Про товариство
 

Новини

 

Історія

 

Співзасновники

 

Соціальний розвиток

 

Благодійність і спонсорство

Виробництва
  Етилену і поліетилену
 

Хлорвінілу і каустичної соди

 

Продукція

Інвестиційні проекти
  Модернізація ВХМ

Комерційні пропозиції

Інформація ПрАТ "ЛУКОР"

Тендери

  Умови проведення
  Документація
  Оголошені тендери
  Інформація про переможців
Прес-релізи
Контакти
Регіон
  Місцеві новини
  Спортивні новини
"Нафтохімік"
  Спортивний клуб
  Футбольний клуб
Фотогалерея
"Калуський нафтохімік"
  Архів новин

 

 

Через КП "Водотеплосервіс" у регіоні може статися техногенна катастрофа

   У публікації "КП "Водотеплосервіс" довело очисні споруди «ЛУКОРу» до межі зупинки" (див. "КН" №3 за 26 січня) йшла мова про заборгованість КП "Водотеплосервіс" перед ПрАТ "ЛУКОР" за очищення господарсько-побутових стоків міста Калуша. Через повне ігнорування рішень судів 2005-2011 років щодо сплати боргів на суму майже 35,5 млн. грн. очисні споруди "ЛУКОРу" вже найближчим часом можуть повністю припинити свою діяльність. Детально про наслідки такої заборгованості кореспондентові "КН" розповів начальник цеху НіОПСВ Сергій Гандзюк.
   – З моменту створення у 2005 році комунального підприємства КП „Водотеплосервіс” ПрАТ „ЛУКОР” надає йому послуги з очищення стічних вод з м. Калуша згідно з укладеними договорами, – повідомив Сергій Богданович. – Однак, КП „Водотеплосервіс” систематично не оплачує ПрАТ „ЛУКОР” послуги з очищення стічних вод, внаслідок чого його заборгованість перед товариством станом на 1 січня нинішнього року склала 39 млн. 173, 7 тис. грн.
   У процентному співвідношенні господарсько-побутові стічні води з міста Калуша складають 87,2 відсотка. Обсяг цих стоків становить 6929,735 тис. м3 за 2012 рік. Вартість за їх очищення склала 5 810 282,29 грн. без ПДВ. Всі ці затрати включають в себе придбання реагентів та сировини, оплату за спожиту теплову й електричну енергію, виплату заробітної плати. Також щорічно необхідно проводити придбання комплектуючих та запасних частин до всіх видів обладнання, ремонти технологічних споруд, підземних та надземних технологічних трубопроводів, виробничих будівель.
   Якщо КП „Водотеплосервіс” не почне погашати заборгованість, ПрАТ „ЛУКОР” буде змушене повністю припинити прийняття стоків на очищення у зв’язку з відсутністю не тільки договірних та правових підстав на такі дії, а й фінансових можливостей для своєї діяльності.
   Припинення приймання стоків призведе до катастрофічної санітарно-епідеміологічної ситуації. Неможливо собі уявити, як майже 20 тис. м3 стічних вод, утворених від господарської діяльності людини, фекальні стоки щодобово потраплятимуть у підземні води і разом з ними та усіма наявними патогенними організмами, хімічними забрудненнями – в ріки, які є не тільки об’єктами рибогосподарського призначення, а й забезпечення водою населених пунктів України та інших держав.
   Очисні споруди ПрАТ „ЛУКОР” введені в експлуатацію у 1964 році. Вони є особливим стратегічним об’єктом, оскільки очищають господарсько-побутові стічні води міста Калуша та стічні води ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, ПрАТ „ЛУКОР”, промислових підприємств міста і району та скидають очищені води в Дністер. Порушення технологічного режиму і потрапляння шкідливих речовин у згадану річку може привести до непередбачуваних екологічних наслідків.

   Записав Дмитро Іванців.

          


2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.

2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".

2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення..

2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".

травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.


червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”

квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

липень 2005. Сергія Чмихалова нагороджено відзнакою „Лідер хімічної та нафтохімічної промисловості України”

 


 наше підприємство в 2004 році успішно виконало завдання, що були визначені йому "Програмою сертифікації корпоративної системи управління групи „ЛУКОЙЛ-Нафтохім” на 2004-2007 роки" і першим серед підприємств групи отримало сертифікати відповідності за всіма трьома системами. 


„Euro Market” – нагорода за інтеграцію у світову економіку. (2004р.)


відзнака ЗАТ "ЛУКОР" в рамках міжнародного проекту „Мости дружби. Україна – Росія 2003-2004” 

20.11.2003 ЗАТ „ЛУКОР” відзначено Почесним дипломом та міжнародною премією „Бізнес-Олімп” з присвоєнням підприємству звання „Золота торгова марка”, а генерального директора товариства Сергія Чмихалова – іменною відзнакою „Суспільне визнання”.  

Західна регіональна митниця нагородила ЗАТ „ЛУКОР” почесною грамотою за високий рівень митної культури та сумлінне виконання впродовж 2002-2003рр. зобов’язань перед Державним бюджетом України.

Міжнародна Платинова Зірка за якість у сфері задоволення потреб клієнтів, майстерність, інновації у технології м. Париж. Франція. 2003 рік


Designed by Mak&ShV studio 
© Lukor