Про товариство
 

Новини

 

Історія

 

Співзасновники

 

Соціальний розвиток

 

Благодійність і спонсорство

Виробництва
  Етилену і поліетилену
 

Хлорвінілу і каустичної соди

 

Продукція

Інвестиційні проекти
  Модернізація ВХМ

Комерційні пропозиції

Інформація ПрАТ "ЛУКОР"

Тендери

  Умови проведення
  Документація
  Оголошені тендери
  Інформація про переможців
Прес-релізи
Контакти
Регіон
  Місцеві новини
  Спортивні новини
"Нафтохімік"
  Спортивний клуб
  Футбольний клуб
Фотогалерея
"Калуський нафтохімік"
  Архів новин

 

 

У подарунок – кабінет від друзів із ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ"

   У Калуському навчально-виховному комплексі "ЗОШ І-ІІІ ступенів №10 – ліцей" відбувся захід, який переріс у справжнє свято як для учнів, так і для педагогів цього навчального закладу, рівно ж як і для гостей, що стали свідками (учасниками) великої програми цього дійства. А проводився в школі "День хімії", насичений, як і належить закладу з поглибленим вивченням цього предмету (з 1988 року), змістовною програмою з уроками- подорожами й експериментами на тему "Казкова хімія" і "Цікава хімія", уроком-диспутом, презентацією науково-дослідницьких робіт учнів- членів МАН України, хімічним турніром і т. ін.
   Та був у програмі "Дня…" захід, на який по-особливому чекала вся учнівська і вчительська сім’я. Це – відкриття кабінету інформаційно-комп’ютерних технологій, обладнаного за кошти ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ". З цього приводу перед дверима з червоною стрічкою вишикувалися на святкову лінійку не просто учні, а еліта навчального закладу – діти класів з поглибленого вивчення хімії. Перед ними стали гості, запрошені на це свято, вчителі. Директор школи Тетяна Федорів сказала:
   – Серед заходів нашого "Дня хімії" є і цей – відкриття мультимедійної аудиторії, що водночас буде і кабінетом інформаційно-комунікаційних технологій. Це приміщення – три в одному – для нас обладнали своїм коштом друзі з ТОВ "Карпатнатохім".
   Присутні оплесками зустріли повідомлення директора про те, що на лінійці присутні представники цього підприємства – начальник відділу підготовки кадрів Ірина Іванова і начальник відділу соціального розвитку і організації праці Ігор Мельник.
   – Наша школі, – продовжувала Тетяна Михайлівна, – була збудована 25 років тому завдяки цьому ж підприємству (тоді – ВО "Хлорвініл"). З його участю були обладнані навчальні кабінети і розпочато профільне вивчення хімії. Що це дало? А те, що сім колишніх учнів школи стали кандидатами хімічних наук. Школа гордиться дев’ятьма переможцями Всеукраїнської олімпіади, міжнародних Менделєєської та Соросівської олімпіад з хімії, чотирма переможцями ІІІ етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України.
   Перемоги не оминули учнів 10-ої школи і в цьому навчальному році. Отримано перше місце на міському етапі Всеукраїнської олімпіади з хімії. Гідно представлено школу-ліцей і на обласному етапі Всеукраїнської олімпіади, а на конкурсі-заході робіт учнів МАН України в області їм не було рівних. Школа гордиться учнями Іваном Вірстюком та Ганнусею Мусійчук, які продовжать відстоювати честь не тільки своєї школи, а й всіх навчальних закладів міста на ІV етапі Всеукраїнської олімпіади і на ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України.
   Директор школи ще раз подякувала шефам із ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" (слово "шефи" викликало в учнів шквал оплесків) за відчутну допомогу в обладнанні чудового кабінету.
   – Компанія "ЛУКОЙЛ", під егідою якої проводить свою виробничу діяльність і наше підприємство, – сказала, виступаючи перед школярами, Ірина Іванова, – свої шефські зв’язки будує під девізом: "Школа – ВНЗ – підприємство". До цього лозунгу наше підприємство вписало ще одне слово – "коледж" (йдеться про Калуський політехнічний коледж), оскільки він є базовим для "КАРПАТНАФТОХІМу", готуючи для нас кадри. Ця лінія, яку веде як компанія, так і підприємство, сприяє тому, що їх керівництво завжди відгукується на потреби навчальних закладів. Допомагаємо також Калуській гімназії. Дуже приємно, що почалася така співпраця і з десятою школою. Адже ми завжди робили на неї кадрові ставки. Багато її випускників вступали до "Львівської політехніки", після чого поверталися на роботу до нас. Мені приємно, що ми, незважаючи на не найкращі для підприємства часи, можемо допомогти вам бодай чимось. Тепер ви вже наша підшефна школа! З розумінням до цих зв’язків ставиться і наш генеральний директор Володимир Шулиндін.
   З вітальним словом перед учасниками лінійки виступила заступник начальника управління освіти Леся Кобзан. Вона висловила вдячність керівництву ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" за підтримку навчального закладу, який традиційно славиться своїм кадровим потенціалом. Подякувала нафтохімікам Леся Несторівна і за тісну співпрацю з гімназією, що вилилася у прекрасно обладнаний хімічний кабінет, озеленення території тощо.
   Після відкриття оновленого кабінету учні в присутності гостей презентували тут свої науково-дослідницькі роботи (як члени МАН України). А відтак гості свята мали змогу побувати й на інших заходах.

   Петро Шевчук.

          


2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.

2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".

2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення..

2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".

травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.


червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”

квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

липень 2005. Сергія Чмихалова нагороджено відзнакою „Лідер хімічної та нафтохімічної промисловості України”

 


 наше підприємство в 2004 році успішно виконало завдання, що були визначені йому "Програмою сертифікації корпоративної системи управління групи „ЛУКОЙЛ-Нафтохім” на 2004-2007 роки" і першим серед підприємств групи отримало сертифікати відповідності за всіма трьома системами. 


„Euro Market” – нагорода за інтеграцію у світову економіку. (2004р.)


відзнака ЗАТ "ЛУКОР" в рамках міжнародного проекту „Мости дружби. Україна – Росія 2003-2004” 

20.11.2003 ЗАТ „ЛУКОР” відзначено Почесним дипломом та міжнародною премією „Бізнес-Олімп” з присвоєнням підприємству звання „Золота торгова марка”, а генерального директора товариства Сергія Чмихалова – іменною відзнакою „Суспільне визнання”.  

Західна регіональна митниця нагородила ЗАТ „ЛУКОР” почесною грамотою за високий рівень митної культури та сумлінне виконання впродовж 2002-2003рр. зобов’язань перед Державним бюджетом України.

Міжнародна Платинова Зірка за якість у сфері задоволення потреб клієнтів, майстерність, інновації у технології м. Париж. Франція. 2003 рік


Designed by Mak&ShV studio 
© Lukor