Про товариство
 

Новини

 

Історія

 

Співзасновники

 

Соціальний розвиток

 

Благодійність і спонсорство

Виробництва
  Етилену і поліетилену
 

Хлорвінілу і каустичної соди

 

Продукція

Інвестиційні проекти
  Модернізація ВХМ

Комерційні пропозиції

Інформація ПрАТ "ЛУКОР"

Тендери

  Умови проведення
  Документація
  Оголошені тендери
  Інформація про переможців
Прес-релізи
Контакти
Регіон
  Місцеві новини
  Спортивні новини
"Нафтохімік"
  Спортивний клуб
  Футбольний клуб
Фотогалерея
"Калуський нафтохімік"
  Архів новин

 

 

Нафтохіміки вирішували виробничі питання в Москві

   29 січня в Москві відбулася презентація відомої компанії PQ Corporation (заснована у Великобританії в 1975 році), яка є провідним світовим виробником розчинних силікатів, аморфних оксидів кремнію, цеолітів, а також литих і порожніх скляних шариків. Компанія дотримується вимог охорони праці, і має сертифікат відповідності ІSО14001 та ІSО9001. Впродовж багатьох років PQ Corporation тісно співпрацює з ВАТ «ЛУКОЙЛ» і має намір продовжувати співробітництво й у цьому році.
   На запрошення керівництва «ЛУКОЙЛу» у презентації фірми взяли участь і спеціалісти ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» – провідний фахівець (з нафтохімії) виробничо-диспетчерського відділу Ігор Гром’як та начальник цеху з виробництва галоїдопохідних етилену, їх полімерів і співполімерів Ярослав Шепіда. Нафтохіміки ознайомились з історією PQ Corporation, її потенційними ресурсами та з’ясували окремі виробничі питання, які їх найбільше цікавили.
   Оскільки компанія є виробником оксиду кремнію, а на його основі виготовляються каталізатори хромові, які використовуються в процесі полімеризації етилену на установці поліетилену ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ», то основна увага наших спеціалістів була зосереджена на цьому питанні. Нафтохіміки та їхні колеги з Будьоннівська в ході презентації також порушували питання мілкодесперсності каталізатора, через що в роботі можуть виникати проблеми.
   У Москві Ігор Гром’як та Ярослав Шепіда мали нагоду поспілкувалися також з колегами-спеціалістами з управляючої компанії «ЛУКОЙЛ», з якими співпрацюють роками, й вирішити з ними питання виробничого характеру.

   Ліда Близнюк.

          


2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.

2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".

2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення..

2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".

травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.


червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”

квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

липень 2005. Сергія Чмихалова нагороджено відзнакою „Лідер хімічної та нафтохімічної промисловості України”

 


 наше підприємство в 2004 році успішно виконало завдання, що були визначені йому "Програмою сертифікації корпоративної системи управління групи „ЛУКОЙЛ-Нафтохім” на 2004-2007 роки" і першим серед підприємств групи отримало сертифікати відповідності за всіма трьома системами. 


„Euro Market” – нагорода за інтеграцію у світову економіку. (2004р.)


відзнака ЗАТ "ЛУКОР" в рамках міжнародного проекту „Мости дружби. Україна – Росія 2003-2004” 

20.11.2003 ЗАТ „ЛУКОР” відзначено Почесним дипломом та міжнародною премією „Бізнес-Олімп” з присвоєнням підприємству звання „Золота торгова марка”, а генерального директора товариства Сергія Чмихалова – іменною відзнакою „Суспільне визнання”.  

Західна регіональна митниця нагородила ЗАТ „ЛУКОР” почесною грамотою за високий рівень митної культури та сумлінне виконання впродовж 2002-2003рр. зобов’язань перед Державним бюджетом України.

Міжнародна Платинова Зірка за якість у сфері задоволення потреб клієнтів, майстерність, інновації у технології м. Париж. Франція. 2003 рік


Designed by Mak&ShV studio 
© Lukor