОР" в рамках міжнародного проекту „Мости дружби. Україна – Росія 2003-2004” 

20.11.2003 ЗАТ „ЛУКОР” відзначено Почесним дипломом та міжнародною премією „Бізнес-Олімп” з присвоєнням підприємству звання „Золота торгова марка”, а генерального директора товариства Сергія Чмихалова – іменною відзнакою „Суспільне визнання”.  

Західна регіональна митниця нагородила ЗАТ „ЛУКОР” почесною грамотою за високий рівень митної культури та сумлінне виконання впродовж 2002-2003рр. зобов’язань перед Державним бюджетом України.

Міжнародна Платинова Зірка за якість у сфері задоволення потреб клієнтів, майстерність, інновації у технології м. Париж. Франція. 2003 рік


Designed by Mak&ShV studio 
© Lukor