Про товариство
 

Новини

 

Історія

 

Співзасновники

 

Соціальний розвиток

 

Благодійність і спонсорство

Виробництва
  Етилену і поліетилену
 

Хлорвінілу і каустичної соди

 

Продукція

Інвестиційні проекти
  Модернізація ВХМ

Комерційні пропозиції

Інформація ПрАТ "ЛУКОР"

Тендери

  Умови проведення
  Документація
  Оголошені тендери
  Інформація про переможців
Прес-релізи
Контакти
Регіон
  Місцеві новини
  Спортивні новини
"Нафтохімік"
  Спортивний клуб
  Футбольний клуб
Фотогалерея
"Калуський нафтохімік"
  Архів новин

 

 

Олександр Поляков: "Ми пливемо в одному човні. І наше завдання – надати підприємствам рекомендації"

   З 5 по 8 червня в ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" у рамках внутрішніх корпоративних вимог працювала центральна постійно діюча атестаційна комісія ВАТ "ЛУКОЙЛ". В ході її роботи кореспондент "КН" зустрівся із заступником голови комісії, заступником начальника департаменту, начальником служби корпоративного нагляду ВАТ "ЛУКОЙЛ" Олександром Поляковим і попросив розповісти про програму перевірки служб головного інженера підприємства.
   – Такі перевірки підприємств компанії здійснюються раз у три роки, – зауважив Олександр Костянтинович. – Ми перевіряємо їх на виконання корпоративних вимог у питаннях промислової та екологічної безпеки, пожежного стану виробництв.
   Остання перевірка "КАРПАТНАФТОХІМу" була в 2007 році. Сьогодні проводиться черговий плановий аудит. Крім того, ми здійснюємо перевірку відповідно до рішення керівництва "ЛУКОЙЛу" щодо виконання приписів наглядових органів України, зокрема пожежного нагляду, МНС України, інспекції праці та інших. Відповідно наша комісія після завершення своєї роботи повинна зробити певний аналіз і доповісти про це керівництву компанії.
   В рамках теперішньої роботи постійно діючої комісії проводиться аудит діяльності підприємства за декількома напрямками, основний з яких – це перевірка виконання корпоративних вимог ВАТ "ЛУКОЙЛ" у питаннях промислової безпеки. Тобто того, що стосується промислової безпеки в плані продовження термінів експлуатації технологічного обладнання і технічних засобів. Це дуже важливе питання, тому йому приділяється особлива увага. Всі ми ще пам’ятаємо випадок на "Ставролені", де в результаті порушень технологічної дисципліни сталася велика аварія.
   Ну і звичайно дуже важливе для нас наступне питання – екологічна безпека, дотримання норм викидів шкідливих речовин в атмосферу і водне середовище. Завтра (розмова велась 5 червня. – Авт.) в "КАРПАТНАФТОХІМі" відбудеться велике командно-штабне навчання, в якому візьме участь і наша комісія. Відповідно ми також поставимо певну оцінку готовності підрозділів підприємства, його персоналу до ліквідації аварійних ситуацій, які можуть виникнути.
   Робота нашої комісії завершиться у п’ятницю, 8 червня. Цього числа будуть підбиті підсумки перевірки і сформовані наші рекомендації.
   – Хотілось би знати, чи привезла комісія "ЛУКОЙЛу" свої домашні заготовки, впровадження яких може покращити роботу "КАРПАТНАФТОХІМу".
   – Безумовно, перед тим, як сюди їхати, певні матеріали ми відпрацьовували. Але зараз не час їх коментувати. Ми працюємо тут лише дві години. Відповіді на всі питання отримаємо в п’ятницю, коли матимемо результати перевірки.
   – З досвіду роботи комісії відомо, що основним її завдання є допомогти підприємствам "ЛУКОЙЛу" в їхній діяльності.
   – Ми пливемо в одному човні, тому й проводяться такі внутрішні перевірки. Основне завдання комісії – виявити невідповідності і надати підприємствам компанії рекомендації на приведення їхньої діяльності до корпоративних вимог і законодавства України.

   Розмовляв Дмитро Іванців.

   P.S. 8 червня в актовому залі ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" за участю Олександра Полякова і заступника генерального директора, головного інженера підприємства Василя Кисиличака, а також начальників виробництв, відділів і служб "КАРПАТНАФТОХІМу" відбулась нарада за результатами перевірки. Свої зауваження і рекомендації колегам нафтохімікам висловили Олександр Костянтинович та начальник відділу технології нафтохімії ВАТ "ЛУКОЙЛ" Оксана Борисова.
   На завершення наради В. Кисиличак подякував членам комісії за цінні рекомендації та зауваження і висловив впевненість, що всі вони будуть виконані нашими спеціалістами.
   Детальнішу інформацію про підсумкову нараду читайте в наступному числі "КН".

          


2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.

2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".

2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення..

2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".

травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.


червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”

квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

липень 2005. Сергія Чмихалова нагороджено відзнакою „Лідер хімічної та нафтохімічної промисловості України”

 


 наше підприємство в 2004 році успішно виконало завдання, що були визначені йому "Програмою сертифікації корпоративної системи управління групи „ЛУКОЙЛ-Нафтохім” на 2004-2007 роки" і першим серед підприємств групи отримало сертифікати відповідності за всіма трьома системами. 


„Euro Market” – нагорода за інтеграцію у світову економіку. (2004р.)


відзнака ЗАТ "ЛУКОР" в рамках міжнародного проекту „Мости дружби. Україна – Росія 2003-2004” 

20.11.2003 ЗАТ „ЛУКОР” відзначено Почесним дипломом та міжнародною премією „Бізнес-Олімп” з присвоєнням підприємству звання „Золота торгова марка”, а генерального директора товариства Сергія Чмихалова – іменною відзнакою „Суспільне визнання”.  

Західна регіональна митниця нагородила ЗАТ „ЛУКОР” почесною грамотою за високий рівень митної культури та сумлінне виконання впродовж 2002-2003рр. зобов’язань перед Державним бюджетом України.

Міжнародна Платинова Зірка за якість у сфері задоволення потреб клієнтів, майстерність, інновації у технології м. Париж. Франція. 2003 рік


Designed by Mak&ShV studio 
© Lukor