Про товариство
 

Новини

 

Історія

 

Співзасновники

 

Соціальний розвиток

 

Благодійність і спонсорство

Виробництва
  Етилену і поліетилену
 

Хлорвінілу і каустичної соди

 

Продукція

Інвестиційні проекти
  Модернізація ВХМ

Комерційні пропозиції

Інформація ПрАТ "ЛУКОР"

Тендери

  Умови проведення
  Документація
  Оголошені тендери
  Інформація про переможців
Прес-релізи
Контакти
Регіон
  Місцеві новини
  Спортивні новини
"Нафтохімік"
  Спортивний клуб
  Футбольний клуб
Фотогалерея
"Калуський нафтохімік"
  Архів новин

 

 

Суперприз знайшов господаря, або Ото подарунок до 8 Березня!

   Суперприз – холодильник "Атлант" розіграний разом з іншими призами 28 лютого у магазині побутової техніки "Орбіта" серед передплатників тижневика "Калуський нафтохімік", знайшов свого власника – лаборанта лабораторії з обслуговування виробництв поліхлорвінілової смоли суспензійної та вінілхлориду і каустичної соди Олександру Климишин.
   …Вона йшла на нічну зміну, знаючи, що аналізів слід буде зробити немало, бо ПВХ – порошок піде на виробництво профілю, а отже, зміна мине при звичному занятті й швидко. Йшла на роботу в доброму настрої, бо зовсім несподівано для себе дізналася, що за передплатною на тижневик "КН" квитанцією (№464) виграла… новенький холодильник.
   Як дізналася? Удень була вдома, отож дівчата з роботи телефонують: "Олександро, ми знаємо, що хтось із наших виграв у лотерею холодильник. А той "хтось", напевно, ти, бо ми всі звірили номери  квитанцій, а 464-го немає. Подивись номер своєї!".
   Пішла, вийняла зі шухляди і… "464!" – радісно каже. А сама не вірить, що це саме їй аж так пофортунило…
   – Ви не повірите, – ділиться нам щаслива володарка виграшної квитанції, – але я саме такий холодильник хотіла мати. Звичайно, що в мене є в чому зберігати харчові продукти, але стару техніку з новою не порівняєш.
   Удома радість дружини і мами розділили чоловік Михайло (знаний серед уболівальників футболу в місті і районі суддя Михайло Климишин) і син, учень четвертої школи. Привітала маму і донька-третьокурсниця "Львівської політехніки" Юля. Вона думала, що мама жартує, ділячись з нею радісною новиною. А це – правда!
   – Я скільки працюю на "хімії" (з 1990-го року), стільки й передплачую "КН", – каже Олександра Василівна. – Газета мені подобається. Дізнаюся зі сторінок тижневика про справи на виробництвах, в цілому на підприємстві. Переживаю, як і всі нафтохіміки, аби цехи знову запрацювали. І сподіваюся, що так невдовзі і буде. Читаю в газеті все: і про погоду – теж. Дякую за опублікований в газеті посівний календар на 2013 рік. За сторінку для дітей… Словом, передплатила тижневик знову на цілий рік, та ще й виграш який маю! Ото подарунок до 8 Березня!
   А в лабораторії, де працює Олександра Василівна, її керівник Любов Проник відгукуються про неї як про старанну і вмілу працівницю.
   – Олександра надзвичайно ретельна у роботі, – розповідає Любов Богданівна,  – що дуже важливо для лаборанта. Тож ми дуже усі раді, що їй так поталанило.

   Петро Шевчук.

          


2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.

2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".

2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення..

2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".

травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.


червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”

квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

липень 2005. Сергія Чмихалова нагороджено відзнакою „Лідер хімічної та нафтохімічної промисловості України”

 


 наше підприємство в 2004 році успішно виконало завдання, що були визначені йому "Програмою сертифікації корпоративної системи управління групи „ЛУКОЙЛ-Нафтохім” на 2004-2007 роки" і першим серед підприємств групи отримало сертифікати відповідності за всіма трьома системами. 


„Euro Market” – нагорода за інтеграцію у світову економіку. (2004р.)


відзнака ЗАТ "ЛУКОР" в рамках міжнародного проекту „Мости дружби. Україна – Росія 2003-2004” 

20.11.2003 ЗАТ „ЛУКОР” відзначено Почесним дипломом та міжнародною премією „Бізнес-Олімп” з присвоєнням підприємству звання „Золота торгова марка”, а генерального директора товариства Сергія Чмихалова – іменною відзнакою „Суспільне визнання”.  

Західна регіональна митниця нагородила ЗАТ „ЛУКОР” почесною грамотою за високий рівень митної культури та сумлінне виконання впродовж 2002-2003рр. зобов’язань перед Державним бюджетом України.

Міжнародна Платинова Зірка за якість у сфері задоволення потреб клієнтів, майстерність, інновації у технології м. Париж. Франція. 2003 рік


Designed by Mak&ShV studio 
© Lukor